Arama sonuçları: *

1. F

BU ARABA İLK SAHİBİNDEN Mİ ?

Arkadaşlar herkese hayırlı günler. Bir araç alma arefesindeyim aracın sahibi olan kişi ilk sahibi olduğunu söylüyor ancak 5664ten detay sorgulattığımda son sahiplik süresi 5yıl gözüküyor. Araç 13yıllık. Böyle gözükmesinin başka sebebi var mıdır yoksa arabanın sahibi mi yalan konuşuyor yardımcı...
  2. F

Ana Konu DONANIM ARŞİVİ İMZALI YENİ SİSTEM 11.999 TL RX6600 / R5 5500

Bende de öyle yazıyor neden ki
  3. F

iPhone story atarken kalite düşüyor

Arkadaşlar selam iPhone cihazımda Instagram da story atarken arkasına müzik ekleyince kalite çok düşüyor. ama reels attığımda düşmüyor. Veri tasarrufu vs herşeyi denedim ancak bir türlü çözemedim. Sorun ne olabilir ?
  4. F

30K bütçe ile teknobiyotik'ten şöyle bir toplama yaptım, bakabilir misiniz?

Hocam şu an vatandan 3070TI + R5 5600 maalesef 29K 30Kdan aşağı toplanmaz gibi
  5. F

30K bütçe ile teknobiyotik'ten şöyle bir toplama yaptım, bakabilir misiniz?

Ne zaman topladın reis bende vatandan sistem toplamayı düşünüyorum da
  6. F

BU SİSTEM ALINIR MI ?

Hangi siteler
  7. F

BU SİSTEM ALINIR MI ?

Başka siteden daha uyguna alsam zaten vade farkı koyacak
  8. F

BU SİSTEM ALINIR MI ?

https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-5500-zotac-rtx3070-gigabyte-a520m-k-crucial-500gb-ssd-16gb-ram.html Arkadaşlar bu sistemi almayı düşünüyorum bir kaç özelleştirme ile; R5 5500 yerine R5 5600 500GB SSD yerine 1TB SSD Ve THERLETMAKE KASA VE PSU Bu özelleştirmelerle 24.6K civarına geliyor...
  9. F

STOK Bitti. PCHocası 17.999TL 3070 sistem

Her mağazada var mı acaba hâlâ
  10. F

Çoğu şehirde bitmiş sanırım Karabük’ten alacaktım ama internet sitesinde stoktaki mağazalarda gözükmüyor yine de gidip bakayım mı ?
  11. F

Stok ne zamana biter sizce ?
  12. F

iPhone kamera da karıncalanma oluyor

Herkese merhaba iPhone 11 cihazım var gündüz çekimlerin de sorun yok ve gece modunda fotoğraf çekiminde de sorun yok ancak gece veya karanlık bir ortamda video çekerken çok fazla karıncalanma oluyor Bunu yaşayanlar var mı veya bunun bir çözümü var mı ? Şimdiden teşekkürler
  13. F

A Way Out Onli̇ne Oynanmiyor

Hayır düzelmedi 1691083988 Yetiyor diye biliyorum oynayanlar hep öyle oynuyor çünkü
  14. F

Yardım edecek yok mu ?
  15. F

Arkadaşlar iyi akşamlar. Ben Steam’dan A Way Out aldım. Arkadaşım da EA üzerinden demo versiyonunu indirdi. Bildiğim kadarıyla tek kişinin oyunu alması yetiyor çünkü. EA’dan birbirimizi arkadaş ekledik ancak oyuna girince arkadaşı invite etmek istediğimde kimse gözükmüyor. Bu neden olabilir ?
  16. F

A WAY OUT online oynanmıyor

Arkadaşlar iyi akşamlar Ben Steam’dan A Way Out aldım. Arkadaşım da EA üzerinden demo versiyonunu indirdi. Bildiğim kadarıyla tek kişinin oyunu alması yetiyor çünkü. EA’dan birbirimizi arkadaş ekledik ancak oyuna girince arkadaşı invite etmek istediğimde kimse gözükmüyor. Bu neden olabilir ...
  17. F

450TL'ye RYZEN 3 1200 NASIL FİYAT

hocam bilmiyorum yarın arkadaşımla gidip bakacağım testini falan yapacağım eğer sorun yoksa alacağım
  18. F

450TL'ye RYZEN 3 1200 NASIL FİYAT

Arkadaşlar merhaba. Al sat için letgo da gezerken bi Ryzen 3 1200 ilanına rastladım. Satan kişiyle iletişime geçtim ve pazarlık sonucunda en son 450 TL dedi. Sizce bu paraya alıp sonra hemen satmaya çalışsam para bırakır mı ?
Top Bottom