Arama sonuçları: *

1. B

1000tl altında kulaklık önerisi

arkadaşlar fazla bütçem yok en fiyat performans kulaklık lazım 500-600 civarında olursa daha iyi olur önerilerinizi bekliyorum
  2. B

BF1 Aldım Oynamak İçin Ea Üyeliği Almalı Mıyım?

genede teşekür ederim yardımcı olduğun için
  3. B

bu paketen alıcam bu premium mu oluyor
  4. B

şunu görünce kafam karıştı da o yüzden sordum
  5. B

ben şimdi bu oyunu aldım bundan daha başka ea üyeliği almam lazım mı yoksa oyunu direk alıp oynayabiliyormuyum
  6. B

uzun zamandır bios güncellemsi yapmadım

arkadaşlar ben uzun zamandır bios güncellemsi yapmadım şimdi eski güncelmeleri teker teker indiricem mi yoksa son çıkanı direk indirsem olur mu
  7. B

anakart bios güncellemesi nasıl yapılır

en son günceleme 2022 de gelmiş garip geldi sık sık geliyor mu güncelleme 1692374924 ben şimdi o zip dosyasını indirdim ve içindeki dosyayı çıkardım o dosyayı şimdi usb ye atıp bilgisayarı bios a mı geçiricem 1692375018 ben şimdi eski güncelemeri tekekr teker yükleyecek miyim yoksa direk yensini...
  8. B

1692374661 bu bölümde hangisi daha önemli
  9. B

1692374511 bu bölümden mi yapacağım güncelemeleri
  10. B

arkadaşlar bende msi h610m g anakart var ama aldığımdan beri bios güncellemesi yapmadım nasıl yapıcam nerden yapıcam yardımcı olıurmusunuz
  11. B

bu hardisk alınır mı

anladım teşekür ederim bunu bi düşüneceğ,m 1690716085 m.2 var da 500 gb takılı bana sata lazım
  12. B

bu hardisk alınır mı

ya bunlar 960 gb oluyor ama pc ye takınca 900 e kadar düşüyor diye biliyorum
  13. B

bu hardisk alınır mı

önerebi,leceğin bir ssd var mı çok anlamıyorum da
  14. B

bu hardisk alınır mı

merhaba arkadaşlar bende 500 gb m.2 ssd var ama yetmiyor bende hardisk almaya karar verdim araştırırken bunu hardiski buldum sizce nasıldır kronik bir sıkıntı var mı uzun süre götürür mü https://www.itopya.com/wd-1tb-blue-64mb-7200rpm-35-sata-30-harddisk_u293
  15. B

Bu Sistemi Almak Sizce İdeal Midir?

güzel knk sadece bir tık daha bütçeni aşabiliyorsan işlemcini 5600 yaparsın ama bu sistem sana yeticektir
  16. B

bu sistemle yayın açılır mı

arkadaşlar bende rtx 3040 v ei3 12100f 16gb ram var ben valorant yayınları yapmak istiyorum tiktok twich yada youtube da sizce bu sistem yeterli olur mu
  17. B

Hangi Kulaklık Daha Iyi?

https://www.hepsiburada.com/james-donkey-712-siyah-7-1-surround-rgb-gaming-kulaklik-pm-HB00000FJOMQ bu kulaklık mı https://www.trendyol.com/rampage/rm-k1-pulsar-usb-7-1-surround-titresim-rgb-oyuncu-mikrofonlu-kulaklik-p-33246099?boutiqueId=61&merchantId=106272&utm_source=share yoksa bu kulaklık mı
  18. B

Ana Konu 🔥İtopya Efsane Doğum Günü Fırsatları Başladı!🔥

RİVAL 3 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM SİZCE DEĞER Mİ
  19. B

İki sistem arasından sizce mantıklı olan hangisi?

rx 6600 2060s göre iyidir 1676714224 bişey sorucam bu iki sistemde ikinci el parça var mı hiç hepsi sıfır mı
  20. B

İki sistem arasından sizce mantıklı olan hangisi?

karar size kalmış ben sadece önermek için attım
Top Bottom