Arama sonuçları: *

• Users: hibrahim
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. H

B450M POR-M2 V2 anakart sorunu

son 1 haftadır mouse 10-15 saniyeliğne gidip geliyor (usb takınca ve çıkarınca gelen ses gelip gidiyor) bazen hiç gelmiyor çıkarıp takınca düzeliyor, mouse ışığıda normal çalışırken yanıp sönüyor bozulmuş gibi. farklı bir pcye takıp denediğimde sorun olmadı mousta. sorunun anakartta olduğunu...
  2. H

mouse takılma/çalışmama sorunu

son 1 haftadır mouse ışığı gidiyor ve kullanamıyorum bazen 10 saniye bazen 1 dakika gidiyordu bugün full gitti, başka bir pc ye takıp denedim o bilgisayarda çalışıyor. sizce sorun ana kartta mı
  3. H

xiaomi telefon veri aktarımı (smart switch)

smart switch uygulaması ile yeni telefona veri aktarmı güvenilir mi ? (iki telefonda xiaomi)
  4. H

xiaomi telefon ısınma sorunu

1 ay önce falan xiaomi redmi note 12 telefon almıştım hiç kullanmadım bugun baktım şarzı bitmişti ilk kez taktım şuan %60 larda biraz ısındı çok fazla değil ama bi şüphelendim sizce normal mi ?
  5. H

fan hızı % kaç olmalı

fan %50 de çalışsa pc ye yada fana zarar verirmi ? kaçta olması yüksek olur ? anakart msı
  6. H

sizce i3 10105 mi ryzen 5 2600 mi

sizce i3 10105 mi ryzen 5 2600 mi
  7. H

Ekran Kartı Sıcaklığım Yüksek mi?

ekran kartım gtx960 4gb Euro Truck Simulator 2 de oynarken %100 kullanımda 80 derece sıcaklıkta oluyor sabit, bu kullanım pc ye zarar verir mi
  8. H

ekran kartım 2.el gtx 960 4 gb sıcaklık hakkında

ekran kartını 2.el aldım furmark ta test ediyorum. Bana fazla gibi geldi sizce nasıl ? gtx 960 4 gb furmark test:1280*720 0XMSAA SICAKLIK: max 85 min 79 ortalama 80 [bazı oyunlarda da 80 derece] FPS: MAX 75 MİN 67 ORTALAMA 69
  9. H

brave browser güvenilir mi

brave browser güvenilir mi ????
  10. H

brave donuyor ama sadece brave ekranı

brave de herhangi bir şey yaparken ekran bi anda donuyo ama sadece brave de donuyor masaüstüne fln hiç donmuyo
  11. H

inventus fire flux 8000 TL pc f/p mi

inventus fire flux 8000 TL pc f/p mi
Top Bottom