Arama sonuçları: *

• Users: alperennN
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. alperennN

Sizi hayata bağlayan-Zsvk veren şeyleri sayın

Canım çok sıkılıyor davar gibi yatiyom öneri verin yapam agalar 🥀✖️😔🤤🤰🤰🥲😱🥴🤨🙊
  2. alperennN

Neden AMD ve Intel dışında işlemci markası yok

Soru başlıkta 😱🤨🥴😮🙊
  3. alperennN

Bu A320 B450 lerin fiyatlarına ne olmuş böyle?

200-250 ye a320 400-500 e b450 bulabiliyorduk deliriyorum 1673631087 Şu an a320 1k b450 1.2 sıfır satıyorlar sanki
  4. alperennN

Rx470 i sattıktan sonra ne yapmalıyım?

Arkadaşlar 1500 TL nakit param+RX 470 var onu da 1400 e satacağım düz 3k param olur anakart işlemci ram olarak 1150pin i5 4460 4+4 1333 satıp ddr4 e geçiş mi yapayım ekran kartı alıp yaza doğru mu ddr4 geceyyim
  5. alperennN

1450 TL ile ticaret yapmak

Her konuda dediğim gibi benim para sürekli artıyor ama artık daha da büyümek istiyorum bunun adına da önerilerinizi bekliyorum saygılar
  6. alperennN

RX470 takas edilir mi?

Elimde şu var: Bunu 570-580 gibi kartlar ile takas etmek istiyorum sebebi ise tipi aldığım günden beri içime sinmedi 65 derece diye yapıştırdım zaten lakin her şeyde tipe önem veriyorum Sapphire +nitro olsa daha R5 2600 de toplasam 5500 5600 de toplasam baya kullanırım ama bu karta bakınca...
  7. alperennN

Çözüldü✓ Sağlam 2. el vs dandik 0

arkadaşlar hapörlör almak istiyorum önceki hapörlörüm 4+1 di ama çok büyük olduğu için malesef evin baya bi yerine taşındı zaten anakartı da dışardaymış bozulmuş galiba hurda fiyatına sattım şimdi 100-150 arasına 1+1 hapörlör arıyorum kuzenimde : Logitech Z120 var nerden baksanız 6-7 yıldır...
  8. alperennN

Sınıfta kalır mıyım?

38 di 43.5 oldu muzik edebiyat(sözlüler((1. Sözlü) felsefe(sözlüler) girdi diye yane 5 puan artmış daha ingilizce matematik kimya biyoloji beden seçmeli ders Almanca falan 11 ders gircek edebiyat geçiyorum da 55 ile sizce 50 olur mu genel ortalama
  9. alperennN

Kargodaki ürünüm bana gelecek mi? iade mi olacak?

Ürün geri bana mı gelcek iade olarak yoksa nolcak 1673459843
  10. alperennN

spotify turkce rap playlist önerileri

allame hidra reynmen senyor.............. olabilir
  11. alperennN

1400 TL ile ne yapmalıyım?

Al sat,aracılık gibi işler ile uğraşmaktayım haricinde annemin yanına çalışmaya gidiyorum arada 50 falan da o veriyor bı kaç saat çalışmaya onun için bu gün 1200 olan para yarın 1300 oluyor sonraki 2-3 gün içersinde de 50 100 TL artıyor sonraki hafta bı 50 100 daha geliyor öyle öyle gidiyor...
  12. alperennN

42.50 TL ile kart düşürme mantıklı mı?

8 TL ye 27 tane kart düşürdüm de şu an Steam cüzdan da 42,72 TL var sizce oyun alsam yatsam kart dustigunde satsam kâra gecer miyim zarara mi geçerim
  13. alperennN

Matemati̇k Yapmak İsti̇yorum!

Lanet olası dersi bir türlü yapamiyorum 9 dan 10 a kadar ki yazililari toplasan 100 etmiyor ama yapmak istiyorum cildircam artık bakıyorum yt den hoca izliyorum cambaz gibi hop hop yapıyor bir şeyler yapıyor cevabı buluyor benim 5. Sınıf 2. Sınavlardan beri 70 i geçmiyor 6 da 65 lere 7 de 44 8...
  14. alperennN

Steam iadeyi karta mı alsam daha hızlı yoksa cüzdana mı?

soru başlıkta deneyimlemiş kişiler yazarsa sevinirim
  15. alperennN

ÇÖZÜLDÜ Steam bazı oyunları aramıyor

Galiba bir ayara tikladim korku,şiddet li vs oyunları çok göstermiyor nasıl kapatabilirim bunu örneğin Outlast Man Hint vs yazamıyorum steamden Chrome açmak istemiyorum artık yeterrr .d
  16. alperennN

Razerdan Steel Series e geçilir mi?

Deathadder essentiel var ondan rival 3 e geçmek istiyorum, sebebi ise örgü kablosu ince olduğu için aşınma oldu biraz ve baya moralimi bozdu ve clicklerinde bi dandiklik var gibi hissettim öncelikle mouse değiştirip sonra arctics kulaklık almayı düşünüyorum rival 3 un de örgü kablosu bunun gibi...
  17. alperennN

40 TL ye Steam oyun önerisi

Sağlam oyun önerir misiniz
  18. alperennN

Öneri "Alt yapı yok kardeşim"

TTNet Zyxel modemimiz vardı, Karabük'te kullanıyorduk Kocaeli'ye geldik 5 gün 10 gün 20 gün 1 ay belki 1 aydan da fazla oldu baglamadilar hiç bir yer internet, her yere gittim neymiş efendim alt yapı yokmuş alt kata telefoncu geldi gelmesiyle çekti internet bize gelmedi, b*zim internet diye...
  19. alperennN

1100 TL ile alım satım

500 ü 1100 e çıkardım alıp satarak ta şu an ne alayım agalar önerileriniz neler 1673191985 Ek olarak şunu danışmak istiyorum Fazla parça mı Tek parça mi
  20. alperennN

Combat tarzı oyun önerisi

böyle vurdulukırdılı parçalamalı falan oyun önerilerinizi bekliyorum siz yazın sistem yeterse yüklerim
Top Bottom