Arama sonuçları: *

• Users: "thorxium"
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. "thorxium"

Çözüldü✓ Ekran Kartı Driver Güncelemesi Sonrası Mavi Ekran

Şöyle ki, altta driverin indiğini gördüm (otomatik indirmeye ayarlamıştım). Kurayım dedim, driveri kurdum. Ondan sonra USB belleğime bir video atacaktım, taktım çalışmadı. Sonra acaba taktığımı sorunlu mu diye mouse'u çıkarıp, oraya taktım, orada da çalışmadı. Mouse'u geri taktım, o da...
  2. "thorxium"

Bulaşan virüs en fazla ne yapabilir, bilgilerime ulaştıysa nereden öğrenebilirim.

Arkadaşlar, öncelikle merhaba. Sorun şöyle ki, ben Spider-Man Remastered için bir yama indirmiştim. Yani yazıp ilk çıkan forumdan yüklemiştim, ama yüklediğim yamada adamlar işlerini düzgün yapmadığı için yarım yamalak çevirmişler, bazı yerler İngilizce falan. Sonra başka bir yama bulayım dedim...
  3. "thorxium"

Game Pass aboneliğim bitti,Dead Space Remake hala yüklü.

Şunu sormak istiyorum: Oyun EA Games kütüphanesinde gözükmüyor, ancak C diskinde EA Games klasöründe duruyor. Bu exe dosyasına basınca açılmıyor, tabii ki EA uygulaması açılıyor ve hata veriyor. Bu oyundan birkaç dosya silip falan girme şansım var mı? Uzun süredir yüklüydü, girmemiştim. Game...
  4. "thorxium"

Resident Evil Village, karıncalanma gibi bir şey

Arkadaşlar, görseli bıraktım; oyun karıncalanıyormuş gibi değişik bir şey oluyor. Anlamadım, oyun içinde de oluyor. Acaba bunun nedeni nedir? Böyle oynanmıyor, gözlerim acıyor.
  5. "thorxium"

Bu leptop bu fiyata alınır mı?

Arkadaşlar arkadaşım leptop almak istiyor bana sordu ben daha tam bakamadım bu fiyatlardaki normalı bilmiyorum, acaba nasıl bu fiyata alınır mı? daha iyisi bulunurmu sormak istedim...
  6. "thorxium"

Walpaper Engine Bu Kadar Fark Ettirmesi Normalmi?

Merhaba, Arkadaşlar ben walpaper engine yi harici ekran kartı ile çalıştırıyorum işlemcininki yetmiyo çünkü full ayarlara aldım ve sorunum da şu daha hiçbir oyunda böyle etki etmedi Forza Horizon 5 te (Walpaper Engine arka planda çalışıyo) Fps normalde 60-70 arası ilk girdiğimde öyle oluyo sonra...
  7. "thorxium"

Çözüldü✓ Bu dosyanın ne olduğunu bilen varmı

Direk Bu bilgisayar kısmına girdiğimde bu dosya vardı ne acaba biliyormusunuz rapor falan galiba ama anlamadım
  8. "thorxium"

Wmd Etkinleştirmelimiyim

Arkadaşlar benim dll dosyaları ile ilgili bir sorunum vardı,Process monitor programından hataları buldum fln dll eksikti Re3 ve Epic Games açılmıyordu tek tek eklemek istemedim olmadı da ztn sil sil baya fazlaydı eksik olanlar bende format attım. Ama yine ilk aldığımda olan sürcüleri görmeme...
  9. "thorxium"

Yardım Altta Bıraktığım Harddiskler İçin Usb Dönüştürcü Lazım.

Arkadaşlar elimde bu aşağı bırakacağım ikisi var hem hangisi daha iyi hemde bunlara uygun dönüştürücü bulmam gerek leptopa takıcam elimde olduğu için şimdilik, max 1 yıl kullanırım sonra ssd alıcam.Şuan depolamam yetmiyo. Acaba bilen varsa yazabilirmi...
  10. "thorxium"

Çözüldü✓ Forza 5 İki Taraflı Yüklü Gibi Gözüküyo

Arkadaşlar Forza 5 i indirdim uzun sürdü baya ama nedense alanım çok gitti çok bişey de yüklemedim kaç gb olduğunu biliyorum ama 5 şey falan indirdim ve sayınca benim ssdyi geçmiyo hatta 100 küsür yer kalıyo ama şuan 60gb boş yer var ve zaten kırmızı olmaması için indirmiyorum ama Forza Horizon...
  11. "thorxium"

Çözüldü✓ Bunun Ne Olduğunu Bilen Varmı

Anlamadım neden böyle bir şey var bilen varsa söylemesi iyi olur ve nasıl kaldırıcam buradan.
  12. "thorxium"

Valorant İçin Secure Boot Açmak İstiyorum Ama Olmuyor

Arkadaşlar yeni leptop aldım herşeyi yükledim ama Secure Boot açamıyorum denedim birsürü şey ama Biosta Enable yapıyorum ama olmuyor tam hatırlamıyorum ama Enable yaptığım ayarın üstünde ayar var o Secure Boot ama ona basamıyorum bile Biosum UEFI ama olmuyor yardım ederseniz çok güzel olur...
  13. "thorxium"

Üniversiteler Yerleştirirken Diploma Notuna Bakarmı

Arkadaşlar bahsettiğim şu obp değil mesela obp eklenince bi üniversiteye giricek sıralamayı yaptık üniversite başvurulara bakarken obp bakarmı yoksa obp eklenince işi bitmişmidir benim obp yüksek değil netlerim iyi ama bilemedim korkuyorum. Diploma Notum 70 küsür.
  14. "thorxium"

Çözüldü✓ Bluetooth Kulaklık Önerisi

müzik dinleyeceğim kulak içi ve şarjının uzun gitmesi lazım minimum 5 saat giderse iyi olur aslında ben airpods 2. Nesil alacağım ama daha iyisini söylerseniz onada bakabilirim.
  15. "thorxium"

Listem Güzel Olmuşmu ¿ (Phonk Liste, Ve Sizde Listelerinizi Atabilirsiniz).

https://open.spotify.com/playlist/5VcEvtIyD3H2rZEZdjisLA?si=5aa97e8b32724409 .
  16. "thorxium"

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği Son Kaç İle Alıyo.

Arkadaşlar anlamadım bana ücretsiz ve ücretli olarak İstanbuldaki İTÜ kaçla alıyo yazabilirseniz sevinirim. 200k Falan yazıyodu anlamadım.
  17. "thorxium"

Youtube Speed Up Telif Hakkı.

Arkadaşlar ben böyle bunları yapmak için para falanmı ödemem lazım bunları yapmak için kimlerden izin alınıyo Yapmayı düşünüyodumda telif yemeyim şimdi.
  18. "thorxium"

İstiklalde Yaşanan Patlama...

Arkadaşlar bu konu hakknda bilgi vermek istiyorum aslında link bırakıcağım sadece ama yaşanan internet sorunları ve boş boş 1 saat haber izlememeniz için 3 link bırakıcam Biri neler oldu bitti diye...
  19. "thorxium"

Çözüldü✓ Telefonum İnternete Bağlı Ama İnternet Yok (...)

Arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim internete bağlı ama internete girmiyo ve mobil veri de aynı şekilde açılmıyo internet Youtube falan Sadece benim telefonda oluyo diğer tüm cihazlarda internete giriliyo , Telefonum Iphone 8.
  20. "thorxium"

Instagram'daki kıza yazmalı mıyım?

Merhaba Arkadaşlar Böyle Bİ Konu Yazıcağım Hiç Aklıma Gelmezdi Ama Hayat İşte İnstagramda Bir Kız Var Ve Sorum Şu Sizce Yazmalımıyım Güzel Baya Bende Yakışıksız Olduğumu Düşünmüyorum, Takipçisi Var Baya Yani Amacım Böyle O Yazayım Sevgili Olayım Falan Değil Kesinlikle, Sadece Arkadaş Olsak Bile...
Top Bottom