Arama sonuçları: *

• Users: EfehanMusk
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

Cpu Sıcaklığı Boşta iken 40 derece oluyor

Arkadaşlar merhaba ryzen 5 5500 stok fan ve kasada 1 egzoz 1 önde fan var. ve Boşta iken 40-45 dereceyi görüyor kasam biraz kutu köşede önü açık ama arkası biraz kapalı. 120mm fan alsam kana üstüne taksam bir değişim olur mu kasam Thermaltake H330 6 aylık( Ayrıca f/p fan önerebilir misiniz 120mm
  2. E

Pc İzleme Programı Tavsiyesi

Bilgisayar da her programı ne kadar kullandığımı gösteren bir uygulama var mı acaba işte discord 7 saat çalıştı cs go 2 saat chrome 1 saat gibi vs ücretsiz olursa sevinirim
  3. E

İndirme hızı steam de farklı google da farklı

Steam de indirirken 5 mbs dowland alıyorum fakat google dan dosya indirirken 1 mbs alıyorum sebebi nedir
  4. E

Çözüldü✓ Win 11 den Windows 10 a geçtim ekran kartı gözükmüyor

Çeşitli sebeplerden dolayı win 11 var iken win 10 u temiz başlangıç yöntemi ile kurdum bilgisayarı tekrar kurup açtığımda ekran kartım gözükmüyor aygıt yöneticisinde çözümünü bilen ayrıntılı olarak yazabilir mi bilgisayar suan çok yavaş
  5. E

TL Launcher Error Sorunu

TL Launcher kullanıyorum fakat hangi sürümü açarsam açayım ekran kartını güncelle uyarısı alıyorum ekran kartım güncel ve silip tekrar yüklediğimde sorun devam ediyor çözümünü bilen var mı ?
  6. E

Çözüldü✓ Yeni Ram taktım çalışmıyor

Asus A320 anakartta 8 gb ram kullanıyordum bi 8 daha taktım pc algılamadı. Sonra ramlerin yerlerini değiştirdim bu sefer hiç açılmadı bilgisayar sorun ne olabilir ?
  7. E

Steam Oyun Tavsiyesi

Dostlar selam Çoğu oyunu kaldıran bir sistemim var indirimlerle beraber fiyatı max 40 TL olan oyun öneriniz var mıdır? Herhangi bir şartım yok fakat fps odaklı oyun olmazsa sevinirim
  8. E

Bilgisayar için Priz Önemli mi

Masaüstü bir sistem aldım cok elektrik kesilen bir yerde oturmuyorum yılda 1 2 kere olabiliyor akım korumalı priz almam şart mı eğer şartsa bildiğiniz 5 li model önerebilir misiniz
  9. E

Çözüldü✓ 3060 ekran kartı pinleri

Ekran kartimda 1x8 pinlik yer var Pny 3060 Fakat psu dan gelen 6+2 pin kablolarından toplam iki tane var 1 tane 6 mı takayım yoksa tüm girişleri doldurmak için hem 6 hemde 2 pin mi takayım
  10. E

Ekran Kartı görüntü yok

Selam dostlar donanım arşivi Omega sistem aldım 3060 ekran kartını takmaya çalışırken 8 pin var kasada da 6+2 pin var iki pini de takıp 8 pini dolduruyorum ama görüntü gelmiyor display port kablosunu da ekran kartına bağladım Anakart Asus b450 mk 2 Turuncu ışık yanıp sönüyor yardım edebilecek...
  11. E

Çözüldü✓ 11-12K sistem önerisi

Dostlar selam, Maksimum 12k bütçe ile bir bilgisayar almayi düşünüyorum Abdullah Abinin Cumartesi çıkaracağı sistemi mi bekleyeyim. Yoksa DA M1 mi alayım. Ya da şuanki piyasada DA M1 den daha f/p bir bilgisayar var mı ? Cevaplayan herkese şimdiden teşekkür ederim
Top Bottom