Arama sonuçları: *

1. Ramazan İşbilen

Windows 11 USB ile kurulumda "load failure: [3] unsupported" hatası

Bugün bilgisayarıma temiz bir kurulum yapmak istedim fakat USB'yi Rufus ile hazırladıktan sonra; "Load failure: [3] unsupported" diye bir hata alıyorum. GPT ve UEFI(CSM yok) olarak seçim yapıyorum. Şuan tekrar iso dosyasını yazdırıyorum bir daha deneyeceğim
  2. Ramazan İşbilen

Başka bilgisayardan SSD'ye attılan dosyalar görünmüyor

Arkadaşımın interneti yavaş olduğu için onun M.2 SSD'sini kendi bilgisayarıma takıp beraber GTA 5'i içine attık. Şu an dosyalar attığımız klasörde hiçbir şekilde görünmüyor ama yer kaplıyor.
  3. Ramazan İşbilen

GTX 1070 ile RX6600 Takas mantıklı mı?

Bakacağım işte benim tek bilmek istediğim şey şuan XFX kartlarda bir sorun var mı. Eskiden XFX RX480 im vardı sürekli ekran gidiyordu Wattman hataları falan oluyordu bozuluyordu ekran en sonunda kısa devreden yandı kart Arkadaş müsait bir zamanda gelecek bilgisayarıma takıp test edeceğim. Sadece...
  4. Ramazan İşbilen

Arkadaşla konuştum çizim yaptığı için nvidia karta geçmek istiyormuş muhtemelen cuda çekirdekleri yüzündendir 4 aylık bir kart gelip testini yapıp takası kabul etmeyi düşünüyorum
  5. Ramazan İşbilen

GTX 1070 ekran kartımı bir süre önce ilana koymuştum az önce birisi XFX RX6600 8GB ile kafa kafaya takas yapmak istedi. Aralarındaki performans farkı fazla 6600 önde ama en son rx500 serisinden sonra hiç amd kartlar ile bir araştırma yapmadım. Nelere dikkat etmem gerekiyor? Nvidia Reflex vesaire...
  6. Ramazan İşbilen

Millenicom Modem Kuramıyorum

İnternetim kesildi, modemi resetlerim fakat kullanıcı adı ve şifreyi doğru yazmama rağmen bu hatayı alıyorum. Internet bağlı değil. parametrelerinizi tekrar yapılandırın. Eğer sorun hala devam ediyorsa, ISS'niz ile iletişim kurun. Bu hatayı görmezden gelip ileri deyip modemi kurduğum zaman da...
  7. Ramazan İşbilen

Ryzen 5 3600 240MM Sıvı soğutma performansı normal mi?

Hocam pompayı söktüm termal macunu yeniledim(zaten yeniydi) şuan bi sıkıntı kalmadı 65i geçmiyor
  8. Ramazan İşbilen

Ehliyet için lise diploması istiyorlar?

Elimde zaten var bir de onla gidip deneyeceğim bakalım kabul edecekler mi
  9. Ramazan İşbilen

Ryzen 5 3600 240MM Sıvı soğutma performansı normal mi?

Sadece daha estetik bir görüntü için ucuz bir 240mm Sıvı soğutma aldım Pompa 4000RPM Civarı çalışıyor Radyatör Fanı da stress testte maksimum 1600RPM gördü Fan ayarlarını kendim yaptım ve daha fazla gürültülü çalışmasını istemediğim için 70derece sonrasını 1600RPM civarı olarak ayarladım...
  10. Ramazan İşbilen

Mecbur artık hocaları ikna edip bi şekilde o diplomayı almam lazım
  11. Ramazan İşbilen

Liseden mezunum fakat sorumluluk sınavı yüzünden diplomamı alamadım ehliyet için de diploma istiyorlar? Trafik yönetmeliğinde ilkokul mezunu olması lazım diyor nasıl kafalarına göre böyle bir şart getiriyorlar biri aydınlatabilir mi?
  12. Ramazan İşbilen

1500-2000TL F/P Kasa Önerisi

Kasa..
  13. Ramazan İşbilen

1500-2000TL F/P Kasa Önerisi

Geniş bir kasa arıyorum ama bulamıyorum bana kasa önerebilir misiniz? Ekran kartım 28cm civarı GTX1070 Gaming X modeli. 240mm sıvı soğutma ile kullanacağım kargoda geliyor,tek önemli unsur ekran kartının uzunluğu Ekran kartıyla kasanın önünde o kadar az mesafe olması hoşuma gitmiyor.
  14. Ramazan İşbilen

Fanlarım PWM modunda kaldı

Biostan fan hızını ayarlamak istedğimde sadece PWM modu var DC veya Auto yok. MSI B450M-A Pro Max Ryzen 5 1600 AF
  15. Ramazan İşbilen

Secure Boot Açıkken Bilgisayar ötüyor

GTX1070 şuan Windows 10a geri döndüm bu şekilde kullanıyorum
  16. Ramazan İşbilen

Secure Boot Açıkken Bilgisayar ötüyor

Valorantta secure boot hatası aldığım için ayarı biostan açtım ama ne yaparsam yapayım Secure Boot açıkken ve Windows Uefi seçiliyken 1 Uzun 2 kısa yani sanırsam Ekran kartı arızası veriyor ve biosdan görüntü alamıyorum sadece windows'u görebiliyorum B450M-A Pro Max 1600AF Gskill Ripjaws 8x2 3200
  17. Ramazan İşbilen

i3 9100f işlemci nasıldır

Ryzen 5 den örnek vermemin sebebi arkadaşımda da aynı işlemciden var ve aramızda sadece 15-20fps fark oluyor
  18. Ramazan İşbilen

Hocam 2400 liraya satıyorum en fazla 3000tl ye çıkabilirim Bir arkadaşım Gigabyte b450 anakartı için 1850 teklif etti Ryzen 5 2600 alsam 1250tl desem 3100liraya geliyor ram için bütçem kalmıyor
  19. Ramazan İşbilen

Tek istediğim şey i5 4570le eşit veya daha iyi bir performans almak.Zaten kesinlikle i5 9400f gibi 6 çekirdekli bir işlemciye geçmem şart. 1714586710 Anakart konusunda sıkıntı oluyor o şekilde
  20. Ramazan İşbilen

Anakart 1150TL İşlemci 1000TL Ram 8gb tanesi 450TL
Top Bottom