Arama sonuçları: *

• Users: bterzi
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

Garantiye birden fazla ürün verilir mi?

Merhabalar başlıkta yazdığım gibi sorum şöyle yakın zamanda vatan bilgisayara garantiye göndereceğim pc parçalarım var, vatan bunları aynı anda alır mı yoksa tek tek mi göndermem gerek?
  2. B

Ekran kartı kullanımı anlık düşüyor

Herkese merhabalar, sorunum başlıkta belirttiğim gibi oyunlarda ekran kartı kullanımım anlık olarak düşüyor sonra geri yükseliyor bu da haliyle takılma ve donmalara neden oluyor. Sorunumun kaynağını bir türlü bulamadım. Ekran kartı, chipset driverlarını sildim temiz kurulum ile tekrar yükledim...
  3. B

Çözüldü✓ Oyunlarda nedensiz anlık takılmalar

Merhaba başlıkta yazdığım gibi bu sorunu uzun zamandır yaşamaktayım. Artık bu sorundan sıkıldım ve çözümünü arıyorum. Çünkü bu sorun bana hiçbir oyunu zevkle oynattırmıyor. Sorunum oyun oynarken olan anlık donma ve takılmalar, fps yüksek fakat her 2-3 saniyede bir bu takılmalar oluyor...
  4. B

1650S sistemde oyunlarda FPS düşmesi

Arkadaşlar ne zamandır bazı oyunlarda anlık donmalar ve takılmalar yaşıyorum. CS:GO, ETS 2, FiveM, Forza Horizon 4 olsun saliselik takılmalar oluyor ama Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Call of Duty Modern Warfare'da bu durum olmuyor. Bu da beni donanımsal bir problem olmadığını düşünmeme...
Top Bottom