Arama sonuçları: *

1. Ş

Tuş kombinasyonlarını yapamıyorum

Normalde Alt+Tab yaptığımda böyle olmuyordu ve artık win tuşu yerine alt tuşuna basınca o windowsun arama sekmesi çıkıyor hala düzelmedi 1690799883 Ve şu an win tuşu ile tab tuşuna basınca o alt tab ekranı çıkıyor
  2. Ş

Tuş kombinasyonlarını yapamıyorum

Arkadaşlar Dierya DK61E diye bir klavyeyi satın aldım fakat windows tuşuna basınca alttaki sekme açılmıyor ve Alt*Tab kullanamıyorum.Yardım ederseniz sevinirim...
  3. Ş

Hangi mousepadi tercih etmeliyim

Tamamdır bunu alayım ben yarın teşekkürler yardımın için
  4. Ş

Bana da xrades kaliteli gibi geldi ama şu arkadaşın önerdiği bi tık daha iyi gibi değil mi ...
  5. Ş

Uzun süredir mousepad araştırması yapıyorum ama aşırı kararsızım bu yüzden sizden yardım almam gerek. Baya mousepad arayan arkadaş var onların da işine yarar Aşşağıya bulabildiğim mousepadleri bıraktım; https://www.amazon.com.tr/dp/B09TG5X7DN?ref_=cm_sw_r_apin_dp_QXPF4AGB1MB9VAVZ4C51&th=1...
  6. Ş

3-10 k arası telefon önerisi

Redmi Note 11 Pro nasıl bir telefon bileniniz var mı?
  7. Ş

Kanka yani daha geniş tutup en fiyat performans ürününü almak istiyorum amacım bu aslında
  8. Ş

Beyler yakın zamanda bir telefon alıcam bu telefon 3-10 k arası olmalı mümkün olduğunca fiyatını haketmeli önerileri bekliyorum
  9. Ş

Bilgisayar soğutması

Termal macun yapıldı sanırım kasanın önü mesh sıcaklık değerleri 80+ ekran kartının
  10. Ş

Bilgisayar soğutması

Benim bir kasam var ve aşırı ısınıyor temperli camı resmen yanıyor bu ısı neyden kaynaklanıyor olabilir? Normalde ekran kartına bakıyorum gta gibi bilgisayarı zorlayan oyunlarda resmen yanıyor fan hızını %80'den aşşağı indirince hemen ısınmaya başlıyor bu fan hızı ekran kartına zarar verir mi?
  11. Ş

🔥İndirim B550 GAMİNG EDGE WİFİ 2280 TL

Beyler ısı testini hangi programdan yapıyoruz?
  12. Ş

Bilgisayarı kurdum görüntü gelmiyor

Arkadaşlar hallettim tekrardan hepinize teşekkürler
  13. Ş

Ekran kartı girişini göremiyorum 1655746742 Bi özele gelebilir misiniz?
  14. Ş

Görüntü kablosunu kasanın arkasındaki hdmi girişine bağlamıyor muyuz?
  15. Ş

Arkadaşlar bilgisayardaki her şeyi bağladım fakat görüntü gelmiyor,her türlü kabloyu taktım yardım edebilecek var mı?
  16. Ş

Sistemim ne kadar eder?

Bana daha fazla gibi geldi ama bilmiyorum
  17. Ş

Pc toplamamda yardım istiyorum.

https://www.itopya.com/bbl-qutionerxintel-core-i5-12400fpny-geforce-rtx-3060-xlr8-gaming-revel-epic-x-rgb-12gb16gb-ddr4_h19823 veya itopyada karne indirimleri var 6600xt ve i5 11400'li sistem var o ikisine bak
  18. Ş

Sistemim ne kadar eder?

Öldürdün
  19. Ş

Orta belki bir tık üstü sistem önerisi

Marka kaliteleri hakkında bir bilgim yok fakat bana @DerratiX in tek dediği al oldu demek ki iyi sistem kendisi biraz zor beğeniyor sistemleri
Top Bottom