Arama sonuçları: *

1. Yusuf_Yuşâ

200 TL 120 GB SSD Önerisi

Herkese iyi forumlar. Başlıkta belirttiğim gibi 200 TL' ye kadar 120 GB SSD önerebilir misiniz? Aklımda Patriot Burst ve Apacer AS340 modelleri var ama Patriot Burst ile ilgili bazı konular gördüm sorun çıktığına dair. Siz ne önerirsiniz? Not: Az daha ekle 240 GB al diyenleriniz olacaktır. Ama...
  2. Yusuf_Yuşâ

GTA 5 Social Club sıkıntısı

Arkadaşlar GTA 5 yüklendi fakat social club e posta adresime doğrulama göndermiyor? Nasıl çözerim bu sorunu?
  3. Yusuf_Yuşâ

Bios ekranı iki defa çıkıyor?

Arkadaşlar yeni format attım. Ekran kartı driverı ve Chipset driverını kurdum. Şimdi ise (eskiden yoktu) bios a girmek için olan bilgilendirme ekranı çıkıyor. Daha sonra sol üst tarafta beyaz çizgi yanıp sönüyor. Tekrar bios a girmek için olan bilgilendirme ekranı geliyor ve pc öyle açılıyor...
  4. Yusuf_Yuşâ

Mousepad Önerisi

Arkadaşlar CSGO oyuncusuyum ve mousepad arıyorum. Alacağım mouse G102. Buna uygun mousepad arıyorum. SteelSeries Qck Medium alacaktım ama vazgeçtim boyutları biraz küçük benim için. Aşağıda linkteki ürün Qck ile aynı performansı verebilir mi acaba...
  5. Yusuf_Yuşâ

Logitech G102 güncellenmiş versiyon

Arkadaşlar uzun araştırmalarım sonucunda Logitech G102 modelini almaya karar verdim. Ancak şöyle bir durum var bu mouse bazı sitelerde 8000DPİ ve Lazer Sensör model olarak satılıyor.(2020 güncellenmiş versiyonuymuş) Başka sitelerde ise 6000DPİ, Optik Sensör modeli satılıyor ve daha pahalı...
  6. Yusuf_Yuşâ

SteelSeries Mousepad

Arkadaşlar yakın zamanda Rival 3 alacağım. Bir de buna ek güzel bir mousepad almak istiyorum. SteelSeries Qck+ ve Qck Heavy modelleri arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyi olur?
  7. Yusuf_Yuşâ

Rival 110 vs Rival 3 vs HyperX Pulsefire Core

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim 3 mouse arasında kaldım ve CSGO için alacağım. Hangisini önerirsiniz? @ventioNN @Emir Aydın @Beyfendiiii6 @keremcnsz24 @White Ravens @Abdullah Hacıgül @Mehmet Yılmaz @$ilentX
  8. Yusuf_Yuşâ

Logitech G102 alınır mı?

Arkadaşlar yarı profesyonel CS:GO oynayan birisiyim ve yeni mouse arıyorum. Logitech G102 almayı düşünüyorum sizce nasıldır? Aslında Rival 110 alacaktım fakat onun fiyatı G102 ye nazaran daha fazla artmış. Biraz da tez canlı birisiyim o yüzden G102 ye karar verdim. Düşüncelerinizi bekliyorum...
  9. Yusuf_Yuşâ

Rival 110 vs G102

Arkadaşlar CSGO için yeni bir mouse arıyorum ve başlıkta belirttiğim modeller arasında kaldım 250TL ye kadar bütçem var. Bu üçü arasından Rival 110 daha iyi fakat 250TL bu mouse a cidden verilir mi? Değer mi? Ya da G102 alsam nasıl olur? G102 ile arasında dağlar kadar fark varmıdır?
  10. Yusuf_Yuşâ

Rival 3 vs Rival 110

Arkadaşlar sizce hangisini almak daha mantıklı olur? Rival 3 mü Rival 110 mu? Neden? Ağırlıklı olarak CSGO oynayacağım. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.
  11. Yusuf_Yuşâ

Csgo için 200TL mouse önerisi

Arkadaşlar şuan kullandığım mouse Gamepower Bane ve tryhard Csgo oyuncusu olduğum için değiştirmeye karar verdim. Çünkü mouse da 750DPİ seçeneği var 800DPİ seçeneği ise yok. Açıkçası daha kaliteli ve uzun ömürlü bir mouse almak istiyorum 200TL taş çatlasın 250TL ye kadar önerilerinizi bekliyorum.
  12. Yusuf_Yuşâ

1100TL ile Upgrade

Arkadaşlar elimde şöyle bir sistem var: Ryzen 3 2200G Asus B350M-A Adata XPG 8GB (2x4) 3000mhz CL 16 Asus Rog Strix RX570 4GB Adata SU650 120GB Toshiba P300 1TB CM Masterbox Lite 3.1 500W 80+ Ben 1100TL ile bu sisteme ne yapabilirim?
  13. Yusuf_Yuşâ

CSGO için mousepad önerisi

Arkadaşlar ağırlıklı olarak CSGO oyuncusuyum ve güzel bir mousepad arıyorum. Kullandığım mouse Gamepower Bane. 100TL yi aşmayacak şekilde önerilerinizi bekliyorum. 1588444760 @keremcnsz24
  14. Yusuf_Yuşâ

CS:GO için monitör önerisi

Arkadaşlar ben sadece CSGO oynayan birisiyim ve 144hz monitöre geçiş yapmak istiyorum bana 24" 144hz Flat ekran monitör önerir misiniz?
  15. Yusuf_Yuşâ

Hangi monitörü almalıyım?

Arkadaşlar sizce ankette belirttiğim monitörlerden hangisini almalıyım? Günün 3-4 saati tryhard csgo oynarım, çok nadir dizi ve film izlerim, bir de forumda takılırım. Ama genellikle saatlerim CSGO da geçiyor. Bunu dikkate alarak öneri yaparsanız sevinirim. Bir de curved kullanan arkadaşlar...
  16. Yusuf_Yuşâ

Hangi paneli tercih etmeliyim?

Arkadaşlar 144hz monitör almaya karar verdim ancak hangi paneli alacağım konusunda kararsızım. - Her gün 2-3 saat CS:GO oynarım. - Dizi ve film hiç ama hiç izlemem. - Arada bir Fortnite, PUBG tarzı oyunlar da oynarım. - Bunlar haricinde yapacağım başka bir şey de forumda takılmak. Sizce hangi...
  17. Yusuf_Yuşâ

Sistem Upgrade önerisi

Arkadaşlar sistemim şu şekilde: Ryzen 3 2200G Asus B350M-A Adata XPG 8GB (2x4) 3000mhz Asus Rog Strix RX 570 4GB Adata SU 650 120GB Toshiba P300 1TB Cooler Master Masterbox Lite 3.1 500w 80+ Ben sadece CSGO oynayan birisiyim ve tryhard oynuyorum. Sizce sistemde ne gibi upgradeler yapmalıyım...
  18. Yusuf_Yuşâ

1500TL monitör önerisi

Öncelikle herkese iyi forumlar. Elimde GW2270H modeli bulunmakta ve daha önce hiç TN panel monitor kullanmadım ve tercihim IPS ya da VA. Elimdeki monitörü 450-500TL gibi bir fiyata satıp 144hz monitör almak istiyorum. Monitör için yaklaşık 1700TL bütçem olacak. Önerilerinizi bekliyorum. @Mehmet...
  19. Yusuf_Yuşâ

350 TL Kasa Önerisi

Arkadaşlar bana maksimum 350TL olacak şekilde kasa önerebilir misiniz? Şuan aklımda Gamebooster-GB3030B var. Sizin de önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
  20. Yusuf_Yuşâ

Asus FanConnect nedir?

Arkadaşlar elimde RX 570 Rog Strix ekran kartı var ve evde olmadığım için henüz montaj yapamadım. Ekran kartının yan tarafında şöyle bir şey var. Bu bağlantıyı yapmam şart mı ve bu bağlantı ne işe yarıyor?
Top Bottom