Arama sonuçları: *

• Users: Efekan
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

İşlemcim anlamadığım derecede sıcak

Arkadaşlar merhaba i5 2400 işlemcili sistemi yeni kurdum ama anlamadıgım bir şekilde youtube videosu izlediğim zaman bile 99 dereceleri görüyor stok soğutucu kullanıyorum daha bugün termal macunu değiştirdim pek bir işe yaramadı biostan voltajı manuele aldığım halde pek fayda etmedi...
  2. E

sorumluluk sınavları Önemli

Merhaba arkadaşlar benim 10. sınıftan sorumlu 9 dersim gözüküyor barajlarla birlikte ama yıl sonu ortalamam 51 sadece barajların olması gerekmiyor mu ? Bir yanlışlık olabilir mi çünkü 7 sinden geçtim yani barajları da verdim sadece 2 tanesi kaldı bunu biraz geç öğrenmem kötü oldu sadece yarın...
  3. E

Snowman m200 soğutucu

Merhaba arkadaşlar ben abdullah abinin videosundan görüp aldım 775 pin destekliyor yazıyordu ama intele uyması için anakarta takılan aparat anakartıma sığmadı anakartımın modeli ECS G41T M6 V3 İşlemci:Q9500
  4. E

Apu sistem de ekran kartı kullanmak

Arkadaşlar bende 4300 ge işlemci 16 gb ram apu sistem var harici olarak gtx 750 var yalnız ti değil düz model sizce bu ekran kartını kullanayım mı performans daha da artar mı yoksa ekran kartsız mı kullanayım şimdiden teşekkürler
  5. E

Bu apu sistem nasıl olur

https://www.itopya.com/drax-apu2200g-amd-ryzen-3-4300ge-8gb-ddr4-240gb-ssd-gaming-bilgisayar/ bu sistemi almayı düşünüyorum bide eski sistemimden kalma gtx 750 ekran kartım var ti değil valorant oyununda kaç fps alırım şimdiden teşekkürler
  6. E

Valorant Mavi ekran hatası

https://drive.google.com/file/d/1Ytk9rNlr5rMy0Xh2zkQPSLjPvtM-UidE/view?usp=sharing minidump dosyalarım bunlar kmod not handled hatası veriyor bide vgk.syc diyor yardım ederseniz sevinirin
  7. E

Sizce hangisi daha performanslı

Rx 550 2 gb mı yoksa gtx 750 2 gb mı Ti olan modeli değil ama ikiside trendyolda 500 TL bandında
  8. E

riot client zaman aşımına uğradı

Arkadaşlar dün valorant lol oynayabiliyordum bugün güncelleme gelmiş zaman aşımına uğradı diyor riot cliente giriş yapmak istediğimde acaba herkeste olan bir sorun mu
  9. E

Valorant için ekran kartı önerisi

Arkadaşlar merhaba sizce r7 350 mi yoksa gtx 750 mi ti olanı değil düz 750
  10. E

Ekran kartı önerisi bütçe fark etmez

Arkadaşlar benim Q9500 işlemcim var 300 watt güç kaynağım var bunlara uygun ekran kartı önerebilirmisiniz valorant oynuyorum teşekkürler
  11. E

Valorant critical erorr hatasını ben böyle çözdüm

Arkadaşlar bi kaç gündür valorant da critical eror hatası lolde fps düşüklüğü hatası ramim 4 dü 8 yaptım hiç ondan şüphelenmemiştim onu çıkardıktan sonra bütün sorunlarım bi anda gidi verdi şimdi bunu iade edip yenisini alacağım tekrae aynı sorunu yaşamam herhalde anakartımla alakalı bişi...
  12. E

Valorant fps değerleri

Arkadaşlar benim sistemim de intel q9500 işlemci hd3850 ekran kartı 4gb da ram var windows 10 işletim sistemi var birde ne kadar fps değerleri alırım tahminen sizce rami 8 yapıcam
  13. E

Anakart bulamıyorum am2+ 8gb ram destekli

Arkadaşlar phenom 9850 işlemcim var 8 gb de ddr2 ramim var bana 2. el uygun bi anakart bulabilirmisiniz ben bulamadım şimdiden teşekkürler
  14. E

Hangi quad core işlemci almalıyım

Arkadaşlar elime lga775 soket anakart geçti r5 230 var ekran kartı ram 4 gb hangi quad işlemciyi alıyım sizce çinden alıcam 8400 120 ye buldum sizde alayımı yoksa önerisi olan varmı
  15. E

Ekran kartı değişimi

Arkadaşlar bende r5 230 var gt 430 taksam performans artışı yaşarmıyım
  16. E

Windows 10 kasma sorunu

Arkadaşlar sistem çok stabil çalışıyor windows çok hızlı ama youtube olsun discord olsun uygulamalar sanki 5 fps gibi çok yavaş çalışıyor windows 7 kullanırken böyle olmuyordu sebebi nedir acaba
  17. E

Gpu ölçeklendirme amd

Arkadaşlar benim ekran kartım r5 230 bu ayarı açtım performans kaybı olurmu yoksa yararlı bir uygulamamı aydınlatırsanız sevinirim
  18. E

Anakartım sata kaç yardım

Arkadaşlar benim anakartım m61pme-s2p ama sata 2 mi 3 mü olduğu ile alakalı sadece bunu bulabildim yardımcı olursanız sevinirim
  19. E

Hardiskden sdd ye geçiş

Arkadaşlar ben windows 7 kullanıyorum harddis kim var 160 gb lık 240 lık sdd almayı düşünüyorum işlemcim phenom x4 9850 ekran kartım r5 230 ramim 8gb 800mhz dual channel sizce windows 10 a geçsem fps düşüşü yaşarmıyım yoksa windows 7 mi yükleyeyim sdd ye
  20. E

R7 240 ilanı bulur musunuz ?

Arkadaşlar r7 240 ilanı bulabilir misiniz ben çok aradım ama hep aşırı pahalı buldum yardımcı olursanız sevinirim
Top Bottom