Arama sonuçları: *

1. E

Çözüldü✓ Yeni Pc Topluyorum Fikir Lütfen

Bu sistemde de anakart çok giriş seviyesi bence
  2. E

Çok teşekkür ederim ilgin için
  3. E

Pahalı olması parçanın kötü olması mı anlamına geliyor anlamadım dostum :D 1719856884 Teşekkürler bakacağım
  4. E

Önerin için teşekkür ederim , fakat sistemi direkt taksitle alacağım için bana avantajlı geliyor diye tercih ettim. Sistem üzerinde baya kötü olan parçalar nedir sence?
  5. E

Teşekkür ederim , soğutucu o markalara çıkınca sistem ne yazık ki 100 oluyor :S
  6. E

İşlemci : https://www.gaming.gen.tr/urun/360524/amd-ryzen-7-7800x3d-tray-5-0ghz-8-cekirdek-96mb-onbellek-soket-am5-islemci/ Ekran Kartı : https://www.gaming.gen.tr/urun/412286/asus-tuf-gaming-geforce-rtx-4070-ti-super-16gb-gddr6x-256-bit-dlss-3-ekran-karti/ Ana Kart ...
  7. E

Sıvı soğutmam soğutmuyor yardımcı olur musunuz

Masaüstünde 55 derece oyuna girer girmez 84-87 derecelere vuruyor. Stok fanı taktım gayet normal 68 üzerine çıkmıyor. Pompadan gelen kabloyu anakartım da Pump fun olmadığı için cpu1 taktım (B550M Pro SteelLegend) İlk çalıştırmada su sesi geliyor pompa suyu atıyor fakat işlemci soğumuyor...
  8. E

Evet doğru taktım eminim bu konuda
  9. E

Yanlış yazmışım konu bumu?
  10. E

Merhaba ben bugün sıvı soğutma aldım montajını yaptım fakat soğutmuyor. Anakartım da POMP fan girişi bulunmuyor bu yüzden pompanın girişini CPU FAN 1 taktım. Kasa çalışırken pompalardan su sesi geliyor. Hortumlara dokunduğum da içeride bir akış var fakat ısıtmıyor. Yardımcı olabilecek biri var...
  11. E

Anakartın vida girişlerine ufak zarar verdim anakart çalışır mı?

Arkadaşla anakartımı kasaya bağlamaya çalışırken vida girişinin etrafındaki lehimlere zarar vermişim. Sorun yaratır mı bilgi sahibi olan var mı? Resimleri eke bırakıyorum 1653241957 Bilgi sahibi olan kimse yok mu?
  12. E

Gigabyte RTX 3050 ve Ryzen 5 5600

Bekleyelim bakalım güzel haberleri
  13. E

İşte o yüzden anlık toplama gerçekleştiriyorum. Hazır sistem toplayıp 3 gün sonra fiyat altına düşerse üzülürüm :D doğru anda parçayı almak biraz daha kendi bütçem açısından mantıklı geldi bana 1652456525 Teşekkür ederim , bunlara göz atıyorum
  14. E

İşlemci olarak : Ryzen 5 5600 Anakart : MSI b450 PRO m.2 kullandım m.2 kasa psu önerinizi gerçekten dikkate alabilirim zahmet olmazsa 1652456168 DerretiX sayesinde 6600 aldım aydınlattı beni. Belirli bir bütçem yok henüz her ay bir parça alarak yavaş yavaş toplamayı düşünüyorum
  15. E

Önerileriniz sonucu araştırdım ve RX 6600 aldım hayatımı kurtardınız diyebilirim herkese çok teşekkür ederim :)
  16. E

teşekkür ederim ilginiz için
  17. E

Full time oynamıyorum hafta sonları ve ya işten sonra kafa dağıtmak için pubg apex volarant gibi oyunlar oynayıp stres atmak amacım. Daha sonra da direksiyon seti alacağım vs
  18. E

Kafam karıştı şuan araştırıp bakacağım fikrimi tamamen terse döndürdünüz :) 1652453498 Çok eskiden AMD bir ekran kartım vardı ilk aldığımda verdiği performans ile 5 ay sonraki verdiği performans arasında farklılıklar vardı sanki. Tabii ki nereden baksak 7 sene önceden bahsediyorum o zaman ki...
Top Bottom