Arama sonuçları: *

1. I

Gaming Laptop önerisi

35-40 bin TL'ye alınabilecek güzel bir gaming laptop arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  2. I

Basketbol ayakkabısı önerisi

Bütçem 2500 TL kendime basketbol ayakkabısı arıyorum genelde indoor için.
  3. I

LGA 1200 işlemci fanı LGA 1700 yuvasına uyar mı?

Merhaba, kule tipi soğutma aldım ve anakartın arkasına takmak için bir zımbırtı çıktı. İşlemcim i5 11400F ama bunun üstünde LGA 1200 yok, bunu hangi yuvaya takmalıyım? (775, 115X, 1700, 1366 seçenekleri var.)
  4. I

Dark freezer x125, Dark diamond pro mesh kasa uyumlu mu

Merhaba dark freezer x125 soğutucusunu aldım fakat kasama sığar mı bilemiyorum. Kasam dark diamond pro mesh, anakartım H510M PRO.
  5. I

Snowman T6 Ultra vs Dark Freezer X125

Merhaba Snowman T6 Ultra ile Dark Freezer X125 soğutucudan birisini alacağım fakat hangisi i5 11400f işlemci için iyi olur bilmiyorum. Sizce hangisi daha iyi? Başka önerilerinize açığım
  6. I

2400 TL basketbol ayakkabısı

Merhaba eskiden basketbol oynuyordum, uzun bir süreden sonra tekrar başladım kendime güzel bir ayakkabı arıyorum dechatlondaki takım ayakkabıları hoşuma gitti. Bu fiyatta en iyi performansı hangi ayakkabı sağlar? Aklımda Nike KD Trey 5X var.
  7. I

Deep Cool AG400 vs Dark Freezer X123

Dark freezer 123X şu an Deep cool AG400'e nazaran 250 TL daha ucuz. Bu fiyat farkı göz önünde bulundurursak hangi soğutma daha mantıklıdır?
  8. I

i5-11400F işlemciye fan önerisi

Merhaba i5 11400F işlemcime fan arıyorum. Stok fan kullanırken boşta 60 derece, yükte 90-95-100 dereceyi buluyor ve yaklaşık 1 sene böyle kullandım. Önerilerinizi bekliyorum. Bütçe 500-600 TL azıcık aşabilirim. Bu kadar yüksek derecede olmasının sebebi termal macun yenilemediğimden de kaynaklı...
  9. I

Rainbow Six: Siege 10-0x00000000 hatası

Merhaba. Türk Telekom internet sağlayıcısını kullanırken Rainbow Six: Siege oyununa girebiliyordum fakat Turkcell'e geçince girmemeye başladı. 10-0x00000000 hata kodunu verdi. Kardeşim de bazı oyunlara giremiyor. Çözümü nedir?
  10. I

700 TL mouse önerisi

Merhaba kendime mouse arıyorum. Hafif olmasını tercih ederim, elim biraz büyüktür ve palm grip şeklinde tutuyorum. Bütçe 700 TL ama üstüne 100-200 daha koy bunu al derseniz tavsiyenize uyarım. Kablolu kablosuz farketmez.
  11. I

18 günlüğüne evimizde olmayacağız ve muhabbet kuşum var

Merhaba 18 günlüğüne evde olmayacağız, 3 gün başka şehir, 15 gün başka şehirde kalacağım ve muhabbet kuşum var. Muhabbet kuşumu yanımda götürmek istiyorum ama korkup ölebilir mi onu bilmiyorum. Arabada üstüne örtü serip yolculuk yaparız diye düşündük.
  12. I

PC'ye virüs bulaşmış olabilir mi?

Merhaba, bugün eve geldiğimde bilgisayarı açtım ve bir fotoya tıkladım, tıkladıktan sonra o klasör yanıt vermedi ve COM SURROGATE fazla bir şekilde CPU yemeye başladı. Bilgisayarı yeniden başlattım hep aynı. Tam tarama yaptım virüs bulunamadı. Ondan sonra tıkladım tekrar ve tekrar dondu, sonra...
  13. I

HDD içinde oyun var ama açılmıyor

Merhaba bugün bilgisayarımı tamire yollamıştım HDD yuvası yerinden çıkmıştı bir de SSD taktırdım. Geldiğinde uygulamalar silinmiş ama HDDde hala yer kaplıyor. Bu uygulamaları geri getirmenin yolu var mı? Yoksa da nasıl temizlerim HDD’yi?
  14. I

HDD yuvası yerinden çıktı

Merhaba kasamı temizlerken altında vida vardı ben de toz filtresini sökmek için olduğunu düşündüm vidayı çıkardım ve HDD yuvası yerinden çıktı HDD yerinde. Kasayı yatırırken hareket ediyor altta sıkıntı olur mu?
  15. I

WiFi adaptörü önerisi

Kendime 300Mbps WiFi adaptörü arıyorum fazlasına gerek yok (yine de önerebilirsiniz). İnternet download hızım 30-40 arası değişiyor. Bütçe 150 (az para olacak şekilde aşabilirim)
  16. I

Satılık Redragon Dyaus K509 RGB

Redragon Dyaus K509 ikinci el klavye satılıktır. Zarar görmemiştir, tuşlar yerindedir, temiz, özenli kullanılmıştır, altında dik tutmasını sağlayan parçaları yoktur. Onun dışında sıkıntısı yok. Garanti belgesi ve RGB ayarlamak için kullanım klavuzu vardır. 280 TL alıcısına şimdiden hayırlı olsun.
  17. I

Mousepad karşılaştırması

Merhaba, bu iki mousepadden hangisinin önerirsiniz? https://www.amazon.com.tr/Oyuncu-Dayan%C4%B1kl%C4%B1-Hassas-Ergonomik-Kaymaz/dp/B09GRHNFLV/ref=pd_lpo_2?pd_rd_i=B09GRHNFLV&psc=1&tag=technopattr-21...
  18. I

240 GB M2 SSD önerisi

Merhaba, RX 6500 XT i5 11400f sisteme SSD arıyorum 240GB. WD Green buldum bir tane ama okuma hızı yavaş gibi gözüküyor...
  19. I

Anakart MHZ sınırlaması

Merhaba, yakın zamanda indirimde diye H510M PRO anakart aldım. Fakat sonra baktığımda i3 10100f işlemcide ramlerin hızını düşürdüğünü öğrendim. 2666MHZ'e düşüyormuş. Peki işlemci olarak i3 10105f alsam bu değer artar mı?
  20. I

Sizce RX 6500 XT ekran kartımı satmalı mıyım?

Merhaba, yakın zamanda elime bu ekran kartı geçti fakat hep kötü yorumlanıyor. Birisi bu kartla bakkala bile gidemezsin diyor. Birisi 2 seneye çöp olur diyor. Sizin fikirleriniz nelerdir? Ekran kartımı satıp hazır sistem kovalama aklıma geldi.
Top Bottom