Arama sonuçları: *

1. A

Arctis 5 alinir mi

Void elite rgb elite nasildir? Ikisi arasinda kalmistim
  2. A

Geforce Game Ready Driver

Basligi update le cozuldu vs diye
  3. A

Arctis 5 alinir mi

Arctis 5 almayi planlamaktayim butcem 800 tl onerir misiniz onermez misiniz neden?
  4. A

Asus tuf gaming h3 hakkinda

Sence daha iyisini bulabilir miyim baska bir onerin var mi
  5. A

Merhaba dostlarım DLSS 2.0 teknolojisiyle RTX serisi tercih edilmeli mi aklımda 2 ekran kartı modeli var şimdiden teşekkürler

Rtx 2060 da zaten rtx tatmin edici sekilde calismiyor rtx icin alicaksan alma onu rx5600xt al daha iyi onun yerine
  6. A

Asus tuf gaming h3 hakkinda

bu kulaklik nasildir 410 tl civari bir fiyati var ve almayi dusunuyorum daha iyileri var mi bu fiyata urune baktim dier yerlerde 600 tl civarina satiliyor kacirmayayim diyorum nasil kulaklik sizce daha iyisi var mi
  7. A

420 tl ye gaming kulaklik

Hs35 mi arctis 1 mi
  8. A

Baska
  9. A

420 tl ye en iyi gaming kulaklik
  10. A

300tl en iyi kulaklık

oyun için 300 tl bütçeli kulaklık gamepower olmasın dier markalara açığım
  11. A

7700 Tl butceli Gaming Laptop

Yukarida da belirttigim uzere tasinabilirlik.
  12. A

7700 Tl butceli Gaming Laptop

Benim 7700 tl butcem var ancak bununla laptopta en fazla 1650 aliniyor ve bana yetecegini dusunmuyorum. Bu yuzden masaustune yoneliyorum ama bu seferde tasima sorunu ortaya cikiyor ne yapmaliyim bana 1650 yeter mi ? Guzel Laptoplar varsa 7700 tl civarina onerebilirmisiniz?
  13. A

James Donkey 712 vs gamebooster ghostshark

jd 712 nin fiyatı bir tık daha düşük ben olsam jd712 alırdım
  14. A

6000tl civarına bilgisayar toplayacağım bu monitör yeterli mi?

bence yeterli olmaz sana enz az 120 hz monitör lazım ama 144 alman dah iyi olur 6500tl fiyat bandında monitör dahil sistemlere bak
  15. A

400 tl ye kulaklık+mouse

bu şekilde iyi görünüyor ancak bence jd 712 tasarımından daha iyi tasarımlı kulaklıklar var ve mouse da farklı mouslara bakabilirsin
  16. A

150 tl civarı en iyi mouse

hemde nasılllllll ?????
  17. A

150 tl civarı en iyi mouse

monster pusat v6 güzel bir mouse a benziyor ancak dediğin gibi monster pusat v6 güzel bir mouse a benziyor ancak dediğin gibi şöyle güzel bir incelemesi yok. @Abdullah Hacıgül muhteşem bir incelemesini yapsada bizde ne olup olmadığını görsek.
Top Bottom