Arama sonuçları: *

1. A

🔥İndirim 15115TL (Trendyol) - Samsung Odyssey G7 28" 4K 144Hz 1Ms IPS Smart Monitör

Telefondan yaptım ekranın bir yanı karardı sonra reset atmak zorunda kaldım ya da ben yapamadım artık rtingse bakarak yaparım 1707682379 Bende 32 olsun demiştim ama 28 kullanınca bu bile büyük geldi bir mağaza da bakmanızı tavsiye ederim
  2. A

🔥İndirim 15115TL (Trendyol) - Samsung Odyssey G7 28" 4K 144Hz 1Ms IPS Smart Monitör

Aynı ürünü ben de aldım kalibrasyon için önereceğiniz bir ayar var mı bulamadım ben sadece blue gain 20 yaptım beyaz dengesi düzeldi var mı önerebileceğiniz başka ayar bir de arada çözünürlükle oynayınca bağlantı kopuyor sizde de bu durum var mı
  3. A

RTX 3060 oyunlarda çok az çalışıyor

Laptobu monitöre bağla direk gücünü ekran kartından alır o zaman bu sayede ikisini karşılaştırıp kontrol edebilirsin
  4. A

Laptop kapandı açılmıyor

Herşeyi denedim maalesef hiçbir şekilde tepki vermiyor garantiye yollayacağım tek seçenek şu an öyle görünüyor sadece hiçbir şey yokken aniden böyle olması ve hiç kullanmıyorum yoracak şeylerde yapmadım laptoba
  5. A

Laptop kapandı açılmıyor

Hayır hiç bişey yok
  6. A

Laptop kapandı açılmıyor

Gigabayte auros rtx 3070 laptop gece normal kapattım sonra ne yaptıysam açılmadı laptop hiçbir şekilde elektrik gelmiyor şarj ışığı dahi yanmıyor sizce ne olmuş olabilir yardımcı olursanız sevinirim
  7. A

❌İndirim Bitti! Razer raptor 27 QHD 165 HZ IPS panel monitör 9349 TL

Monitör de siyahlar griye çalıyor herkes bundan şikayet etmiş standart monitör hatta bu fiyata çok kötü malzeme sağlam ama netice monitör temel işlevi ekran kalitesi olmalı bu fiyata eder ama ben almam
  8. A

❌İndirim Bitti! LOGITECH G Aurora G715 Kablosuz Oyuncu Klavyesi Tactile Beyaz 2.709TL

Az önce sipariş verdim bir çok klavye kullanmış biriyim sırf Logitech diye aldım bugüne kadar asla pişman etmedi custom klavye bir heves ama o da çok pahalı artık switchler aldı başını gitti iki üç yıl götürse yeter zaten ayrıca Logitech bozulunca sıfır ürün gönderen marka sırf görüntüsü kasa...
  9. A

Laptop Soğutucusu Öneri

Hocam ben baya araştırdım 3 ya da 5 derece için çok para vermeye gerek yok bir laptop standı alın kullanın ben şahsen öyle yaptim laptopun soğutması iyi değilse pek işe yaramıyor diyorlar
  10. A

❌İndirim Bitti! 22.999 TL GIGABYTE AORUS 15P XD RTX 3070P 1TB SSD 15.6 240Hz FHD W10H Notebook

80 dereceyi geçmiyor kulaklık gayet yeterli ve kafada hiç ağırlık yapmıyor
  11. A

❌İndirim Bitti! 22.999 TL GIGABYTE AORUS 15P XD RTX 3070P 1TB SSD 15.6 240Hz FHD W10H Notebook

Ürün bugün geldi ürün hakkında soruları olan varsa cevaplayabilirim
  12. A

9+2 taksit hocam yapı kredi kartıyla aldım bana fiyat farkı koymadı banka ile alakalı olabilir banka kendi verdi ekstra taksit seçeneğini 1652563486 İncelemelere göre plastik ama iyi malzameden imal edilmiş bende Dell 12 yıllık laptop var plastik ama halen taş gibi gelince anlarım ama benim...
  13. A

1 yıldır araştırıyorum bu fiyata rtx 3070 laptop bir daha bulunmaz
  14. A

Sipariş verdik bakalım umarım istediğim gibi çıkar ürün elime geçince fikirlerimi yazarım alacak arkadaşlar için
  15. A

❌İndirim Bitti! 🔥🔥GIGABYTE AORUS 15P KD 17999₺

Tşk ederim hocam bilgi verdiğiniz için ürün elime geçince artıları ve eksilerini buraya yazarım diğer arkadaşlara da bilgi olur 1652533449 1 yıldır laptop almayı düşünüyodum hocam bütçe yüzünden ama ne zaman almaya kalksam fiyatlar uçtu bu ekonomide almak çok zor çalışmıyor olmasam bende...
  16. A

Mux swich çok önemli değil bataryada kullanmiycam zaten.soğutması önemli çünkü güneyde yaşıyorum yazın 40 derece oluyor.sogutmasina baktığım zaman incelemelerde çok iyi demişler benim endişem oyunlarda ısınınca drop yememesi uzun ömürlü olması fan sesi illaki gürültülü olacak çok ince cihaz...
  17. A

3070 olanı 23k ya sipariş verdim.sizce değer mi? bu fiyata 3070 laptop hiç yok bunun altına düşeceğini de zannetmiyorum ürünü kullanan var mı yorum yazarsa sevinirim
Top Bottom