Arama sonuçları: *

1. Furkan Uzuntur

Modem yerini değiştirmek istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum

Teşekkür ederim hocam 1716482647 Dişi Ethernet kablosu mu dişi erkek Ethernet kablosu mu hocam 1716482931 Bunu söküp ona takabilirmiyiz
  2. Furkan Uzuntur

Bağlantı direk sağlanır mı 1716482076 O bölge telefon bağlantısı için yapılmış diye biliyorum
  3. Furkan Uzuntur

bu sisteme nasıl bi power gider

800w psu yeter ama işlemci değiş ben olsam bu. Sisteme baba bi işlemci koyardım
  4. Furkan Uzuntur

Herkese merhaba modemi odama taşımak istiyorum ama nasıl yapılacağını bilmiyorum odamda koyduğum fotodaki kablo var ama onu nasıl modeme takabilirim bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  5. Furkan Uzuntur

MSI G2422 vs Lenovo Legion R25i-30

Lenovo Legion R27FC-30 67B6GAC1US https://www.hepsiburada.com/lenovo-legion-r27fc-30-67b6gac1us-p-HBCV00005X5HR3?url_src=ios-product-detail Bende almayı düşünüyorum
  6. Furkan Uzuntur

Göz yormayan monitör önerisi

Msı
  7. Furkan Uzuntur

Lenovo Monitör Alınır Mıı?

Merhaba arkadaşlar labtop için ikinci bir monitör olarak Lenovo monitör alsamı diye düşünüyorum ama pek güvenemiyorum onun yerine Asus almayı daha güvenli buluyorum sizce aşağıya linkini koyduğum ürün alınır mı? Lenovo Legion R27FC-30 67B6GAC1US...
  8. Furkan Uzuntur

400tl İle 600tl Arası Laptop Soğutucu Öneri̇si̇

Merhaba herkese benim laptopum çok iyi bir soğutması var ama uzun süre ultra ayarlarda oynadığım zaman sıcaklık yükselip fpsye etkisi oluyor bunun için bir soğutucu almak istiyorum önerilerinizi bekliyorum teşekkür ederim şimdiden.
  9. Furkan Uzuntur

Forza Hori̇zon 4 De Takilma Sorunu!!!

eskiden böyle bir hata almiyorum güncelemeden sonra bu hattayı almaya başladım eskiden ultrada çok rahat oynuyordum
  10. Furkan Uzuntur

ben kaliteyi medium yapim bi öyle denim yine atarsa güncelemedn büyük ihtimale bence çünkü başka kişilerdede gördüm aynı sorunu
  11. Furkan Uzuntur

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 Capslock Işığı

ben kulaniyorum büyük ihtimale donanımsal ben 6 aydır kulaniyorum hiç sorununu görmedim sıkıntısız çalışıyor
  12. Furkan Uzuntur

RAM 16 HOCAM EKRAN KARTI GÜNCELEMESİNDEN OLABİLİR Mİ?
  13. Furkan Uzuntur

EVET 1680372003 AMA ONUN Bİ ALTIDA OLABİLİR
  14. Furkan Uzuntur

MERHABA BEN Bİ KAÇ GÜN ÖNCE EKRAN KARTIMI GÜNCELEDİM VE GÜNCELEDİĞİMDEN SONRA FORZA 4 DE OYUN 30 DK DEN SONRA TAKILIYOR VE HİÇ BİRŞEY YAPAMİYORUM ÇÖZÜM YÖNTEMİ ÖNERENLER VARMİ EKRAN KARTIM 3050 LAPTOP DAN OYNUYORUM CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM.
  15. Furkan Uzuntur

Pc Boşta Çalişiyor Ve Sıcaklıklar Çok Yüksek!

McAfee vürüs programı aldım 140TL 1 YILIK abonelik vürüs varmış pcde şuan 40 45 derecelerde çalışıyor boştayken
  16. Furkan Uzuntur

3050 ekran kartı 11400h 1tb+256gb 16gb ram
  17. Furkan Uzuntur

Çözüldü✓ Gta 5 online kasma sorunu

Eyer ondan deyilse ben hdd ve ekran kartından olduğunu düşünüyorum ben 10 gb alanla HDD ile gta 5 oynamıştım ama kasma oliyordu
  18. Furkan Uzuntur

3 uygulamada denedim virüs yok
Top Bottom