Arama sonuçları: *

1. M

2k monitör + klavye+ mouse +pad önerisi..

Arkadaşlar bilgisayarın siparişini verdim. 2k 165hz+ ips monitör Mekanik klavye Mouse ve mousepad alacağım. Kullandığınız bildiğiniz ürünler varsa yeşillendirirseniz sevinirim.
  2. M

Ddr5 ramlerde mhz değerinin etki yaratması

Arkadaşlar birden çok yabancı kanalda gördüğüm değerlere bakarak ddr5 ramlerde mhz değeri arttıkça cl değerinin de arttığını ve bu yüzden aralarında neredeyse hiç fark olmadığını(ddr4 ve ddr5 için de geçerli) gördüm. Tabii ki ben bireysel olarak bunun testini yapmadım. Lakin bilen arkadaşlar da...
  3. M

Yurtdışından ekran kartı Garanti kapsamında olur mu?

Arkadaşlar yurtdışından kuzenim gelecek önümüzdeki ay. 4070s falan getirtmeyi düşünüyorum ama Garanti durumu olur mu? Asus almayı planlıyorum Asus Türkiye bir sorun olursa bana yardımcı olur mu bi bilginiz var ise yeşillendirebilir misiniz rica etsem? Tavsiye edebileceğiniz başka parçalar varsa...
  4. M

FHD IPS Monitör tavsiyesi!!

Merhaba beyler. Monitör alacağım ve 3e düşürdüm seçenekleri. Kullanan ve tavsiye eden var mıdır? 144hz+ ips ve kaliteli olmasını istiyorum. https://www.itopya.com/gigabyte-238-g24f-2-165hz-180hz-oc-1ms-2xhdmi-dp-3xusb-ss-ips-fhd-freesync-premium-gaming-monito_u20017...
  5. M

25k'ya pc önerisi+24"ips monitör önerisi

Beyler herkese selam. Bir arkadaşım için pc bakıyorum ama karar veremedim. DA yakında bir sistem falan çıkarır mı? Ya da tavsiye edebileceğiniz kasalar var mı? Rtx 3060ti ya da 4060ti istiyor arkadaş. Ayrıca 6kya kadar ips 144/165hz 24" monitör tavsiyeniz var mı? Ghosting yaşatmayacak, sağlam...
  6. M

12100f stok soğutucu ayağı oturmuyor

Stok soğutucum anakarta tam olarak oturmadi ne yaparsam yapayım. Ayaklarından birinde sorun vardı sanırım. 2 haftadır pek bir sorun yaşamadım ama dün valorantta 100 dereceyi gördü işlemci. Alttab ile masaüstüne dönünce direk 70e düşüyor falan. Garantiye yollayıp geri gelmesini beklemek...
  7. M

24" monitor önerisi 144hz+

Hocam 4k bütçem var. Rekabetçi oyunlar oynuyorum o yüzden va ya da IPS çok fark etmiyor benim için. Ghosting olmayan monitör öneriniz var mı? Excalibur alacaktım. Ghosting az diyorlar ama zamanla artiyormus. Asus 144 IPS aldım ama onda da rahatsız edici derecede ghosting vardı.
  8. M

5-8k arası telefon önerisi

Merhaba dostlar. Bir arkadaşın telefonu miladını doldurduğu için yeni telefon almamız gerekiyor. Şu an aklımda Vivo y22s var 6300 TL Snapdragon 680 var. Arkadaş sadece kamerası iyi olsun istiyor. Çok fotoğraf çeken biri değil, oyun oynamaz. Sosyal kullanıcı da değil. Uzun süre dayansın ve...
  9. M

PSU da anakart ve gpu pinleri eksik!

Hocam PSU aldım ama 24pin dışında bir tane 6 bir tane 4 pinlik giriş var ama benim anakartta 8 pin gpuda da yine 8 pin girişi var. Satan arkadaş anakarta 4 yeter gpu için de çoğaltıcı adaptör alsan olur diyor ama güvenemedim yardımcı olur musunuz rica etsem? PSU: Fsp 500w Gpu: xfx RX 570 8 GB...
Top Bottom