Arama sonuçları: *

• Users: BenX
  • Order by date
  1. B

Bu laptopu aldım sizce iyi olmuş mu?

Arkadaşlar an itibariyle bunu almış bulunuyorum. Yeterli bir araştırma süreci geçirdikten sonra bunu almaya karar verdim görüşlerinizi almak isterim. https://www.trendyol.com/hp/omen-15-en1014nt-r5-5600h-16gb-1tb-ssd-rtx3060-144hz-15-6-fhd-dos-tasinabilir-bilgisayar-434m6ea-p-319873394
  2. B

Bu Laptop Alınır mı?

Ben daha güçlü olanı tercih ediyorum her zaman. Eğer daha güçlü olan HP ise onu tercih ederim.
  3. B

Bu Laptop Alınır mı?

Lenovo modeli bazen 18-19 k civarlarına düşüyor indirimle. İndirimli fiyatını göz önüne alınca aradaki fiyat farkına değer mi sizce yoksa lenovo daha mı mantıklı olur?
  4. B

Bu Laptop Alınır mı?

Kasa kalitesi konusunda omeni bir tık daha fazla öneriyorlar uzun yıllar götürür seni falan diyorlar ama pek bilgim yok açıkçası. Omeni tercih etme nedenlerin nedir hocam? Nedeni nedir hocam? Bilgilendirebilir misin rica etsem.
  5. B

Bu Laptop Alınır mı?

Arkadaşlar lol, valorant, programlama ve mini video editler için bir gaming laptop arıyorum 19-22k bandında. Sizce hp omen 15 bu fiyata alınır mı? Benzer bir donanıma sahip lenovo ideapad ile kıyaslanınca sizce hangisini almalıyım, nedenleriyle birlikte açıklarsanız sevinirim...
  6. B

Hangi Laptopu Almak Daha Mantıklı?

İşlemci Ekran Kartı Ram ve SSD konusunda aynı özelliklere sahip lenovo. Aradaki 2kdan fazla fiyat farkının nedeni nedir acaba? Kasa kalitesi ya da başka nedenleri var mı? 1659459577 Özür dilerim SSD konusunda fark varmış şimdi fark ettim.
  7. B

Max bütçe 22k ve gerçekten max bütçe dahası olmaz.
  8. B

Arkadaşlar hangi laptopu almalıyım? Genel özellikleri hemen hemen aynı asıl soru şu aslında ryzen 5 5600h mı yoksa i7 10870h mı daha iyi bir işlemci...
  9. B

Hani İçerikli Laptop Daha Akıllıca

İyi günler dilerim yakın zamanda laptop alacağım. Sizce bileşen olarak RTX 3060 + Ryzen 5 5600H içerikli bir laptop mu yoksa RTX 3050 + i7 11800H içerikli bir laptop mu daha mantıklı olur? Fiyatları hemen hemen yakın oluyor. Programlama, lol oynamak ve mini video editler için kullanacağım bu...
  10. B

20k Bütçeli Laptop Önerisi

Arkadaşlar 20k bütçeli bir laptop almak istiyorum. Piyasada mevcut güzel bir f/p laptop varsa önerilerinizi bekliyorum.
  11. B

Max 20K Gaming Laptop Önerisi

Arkadaşlar iyi günler dilerim. Birkaç güne max 20k tutarında bir laptop almak istiyorum. Laptoptan temel beklentim lol oynarken iyi bir fps vermesi ve programlama yaparken kullanabilmem. Bunların yanında bazen mini video editler de yapıyorum. Önerilere açığım. Şu ürün ve fiyat nasıl...
  12. B

Lenovo IdeaPad gaming 3 nasıldır?

Tabii, paylaşırım sizinle de. 1652917645 Dostum şu linkteki yorumları okumanı tavsiye ederim. https://www.technopat.net/sosyal/konu/lenovo-ideapad-gaming-3-adaptoer-sorunu-var-mi.1963038/page-4
  13. B

Lenovo IdeaPad gaming 3 nasıldır?

Ben bunu yarın satın alacağım sanırım, adaptör sorunu konusunda biraz tedirgin oldum. Bilginiz var mı acaba?
  14. B

16k Bütçeli Gaming Laptop Önerisi

İtopya için internetten sipariş ya da şubeye gidip almada fiyat konusunda bir fark oluyor mu acaba, bilginiz var mı?
  15. B

Teşekkür ederim bilgilendirme için. 1652906344 Çok mantıklı görünüyor, teşekkür ederim.
  16. B

4. ye, Dell g15 5515'e kıyasla sence neden bunu tercih etmeliyim hocam?
  17. B

Hangi gaming laptopu satın almalıyım? 1. https://www.itopya.com/lenovo-ideapad-gaming-3-15ihu6-i5-11300h-16gb-ddr4-rtx-3050-ti-gddr6-4gb-512gb-ssd-156-fhd-ips-165_u17023 2...
  18. B

3060 game garaj bu sistem alınmalımı ?

ben de bu fiyat civarı bir kasa arıyorum ve bu seçeneklerim arasında mantıklı görünüyor. ek olarak bir de şu kasa güç kaynağı ve m2 ssd değişikliği ile yine 16.5 civarına gelince mantıklı görünüyor...
  19. B

Lenovo idepad gaming 3 alınır mı??

dell g15 5515 ryzen7 5800, 3050 ve 16gb ram laptop 16k bandında bu laptopu almama nedeniniz neydi acaba, ne gibi sorunlar gördünüz?
  20. B

Hangi Sistem Daha İyi?

@DerratiX İyi geceler dilerim, sizin de fikrinizi almak isterim.
Top Bottom