Arama sonuçları: *

• Users: supremos
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. supremos

Logitech G Pro X Superlight 2 ile Logitech G Pro X Superlightın farkları neler?

Logitech G Pro X Superlight mouse almayı düşünüyorum ama 1 ve 2 arasında gram ağırlık dışında bir fark var mı?
  2. supremos

Tenkeyless Klavye önerisi

merhabaalr klavyem bozuldugu için klavye arıyorrrum şuanki klavyem RAZER Blackwidow V3 Tenkeyless bu tarzzz bir klavyeee arıyorrum önerrilerrinizzzi bekliyorrrum.
  3. supremos

25klık Oyun için laptop önerisi var mı?

Genellikle FPS oyunları için kullanılacak ayrıca bunun yanında program vs. de kullanılacak bunun için laptop önerilerinizi yazarsanız benim için çok iyi olur teşekkürler.
  4. supremos

Ekran kartımı değiştirirken yapmam gerekenler?

Rx570 ekran karttım var şuanda rtx3060 aldım geldiğinde normal bir şekilde takıcam ama rx570den çıkan kabloları direkt olarak taksam ekstra yapmam gereken bir şey var mı?
  5. supremos

bu ekran kartı bu anakart ile uyumlu mu?

merhaba şimdi rttx 3060 sipariş vericem burdan...
  6. supremos

FPS oyunlari için bu monitörü önerir misiniz?

Ürün baya bı indirime girmiş ayrıca 0.5ms panel tipi, marka kalitesi hakkında bir yorumunuz var mı? https://ty.gl/ptl8p7qfxk
  7. supremos

Hangi ekran kartını önerirsiniz?

Sistemimde r5 5600x var ama bunun yanında rx570 var bu ekran kartı hem yeterli gelmiyor hem amdden dolayı sürekli çökmeler vs. yaşıyorum ekran kartımı yükseltmek istiyorum sizce nasıl birr şey alabilirim?
  8. supremos

FPS oyunları için monitör önerisi

240hz veya üstü birr monitör arıyorum genellikle fps oyunları oynuyorum monitörden cok anlamadıgım için buraya bi sormak istedim önerilerinizi atabilirseniz benim için çok iyi olur. Teşekkürler. Bütçem 7-8k civarı
  9. supremos

7KYA TELEFON ÖNERİSİ

Merhaba 7k bütçem var geçenler xiamio note 10S önerdiler sizce bu telefonu almaili miyim başka bir öneriniz var mi
  10. supremos

7K BÜTÇEYE TELEFON ÖNERİSİ

7K bütçem var yaklaşık olarak yeni bir telefon almak istiyorum. çok oyun oynayan birisi değilim. ne önerirsiniz?
  11. supremos

Kulaküstü bluetooth kulaklık önerisi

Müzik dinlemek için , dizi izlemek için , telefona bağlamak için güzel ses kalitesi olan bir kulaklık arıyorum. Önerilerinizi yazabilirsiniz.
  12. supremos

Sizce kule tipi soğutucumu kendim mi takmalıyım?

geçen günlerde burda birisinin önerisi üzerine deepcool ag620 marka kule tipi soğutucu aldım ama daha önce montaj yapmadığım için bilmiyorum yapmasını youtubede böyle bir video gördüm sizce buna bakarak kurmalı mıyım bilgisayarcıya mı götürmeliyim
  13. supremos

R5 5600x için hangi soğutucuyu almalıyım?

şuan belirli bir bütçem yok ama soğutucu almayı düşünüyorum şuanda aklımda bu var ; https://www.trendyol.com/msi/mag-coreliquid-240r-v2-sivi-islemci-sogutucusu-p-219658712?boutiqueId=61&merchantId=105013 Daha iyi bir önerisi olan var mı? kule tipi olur, normal olur kasam...
  14. supremos

Twitch Twitch yayınlarında hangi serveri kullanmalıyım?

twitchte yayın açıyorum bitrate sorunum olmamasına rağmen yayına giden görüntü kasıyor verdiğin serverdan olabilir dediler sizce hangi serverdan yayını vermeliyim?
  15. supremos

Twitch Twitchte yayınları göremiyorum , yayınlara giremiyorum

twitchte önerilen kısımlar boş , kategorilere tıklıyorum orda da aynı olay yayınları görüntüleyemiyorum chromede sorun varddır belki dedim opera gx yükledim orada aynı nasıl bir çözüm bulabilirim? 1672770447
  16. supremos

Twitch Yayina giden görüntü kasıyor

Merhabalar twitchte yayin aciyorum oynarken bir sıkıntım yok ama yayına giden görüntü kasıyor bunun sebebi ne olabilir İnternet : 7.60 uploud İşlemci :R5 5600x Ekran Kartı: Rx570 4gb
  17. supremos

Steamda oyunda olmadıgım halde oyunda gözüküyorum

Merhabalar bugün bilgisayarımı açıp steame giriş yaptım ve acık olmadıgı halde oyunun acık oldugunu gördüm ne kapatabiliyorum ne oyunu acabiliyorum ayrıca bu olurken system 50/100 GPU kullanıyor sebebi ne olabilir?
  18. supremos

Çözüldü✓ Çalışan ekran kartımı bilgisayar algılamıyor

Ekran kartım çalışıyor fanları dönüyor , monitörün kablosu takılı görüntü veriyor ancak monitörüm 144 hz olmasına ragmen 64 herzden yukarısını kullanamıyorum ve şuan amd driverleri de açılmıyor. Ekran kartım : Rx570 İşlemci : r5 5600x anakart : msi b450 m2 pro max yardım edebilirseniz cok...
  19. supremos

Dünden beri internetim cok kötü...

dünden beri sabit 14 olan pingim 50lere 60lara cıkmaya sabit kalmamaya basladı. saglayacım türk telekom bunun sebebini bilen var mı? veya aynı sorunu yaşayan
  20. supremos

Telefon için kulaklık önerisi

Selamlar telefondan sarki dinlemek icin bir kulaklik ariyorum (kablosuz) herhangi bir öneriniz var mı ?
Top Bottom