Arama sonuçları: *

• Users: GrandTurko
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. GrandTurko

Bloody B135N Aynı anda 3 tuş sorunu

Herkese iyi forumlar, bütçem çok olmadığı için 5 yıllık klavyemi değiştirdim. Bloody B135N aldım. Ama aynı anda Tab, W ve R tuşlarına basamıyorum. Aynı şekilde W, Shift ve H ye de basamıyorum Aynı anda W, A ve R ye basabiliyorum mesela. Çözümü var mıdır? Klavye elime dün geldi...
  2. GrandTurko

Amd Frame Generation Hakkında

Herkese merhabalar dilerim, amd nin 24.1.1 ile gelen frame generation özelliği hakkında birkaç cümle yazmak istedim, sizinde yorumlarınızı merak ediyorum. Öncelikle frame generation ile yaşanan fps değişikliğini sadece amd nin kendi arayüzünden görebiliyoruz, ben de rdr2 de en ultra ayarlarda 59...
  3. GrandTurko

Amd FSR3.0 Tarihi Ne Zaman?

Herkese Merhaba, bugün sizlere bir konuyu soracağım. Konu başlıktaki gibi. AMD nin umut satması aslında. Bizlere Hyper RX in 2023 ün ilk yarısında çıkacağına SÖZ vermişti. Neredeyse 3. çeyreğini bitirdik. Aylarca FSR İÇİN NET TARİH başlıklı haberler okuduk. Kasım 2022 de tanıtılan teknolojiler...
  4. GrandTurko

Oyun İndirirken Düşük indirme hızı

merhabalar yeni eve taşındık türk telekom çekmiyomuş bizde türkcell süperonline aldık internet değerlerim gördüğünüz gibi. Kablosu falan herşeyi yeni. Fakat Upload hızı 24 göstermesine rağmen oyun indirirken 10 mbps indiriyor, sebebi nedir bir çözümü var mıdır?
  5. GrandTurko

Lol Düşük FPS Sorunu

Herkese Merhaba Resimde gördüğünüz gibi Red Dead Redemption 2 Yüksek ayarlarda oynuyorum Doku Ayarları Ultrada. FSR Kapalı ortalama 80 90 larda bazen 120 lere çıkıyor ama Lol de ortalama fps (Orta ayarlarda) nasıl 123 anlamıyorum. Genellikle 120 ve 160 arasında gidip geliyor. ( Cs Go da da fps...
  6. GrandTurko

Display Port mu Yoksa HDMI mı

Herkese merhaba, monitör aldım modeli ASUS VP249QGR. sorum şudur: Bu monitörde Display port mu yoksa HDMI mı kullanayım? Display veya HDMI Kullanırsam Monitörün haporlörünü kullanabilir miyim? (bütçeni yükseltip şunu alsaydın demeyin bütçemi asla yükseltemem veya 3200 e 165 hz var demeyin IPS...
  7. GrandTurko

Rockstar Games Açılmıyor

Merhabalar Rdr2 yi açmaya çalıştığımda muhteşem social club ekranı geliyor ve rockstar games connecting servicez yazısında kalıyor. her türlü şeyi denedim. Dns sinden modemine doğrulamasından silip bir daha yüklemeye kadar olmadı. Yardımcı olur musunuz?
  8. GrandTurko

Rdr2 Türkçe yama Fontsuz

Merhaba Arkadaşlar Rdr2 için Türkçe yama arıyorum. Şuan Çoğunda Font sorununu yaşıyorum. sorunsuz ve özellikle virüssüz bir yama var mıdır?
  9. GrandTurko

Ryzen 5 5500 Undervolt Deneyimim

Herkese merhabalar dilerim. İşlemcim Ryzen 5 5500, aslında undervolt a pek gerek yok. Boşta 50-55, yükte 80-85 arası sıcaklıklarım vardı. Gayet normal. Fakat Undevolt yaptığımda boşta 37 dereceyi, Yük altında 70 derecelerdeydi. Performansta gözle görülür bir şey hissetmedim. UNDERVOLT NEDİR...
  10. GrandTurko

Windows 11 22H2 Sürümü

Merhabalar. Bugün 20 Eylül. Ve bugün Windows 11 22h2 sürümünün çıkış günü. Fakat 22h2 sürümünü nasıl indiririm Windows Update de çıkmıyor. Keza insider da da.
  11. GrandTurko

Adrenalin 22.7.1 Optional

Merhaba. Aranızda Adrenalin 22.7.1 Optional sürümünü kullananlar var mıdır? 22.5.1 De kalınmalı mı yoksa 22.7.1 e geçilmeli mi? Deneyimlerinizi anlatır mısınız? Ekran Kartı: RX 6600
  12. GrandTurko

Amd Optional ve Recommended

İkisinde de WHQL var fakat hangisini kullanmalıyım ve az önce Sürüm zaman aşımı hatası geldi. Şu anda Optional olanı kullanıyorum 22.6.1 Recommended e mi dönmeliyim?
  13. GrandTurko

Windows 11 e geçilmeli mi? Değer mi?

Merhaba, bilgisayarıma windows 11 e geçme teklifi geldi bende emin olamadım. Sizce geçmeli miyim? Bilgisayar iyiye mi gider kötüye mi?
Top Bottom