Arama sonuçları: *

• Users: dihellas
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. dihellas

Kiralik Arac Vurdum Yardim Lazim

Acilen yardiminiza ihtiyacim var. Kurumsal bi arac kiralama sirketinde calisan ya da tanidigi olan biri var mi? sormam gereken bikac spesifik soru var
  2. dihellas

ekran kartı soğutma bloğu hasarı

Görselde olduğu gibi soğutma ızgara kısmında yamukluklar var, bu bir sorun teşkil eder mi sizce? garantiyle uğraşmalı mıyım.
  3. dihellas

3060ti boşta 50 derece normal mi?

bugun 1650 super ekran kartımı değiştirdim gigabyte 2 fanlı 3060ti ekran kartına geçtim. Eski kartım boşta maks 38 derece olurken bu 48-50 derece aralığında. Montaj sırasında bi hata yapmış olabilir miyim nedeni nedir anlayamadım. Değerler normal tabi ki aşırılık durum yok ama boştaki hali...
  4. dihellas

i3 12100f, 3060ti'da darboğaz yapar mı?

Gigabyte 3060ti ekran kartı aldım daha yeni henüz kutusundan çıkartmadım montajı duruyor yani. İşlemcim i3 12100f darboğazlık bir durumu olur mu? normal 3060 kart mı tercih etmeliydim acaba?
  5. dihellas

Ubisoft Connect dolandırıcılığı

LEGEND22 indirim kodunu biliyorsunuzdur, bu kodu kullanarak AC Valhalla ve South Park oyunlarını almaya çalıştım ORDER FAILED hatasıyla karşılaştım ama paramı otomatik olarak çekti. Oyunlar 1 günden fazladır kütüphaneme eklenmedi. Ticket attım fakat hala bir geri dönüş yok bu konuda ne yapabilirim?
Top Bottom