Arama sonuçları: *

• Users: Emre01
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

Sistem ne kadar eder ?

i5 9400f kule tipi soğutucu Msi h310m pro anakart rx 5500xt pulse 8 gb sapphıre ekran kartı 2*8 crucial ram 2 adet 480 gb ssd rampage kasa 650w 80 plus psu samsung 1ms 72 hz 24 inç monitör orj windows 11 bu sistem ne kadar eder piyasası nedir arkadaşlar kutulu faturalıymış hepsi ?
  2. E

27-30k Hazır sistem önerisi ?

Sadece kasa için bu bütçe özellikle istediğim 1tb m2 ve kule tipi soğutucu daha iyi olacığını düşünüyorum
  3. E

Windows 11 fifa 23 açmıyor ?

Güvenli ön yükleme başarısız diyor bıos dan açıyorum ama açılmıyor ne yapmam gerek
  4. E

Güvenli ön yükleme nasıl açılır windows 11 ?

BIOS dan denedim açsam da kapalı kalıyor anakartım msi h310 pro nasıl yapacağım bunu
  5. E

Fifa 23 güvenli ön yükleme sorunu ?

bunun çözümü nedir BIOS dakini denedim fakat ayar değişmiyor anakartım h310m pro msi ?
  6. E

Windows11 güvenli ön yükleme nasıl açılır ?

BIOS dan yapıyorum ama olmuyor ne yapmam lazım ?
  7. E

güvenli önyükleme açma windows 11 ?

Fifa 23 başlatmıyor bunu nasıl yapacağım
  8. E

Fifa 23 kaldırırmı ?

Rx 5500 xt 8 Gb İ5 9400f 16gb ram sadece kariyer oynamayı düşünüyorum online da pek işim yok sizce oynanır mı ?
  9. E

25-27 bin TL sistem tavsiyesi ?

Sadece oyun oynamak için alacağım ekipman monitör hariç birde soğtucu olarak kule tipi olursa daha iyi olur diye düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim
  10. E

Fifa 23 kaldırır mı ?

Rx 5500 xt 8 Gb İ5 9400f 16gb ram sadece kariyer oynamayı düşünüyorum online da pek işim yok sizce oynanır mı
  11. E

fifa 2023 için yeterli mi ?

Rx 5500xt 8g İ5 9400f 16gb ram var fifa 23 için yeterli midir sadece kariyer oynamayı düşünüyorum
  12. E

Olay 6008 çözümü nedir ?

Arkdailar olay görüntüleyicisnde bu hata kodu var kendi kendine sistem kapanıyor buna ne yapmam gerekiyor ??
  13. E

Olay 6008, Eventlog hatası nedir ?

Arkdaşlar bu hatadan dolayı sistem kendi kendine kapanıyor bunun bir çözümü varmı sistemi tamirciye indirdim fakat parçalarda arıza olmadığını söyledi ne yapmam gerek ?
  14. E

20-22 bandında sistem ?

Sadece oyun oynamak için alacağım kule tipi soğutucu daha iyi olcağını düşünüyorum ve monitör ekipmanlar dahil deği fiyata
  15. E

20-22 bin civarı sistem önerisi ?

arkadaşlar bu sisteme monitör ve ekipmanlar dahil değil oyun oynamak için alacağım birde işlemci için stock değilde kule tipi düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim .
  16. E

PSU önerisi sıfır 600-650 watt FP ?

Sitemim İ5 9500f , Msi H310M pro, rx 5500xt 8gb, 2*8 Ram kule tipi soğutucu ve iki tane SSD var kasa fanlarım da RGB li. Sıfır PSU almak istiyorum kullandığım arızalı sanırım sistem bazen oyunda kendini kapatıyor
  17. E

pc kendi kendine kapanıyor ?

tüm ısı değerleri normal güç tüketimi de öyle gözüküyor fakat dengesiz şekilde kendini kapatıyor bazen 1 saat bazen yarım saat sonra oyun oynarken yapıyor genelde macun format bakımını yaptırdım sebebi nedir bunun anlamadım ?
  18. E

Bilgisayarım kendi kendine kapanıyor ?

Son 3 gündür bölye oluyor sıcaklık normal kontrol ettim neden olduğunu anlamadım sadece oyun oynarken oluyor nedeni nedir ?
  19. E

Sizce bu sistem ne kadar eder ?

İntel i5 9400f soğutucu kule tipi soğutucu stock değil Msi H310M pro Rx 5500xt 8gb Oc 2*8 Ram Crucial 480 Gb ssd kioxia ve 480 Gb kingston ssd Rampage kasa ve 650w 80+ Psu Rampage Sizce ne kadar eder ben baktım ama net fikir oluşturamadım
  20. E

bu sistem tahmini ne kadar eder ?

i5 9400f msi h 310 pro rx 5500xt 8gb oc hepsinin kutusu faturası var anakartın garantisi devam etmekde bakımlarını yaptırdım
Top Bottom