Arama sonuçları: *

• Users: SametKoc
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. SametKoc

2. El Ssd garantisiz alınır mı?

Crystaldiskmark ve healt dan canlı olarak kontrol etcem ama garantisi olmadığı için aldıktan sonra sorun çıkar mı acaba. Faturası varmış ve bu fotoğrafı atdı mükemmel gözüküyor aslında yinede foruma bir sorayım dedim
  2. SametKoc

Öneri 1tb Ek ssd önerisi.

Asus H610m-e d4-csm Anakartım var 1. Slotda g2 500gb var ama yetmiyor. 2.Slota ileri dönükde olabilir 1tb en uygun alınabilecek bir ssd arıyorum. 2024 girmeden almak istiyorum zam fln gelmeden. 3 taksit olursa da tahtından yenmez :) 1702047249 Direkt aynısın g2 1tb olanını mı alsam slot kaldırır mı
  3. SametKoc

27w Spigen ama ? ? ?

Donanım arşivi instagram da attığı spigen aldım ama aldıktan sonra arada kaldım samsungun orjinal olanını mı alsaydım bi etki yapar mı batarya da olumsuzsuzluk yaşatmaz dimi.(A34 telefon)Tam verim çalışır mı 1699974220...
  4. SametKoc

Hala İphone XR alınır mı?

10bin TL'ye arkadaşım sana veriyim dedi benimde kafam karıştı Öğrenci kampanyasıyla a34 + buds2 alcaktım. 10kya hangisi alınır 128gb iphone 13 arka kapakmış temiz cihaz sizce?? Çok arada kaldım
  5. SametKoc

Yardım Cyberpunk ekranda siyah büyük bir kare var

Oyuna girdiğimde direk sol ortada çıkıyor rahatsız ediyor oyun oynarken acaba ben yanlış bir şey mi yaptım Nasıl düzelir Sol tık yaptığımda beyaz oluyor gri gibi bi renk yani Ayarlarında karıştırmadım pek yanlış bir şey yaptığımı da düşünmüyorum. Yardımcı olursanız.
  6. SametKoc

Öneri Hangi m2 Ssd almalıyım

M2 portlarının birinde 500gb kioxia exceria takılı buna ekleme yapmak istiyorum. Gen3x4 ve Gen3x2 yazıyor kitapçıkda yeni alcağımı ssdyi 4xden çıkartıp yeni alacağım ssdyi taksam ne kadar performans etkiler? Alırsamda exercia g2 1tb alıcağım ssd Anakart:H610m-e d4 csm
  7. SametKoc

Maks 12000tl Android Telefon önerisi

Babam için telefon alıcam Taksitle almak istiyor onun için 12k istiyorum 12 üstü taksit az olduğu için almıcak. Samsung olsa daha iyi olur Kamera Batarya Bana göre s20fe sd modeli ama uygunmudur acaba yada a serisi mi alsam
  8. SametKoc

800tl Klavye önerisi

Banggoddan klavye baktım kb2 hem grupla satın al var ondan alsam daha ucuza gelse sıkıntı çıkar mı hem türkçe tuş takımı var mıdır Ona göre alcam Sarı switch olanını alacağım 1677315437...
  9. SametKoc

Bu fiyata nasıl bu sisteme değer mi

Sistemi aldım elimede ulaştı monitörde aldım gelsin kurcam da fiyat çok gibi geldi yılbaşından sonra yükselir dedi bende biraz aceleye geldi 15.5k verdim en azından tuf 3060 olduğundan kendimi avutuyorum parçalar şu şekil İ3-12100f Tuf 3060v2 12 gb H610m-e Kisgton 3600mhz cl18 ram Kioxia 1tb...
  10. SametKoc

Marvel's oyun kodu aktifleştirme

Kod elime 2 gün önce ulaşdı girdim kodu onaylandı falan tamam Kod kullan dedim steam bağladım oturum açtım en son kodu al dedim ' Ödül alma hatası' yazıyor denedim yapamadım birşeymi eksik anlamadım çözümünü biliyorsanız yardımcı olsanız 1672573514 Bilen kimse yok mu?
  11. SametKoc

Öneri 4500tl mönitör önerisi

Genelde Hikaye oyunu oynuyorum va panel önermeyin ips olsun. Ekran kartı fln full asus olucak mönitörüde alırsam değmez diyorsanız başka markada önerinizi bekliyorum 144hz yeterli renkler iyi olsun kontrast fln yeter
  12. SametKoc

Öneri Full hd Mönitör önerisi

4.000tl bütçem var maks 500 belki 800tl aşabilirisiniz. Sinamatik oyunlar oynuyorum genellikle rakebetçi oyun hiç oynamam ona göre sistemim gelmeden mönitörü almak istiyorum Ekran kartı 3060yani gysnc. Bunları buldum G2422HS Acer Nitro XV272S 27" bu amazon olduğundan bunu almayı düşünüyorum...
  13. SametKoc

Yeni aldığım pc nasıl

Bugün vok magic aldım Ekran kartından dolayı çok sevmiştim 3 fanlı tuf gaming modeli olduğundan yazın 13nesil i5 işlemciyle yükseltip kullancam ona göre 2k birde full hd monitör önerirseniz 2k için bütçem 6-7bin 1080p için 5bin Önerilerinizi bekliyorum Pc bu...
  14. SametKoc

Haqqus - İntel 12100f pc alınır mı

3 aydır pc almaya çalışıyorum. Bir türlü alamıyorum. Geçen ki Vok sistemi aldım tüm herşeyi yaptım Bir baktım kartın limiti 200tl aşmış alamadım. Bu sistemi alıcam. Dk-4e göre daha iyi bence Msi daha çok seviyorum. Sizce nasıl almalımıyım. 1670511590 Sistem...
  15. SametKoc

15k pc önerisi(Sonradan Upgrade edicem)

Yaza kadar idare edecek bir sistem arıyorum. 15k civarı kaliteli parçalı bir şey bakıyorum. Ekran kartı markası önemli değil intel pc alıcam yazın yükseltme yapıcam zaten 3080e denk ekran kartı bide 13.nesil 13600k veya i7 13700k olarak yükselticem zaten. (Psu bi tık yüksek olmalı)
  16. SametKoc

Möniter önerisi 144-165 hz 1ms

2k için 6000tl 4k için 8000tl ayırabilirim. 6750xt ekran kart var Ips panel 27' Bişey bakıyorum Önerilerinizi bekliyorum
  17. SametKoc

17bin TL toplama sistem önerisi

Ekran kartını daha sonra almayayı düşünüyorum Çünkü kışa kadar oyun falan oynamak için vaktim yok. İ5 12600k falan düşünüyorum Z690-a Geçen 600tlye amazondan almıştım Gelmedi şimdi yine öle bişey alcam Ram Ssd 750w gold psu Kasa Kışında 6800 tarzı bi ekran kartı alcam Kışa kadar götürürmü...
  18. SametKoc

Çok ucuza z690-a alınır mı

Bu doğru mu alam mı
  19. SametKoc

2600tl 980pro 1tb alınır mı?

256gb Ssd yemiyor Bende hem anakartda 4.0 desteği varken 980pro alıcam amazondan 4.0 gerek yok 3.0 daha ucuza mı alayım???
  20. SametKoc

PC İçin Kasa Önerisi

Psu aldım geldi elime de ben kasa almayı unuttum sisteme nereye takacaksam artık Diğer parçalar gelene kadar kasa almam lazım hiç bakmadım da 2k önerirseniz Anakart atx ona göre
Top Bottom