Arama sonuçları: *

1. GrandTurko

Bloody B135N Aynı anda 3 tuş sorunu

Herkese iyi forumlar, bütçem çok olmadığı için 5 yıllık klavyemi değiştirdim. Bloody B135N aldım. Ama aynı anda Tab, W ve R tuşlarına basamıyorum. Aynı şekilde W, Shift ve H ye de basamıyorum Aynı anda W, A ve R ye basabiliyorum mesela. Çözümü var mıdır? Klavye elime dün geldi...
  2. GrandTurko

rdr 2 çok iyi oyun (!)

😅
  3. GrandTurko

rdr 2 çok iyi oyun (!)

Hocam bana Rdr2 muadilinde bir kovboy oyunu öneririr misiniz?
  4. GrandTurko

Red Dead Redemption 2 alınır mı?

Hikayeyi anlayacaksan al, ama o oyun sadece hikayeden ibaret değil. İnanılmaz bir açık dünya var, Challenge ları tamamla, yan görevleri tamamla, keşfedilebilecek heryeri keşfet. Dünya öyleki, fast travel yapmaya korkar oluyorum, çünki çok alakasız dediğin yerden yeni şeyler türüyör. Efsanevi...
  5. GrandTurko

Amd Frame Generation Hakkında

Hocam GTA ETS gibi oyun diyorsunuzda, açtığım oyunlar Rdr2 ve GoW. 1706601042 Görüntüde bir değişiklik göremedim hocam ben 1706601101 İkisi ayrı derken anlayamadım hocam? Buda frame generation değil mi? 1706601405 Hocam evet FPS veriyorda açılmamış hali ile açılmış hali arasında bir fark bir...
  6. GrandTurko

Amd Frame Generation Hakkında

Herkese merhabalar dilerim, amd nin 24.1.1 ile gelen frame generation özelliği hakkında birkaç cümle yazmak istedim, sizinde yorumlarınızı merak ediyorum. Öncelikle frame generation ile yaşanan fps değişikliğini sadece amd nin kendi arayüzünden görebiliyoruz, ben de rdr2 de en ultra ayarlarda 59...
  7. GrandTurko

🔴 AMD Software: Adrenalin Edition 24.1.1 ( WHQL ) Sürücüsü Yayınlandı 🔴

hocam ben rdr2 de afmf açıkken hiç bir fps değiikliği olmuyor? ben mi birşeyi yanlış yapıyorum acaba siz nasıl aktifleştirdiniz?
  8. GrandTurko

Yardım Hangi İşlemci Daha İyi? 3600 vs 5600G ?

Fpsde çok fark etmeselerde mimari farkı var, yani R3600 rtx 3060ı zorla beslerken (hatta besleyemezken) 5600G besleyebilir.
  9. GrandTurko

GTA 6 FRAGMANI BUGÜN! VE GTA 6 RESMEN DUYURULDU!

Son zamanlarda büyük firmaların yaptığı oyunlar çok eleştiriliyor çünki firmalar ciddi hayal kırıklığına uğratıyorlar, rockstarda son 2 yılda definetive edition ve rdr1 PS4 gibi fiyaskolara imza atınca nasibini aldı ve bende ciddi şüpheler içine girdim, acaba hayatımızı bir noktada etkileyen...
  10. GrandTurko

FSR 3 BALONU PATLADI !!!

ama bir tık boş yapmışsın balon diyerek, daha 2 oyunda var ve nvidia 140 alırken amd 180 almış, kalite modundaki görüntü bozukluğu benim için oynayış keyfimi etkileyecek kadar bozuk bir görüntü değil, 7 sayfalık bir tartışmaya gerek yoktu
  11. GrandTurko

FSR 3 BALONU PATLADI !!!

2022 de tanıtıldı 2023 çıktı 1 yıl sonra ama hala kalite modda görüntü bozukluğu olması üzdü
  12. GrandTurko

FSR 3 BALONU PATLADI !!!

arkadaş ilgi istemiş sizde vermişsiniz ilgiyi.
  13. GrandTurko

Oyunlarda sevmediğimiz, nefret ettiğimiz şeyler

I'm a f*ckin God of War.
  14. GrandTurko

Valorant FPS normal mi?

Termal macunu yenileyin hocam. Kasa tozlu ise tozunu alın.
  15. GrandTurko

Amd FSR3.0 Tarihi Ne Zaman?

gelecek hocam
  16. GrandTurko

Hocam az önce yukarda söyledim. DLSS 3.0 dan daha iyi olmaz. Fakat benim için DLSS 2.0 ı ezip geçmesi yeterli olucaktır. Ki bi zahmet DLSS2.0 ı geçsin.
  17. GrandTurko

Hocam FSR 3.0 bütün kartlara gelecek. Ondan şüpheniz olmasın (bütün kartlar dediğim akla gelen amd kartları 5000 serisi 6000 serisi büyük ihtimalle 500 serisine falanda gelir) fakat Nvidia Kartlara gelir mi? Benim için son 2 ayda bu şüpheye dönüştü.
  18. GrandTurko

Haklı Olabilirsiniz. Fakat bu sözlerini çiğnemedikleri anlamına gelmiyor. Hyper Rx için dediğim gibi söz vermişlerdi. Dediğiniz gibi bir şey varsa eğer niye Hyper Rx i erteledikleri bir açıklama yapmadılar. Umarız ki kenidlerini affettirmek için güzel bir çıkış yaparlar. FSR 3.0 ın DLSS 3.0 ı...
  19. GrandTurko

Herkese Merhaba, bugün sizlere bir konuyu soracağım. Konu başlıktaki gibi. AMD nin umut satması aslında. Bizlere Hyper RX in 2023 ün ilk yarısında çıkacağına SÖZ vermişti. Neredeyse 3. çeyreğini bitirdik. Aylarca FSR İÇİN NET TARİH başlıklı haberler okuduk. Kasım 2022 de tanıtılan teknolojiler...
  20. GrandTurko

Oyun İndirirken Düşük indirme hızı

Konu hakkında pek bir bilgim yoktu hocam sağolun bilgi için. İyi günler.
Top Bottom