Arama sonuçları: *

1. S

❌İndirim Bitti! 3 Çeşit Airfryer Son 1 Yılın En Düşük Fiyatları | 2299₺/1399₺/949₺

düşünüldüğü kadar komplike aletler degil. üstte bir pervane ve rezistans var küçük bir kabın içine yoğun sıcak hava üflüyor. fön makinesi gibi. kapalı ve küçük bir sistem olduğu için de yiyecekler çabuk pişiyor. buharlaşan yağın zamanla rezistans ve pervaneye yapışması elbette olağan...
  2. S

❌İndirim Bitti! Acer 27" QHD ZeroFrame, IPS, 170Hz, 400nits 6499TL

asansör var. en üst yükseklikte. fotoğraflarda tabladan ve masadan olan ölçümler. 1703558338
  3. S

❌İndirim Bitti! 2K ACER IPS 170hz Monitör 6499 TL

2. ve 3. sorunuz için çalışır. dahili hoparlörü, 2hdmi ve usb girişi olduğu için stick için usb beslemeyi de kendi üzerinden yapabilirsiniz. 4060 laptop için ne kadar güçlüdür bilemem sadece tahmin yürüterek 2k da dlss ile abartı olmayan fps ile hikayeleri oyun oynatır herhalde. düşük kaldığı...
  4. S

düzelttiğin için sağol evet yükseklik ayarı var pivot dikey kullanımdı sanırım karıştırmışım (y)
  5. S

anti glare var. yansımalardan fazla etkilenmiyor. gsync le alakalı bir bilgi ya da menusunde bir şey göremedim. freesync var 1703191935 max parlaklık açınca yeterliliğin ötesinde fazla bir parlaklık oluyor. max netlik diye bir şey var onu da açık konumda tutun. ekranda bir fotoğraf açıkken çok...
  6. S

₺34,999 - Asus TUF 7800 XT / 7500F / 16GB DDR5 / 1TB SSD / 240mm Sıvı Soğutma

o kasanın normal halinde hiç fan yok. sonradan eklenmiş fanlardır ve argb kontrol ünitesi yoksa kendi başına aydınlatması aktif olmamış olabilir. fikir sadece. yani o kasaya sonradan 3 tane fan eklediklerine sevinsinmeli insanlar, ışığı yanmadı diye üzülmemeli. bi de eksoz fanı eklemek lazım.
  7. S

fiyatını ve taksit olayını göz önüne alırsak ben dünden beri yaşadığım deneyimden şu ana kadar memnunum. yılbaşından sonra maaş zamlarıyla birlikte fiyatlar az da olsa sıçrayacaktır. 1703103439 senin vesilenle ben de teşekkür edeyim arkadaşlara. geçen seneden beri bu standartları karşılayan...
  8. S

uygun fiyatlı f/p monitörlerden %100 içine sinecek bir ürün bulman zor. bana da evvelki gün teslim edildi monitör dünden beri inceliyorum. genel toplamda asla vasat değil bu monitör, öyle premium hissi de yok. parasına göre gayet iyi keza fhd ips bu özellikteki monitörlere yakın bir...
  9. S

ayak borusu metal ve sağlam(borunun et kalınlığı ve ağırlığı iyi).borunun üst tarafta monitöre geçen kısmı vidasız geçmeli sistem. üstten iki çentiği geçirip bastırınca alttaki dil çıt diye oturup sabitleniyor kare şeklindeki yuvaya. vesa yeri de yine bu yuvanın içinde gizlenmiş oluyor. alttaki...
  10. S

vesa delikleri sabitleme ayağının monitöre geçtiği kapağın altında. ayağı sökünce gözüküyor
  11. S

Şubat ayına kadar motor fiyatları artar mı? ve Scooter tavsiyesi

2024 aralık ayına kadar ehliyetsiz, ekipmansız, sigortasız kullanacak babayiğit. hevesini anlarım ama bu bilinçteysen hiç çıkma kardeşim. Allahtan o paralara bir şey yok.
  12. S

❌İndirim Bitti! 14.799₺🔥12400F-RX6700XT SİSTEM🔥

kasanın yerli yabancı incelemeleri mevcut. ben almak için niyetlendiğimde izlemiştim. küçük kompakt boyutlara sahip. psu ön tarafta havayı önden dışarı atacak şekilde konumlandırılıyor. güç girişi arkaya kablo ile taşınmış standart kasalar gibi. yani direkt psu nun üstünden güç girişi şeklinde...
  13. S

Çözüldü✓ 6700 xt amd hazır sistem önerisi

rica ederim. ola ki o mantis sistemi alırsanız demonte kutulu isteyin. anakartı açmadan satıp b550 çipli bir anakart alırsınız. aksi halde o anakart o sisteme hakaret sayılır.
  14. S

Çözüldü✓ 6700 xt amd hazır sistem önerisi

yılbaşı kampanyasında avantajlı bulduğum için itopyadan efe uygaç shelby isimli sistem almıştım.(https://www.itopya.com/efe-uygac-shelbyintel-core-i5-12400fasus-rog-strix-radeon-rx-6750-xt-oc-argb-12gb16gb-ddr4500gb-_h16454) 2k monitör almak istemediğimden bir müddet ilanda tuttum fakat sonra...
  15. S

🔥DONANIM ARŞİVİ F/P SİSTEM🔥

durum birilerinin sorunundan çok senin şansın gibi @mfix
  16. S

İ5 12400f vs i3-13400F

i3 12100f bile besler düz 3060 ı. ya ekran kartını yükselt ya işlemcini düşür. ekran kartın o işlemciye göre sönük kalıyor biraz. 3060ti ya da 3070 güzel ikili olur 13400f ile
  17. S

RX 6650 XT vs RTX 3060

sıfır alacaksan rx6700 10gb al. 6650xt ile fiyat olarak benzer ama +32bit +2gb vram ı var. performans olarak +%10 belki daha fazlası olur 6650xt den.
  18. S

Çözüldü✓ Asus TUF mı Yoksa Asus ROG mu ?

Aradaki fiyat farkı makul olduğu sürece kesinlikle rog tercih edilir. kullanılan malzeme kalitesi daha iyidir.
  19. S

B450M A PRO MAX SAMSUNG 1TB 980 EVO TAKSAM ÇALIŞIRMI

maalesef alamazsın. gen4 - gen3 ten yaklaşık iki kat hızlı. yani bu ürünü yarı hızında kullanırsın bilemedin 3/2 hızında diyelim. 3200mhz ram desteği olan bir anakarta 3600mhz ram takmak gibi. sistem onu yine 3200 e çekerek kullanır. öyle düşün. şahsi görüşüm kullanamayacağın hız yerine aynı...
  20. S

1250 TL ye MSI b450m a pro Max mı yoksa 1080 TL ye MSI a520 a pro mu

pardon dikkatimden kaçmış. yalnız fiyat yönü konusunda da hiçbir fark olmaması beni üzdü. keşke o zamandan bu zamana az gevşeseymiş fiyatlar
Top Bottom