Arama sonuçları: *

1. Miansy

Telefonda discord kullanirken arkada izlediğim videolarin sesi herkese gidiyor

Telefonda son güncellemeden sonra oldu bu sorun nasıl cozebilrii bana gelen arkadaşlarımın sesi de sekiyor
  2. Miansy

Windows defender işlemci 1 2 dakika yüzde 97de çalışıyor

r5 3600 h45 sıvı soğutma var
  3. Miansy

Windows defender işlemci 1 2 dakika yüzde 97de çalışıyor

tam tarama yaparken işlemci bi anda yüzde 100 çalışmaya başladı tribe girdim 40 45 dereceyi geçmeyen işlemci 71 dereceyi gördü normal bir durum mudur?
  4. Msi gtx 1050 gaming x 2gb ekran kartı

Msi gtx 1050 gaming x 2gb ekran kartı

uzun süre kullandım sonrasında fanları arıza verdi arıza şu: oyuna vs girdiğinde fanlar hızlanınca yavaşlamıyor ben bilgisayarı kapatıp açıyodm öyle yavaşlıyodu normal kullanımda vs hızlanmıyor uygulamalarından vs ne kadar denesem de olmadı beceremedim tamire gönderdim ensa bilgisayara onlar da...
  5. Asrock a320m-hdv r4.0

Asrock a320m-hdv r4.0

eski sistemimdeki parçaları satmaya karar verdim yeni sistem aldıktan sonra bir sorun yaşamadım kasadan sokup kutusuna koydum garantisi yok kutusu cdsi kabloları falan duruyor
  6. Ryzen 5 4500

Ryzen 5 4500

Gaminggenden pc hocası sistemi almıştım elimdeki r5 3600ü kullanmaya karar verdim garantisi kutusu faturası her şeyi duruyor sadece sistem olarak yolladıkları için açıldı onun dışında direkt kutusuna koydum 1 gün bile kullanmamışımdır
  7. Sharkoon SHP650 V2 650 W Power Supply

Sharkoon SHP650 V2 650 W Power Supply

yeni sistem aldığımdan elimdeki parçaları satıyorum çok uzun süre kullanılmadı kenarda durdu uzun süre hiçbir sorunu yok kutusu vs. duruyor
  8. Miansy

obs ağ ayarı yaparken 4 farklı ıp görünüyor

Merhaba Abiler obsten ayar yapmak istediğimde fark ettim 4 farklı ıp görünüyor benim pcyi biri mi kullanıyor benden başka neden böyle var mı bilgisi olan
  9. Miansy

Geforce Exprience ekran kaydı aldığımda ekran bozuluyo

bu şekilde bozuluyor ekran 1656229243 ekran kartımda bir sorun yoktur dimi oyunlarda falan bi sorun yaşamıyorum fps vs. sadece minecraft birkaç shaderda bu tarz bir sorun oluyor o da shaderlarla alakalıdır diye düşünüyorum asus rtx 2060 6 gb ekran kartım 1656229329 normal kayıtta bozulmuyor...
  10. Miansy

windows 10 pro key en uygun ve en güvenilir nereden alabilirim key

çok teşekkür ederim biraz önce aldım ve etkinleştirdim
  11. Miansy

windows 10 pro key en uygun ve en güvenilir nereden alabilirim key

yasak mı bilmiyorum yasaksa silebilirim
  12. Miansy

Sıvı soğutma konumlandırma

Abiler sıvı soğutmayı kasanın üst kısmına monte ettim bir yerde hata var mıdır bakabilir misiniz
  13. Miansy

Kasa üzerindeki kırmızı nokta yanıp sönüyor

Tamamdır teşekkürler
  14. Miansy

Kasa üzerindeki kırmızı nokta yanıp sönüyor

Abiler bu nedir yeni aldim sistemi
  15. Miansy

Çözüldü✓ Sıvı soğutma yardım .

Tamamdır çok teşekkür ederim
  16. Miansy

1 tane pini boşta olucak şekilde mi ve hangi köşenin pini dışta kalsin
  17. Miansy

Anakartim asrock a 320m hdv
  18. Miansy

Oraya takmayim mi yani baska kasada 3 lu giriş yeri yok
  19. Miansy

Abiler h45 aldim üstünde iki tane kablo var 4 pinli olan kismi cpu fan yerine takicam biliyorum ama 3 pinli olan kısmı anakartta fotoğrafını çektiğim yere mi takmam lazim baska bir her bulamadım onu takicak 1655195697 Cha fan 2 yaziyor altinda
  20. Miansy

Pc hocasi amd sistem aldim

Gaming gen
Top Bottom