Arama sonuçları: *

1. M

Masaüstü Bilgisayarim herhangi bir oyuna girince yeniden başlıyor Rtx2060

Rtx 2060 Amd 2600 işlemciye sahibim. Bilgisayarim genelde yüksek donanım isteyen oyunlara girince (çok nadir webde gezinirken kapanıyor)5-10 dakika sonra yeniden başlatıyor kendini bazen siyah ekran veriyor ancak yeniden başlayınca hiç bir sorun olmuyor birdaha çökmüyor.YouTube'da gördügüm çoğu...
  2. M

Vozol 12K uçağa alınır mı?

Vozol 12K cihazına sahibim bu hafta sonu SunExpress firmasi ile yurt dışına uçacağım uçağa nasıl alınıyor? Ne yapmam lazım? Bilgisi olanlar yazarsa sevinirim.
  3. M

FL STUDIO plugin hatası

The plugin works as intended here. Flex bu hatayı nasıl çözebilirim?
  4. M

The Long Dark Co-Op

Merhaba araştırmama rağmen sorunun cevabını bulamadım acaba Long Dark'ta Co-Op desteği var mıdır?
  5. M

80tl en iyi internet

yanlış olmuş link bu:https://turk.net
  6. M

80tl en iyi internet

Türknet çok iyi tahütüde yok hem 89 TL altında ;D Link burda:https://www.fixnet.com.tr/internetbasvuru/3521/84196-84193/11-7/0/
  7. M

Hearts of Iron IV

Hearts of Iron IV ne zaman indirime girebilir bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilir mi?
  8. M

Yakın bir zamanda Tesla model S sipariş edeceğim Türkiyeye nasıl sipariş edebilirim?

hayır troll değil gerçekten türkiyeye sipariş etme seçeneğini bulamadım da 1592464738 2. elde almak istemiyorum
  9. M

Yakın bir zamanda Tesla model S sipariş edeceğim Türkiyeye nasıl sipariş edebilirim?

10. M

Rp sunucusnda alım formunda şu soryu cevaplayamdım soruyu aşağıya bırakıyorum;

ilk olarak asla oyun içinde onun failrp yaptığını söylemem rp dışına çıkmış olurum role yedirerek ordan uzaklaşıp oyundan çıkarım sonra yetkililere bildiririm sonunda buldum xD
  11. M

ama oyun içerisde bunu söylersem bende fail rp yaparım xD
  12. M

Şuan PUBG ücretsiz mi?

PUBG lite zaten bedava ama tavsiye ederim
  13. M

Oyun içerisinde biri size Fail RP yaptı. Bu durumda rol içerisinde nasıl bir reaksiyon gösterirsiniz? *
  14. M

Gametech 550w PSU Alınır mı?

bro link at dediği için watt sordum
  15. M

kaç w?
  16. M

bu markayı hiç duymadım.paranı riske atmak yerine cooler master bir psu al.
  17. M

rtx 2060 ventus xs o.c kartı ile mining yapmak istiyorum

haklısın ama merak ediyorum bi getirisi olurmu tek ekran kartı ile elektrik masrafını katmadan
  18. M

rtx 2060 ventus xs o.c kartı ile mining yapmak istiyorum

rtx 2060 ventus xs o.c kartı ile mining yapmak istiyorum ve 48 derece sıcaklık değeri ile çalışıyor.Bana para kazandırır mı veya karta zarar veriri mi?
Top Bottom