Arama sonuçları: *

• Users: AdemS
  • Order by date
  1. A

"Riot oyunlarında Fps hatası"

Arkadaşlar bilgisayarımda rtx 4050 olmasına rağmen lol de fps im 04 ü geçmiyor valorantada A D3D11 hatası alıyorum diğer hiçbir oyunda sorun olmuyor soeun sadece bu iki oyunda oluyor valorant hatasına youtube dan baktım dediklerini yaptım ama bir işe yaramadı.
  2. A

"laptop tek slot sorunu"

Arkadaşlarr laptopumda tek slot ssd yeri var acaba masaüdtülerde olduğu gibi laptoplardada çift slota çwvirici varmı
  3. A

" laptopta ekranın kalitesi çok kötü"

Msi bravo marka laptop aldım ama videolarda veya filmlerde kalitesi çok kötü oluyor. sebebini bulamadım acaba bilen varmı sadece videolarda oluyor ve 720p 360p gibi duruyor
  4. A

'' %60 klavyemi yoksa tam klavyemi''

Arkadaşlar lapto kullanıyorum daha önce hiç %60 klavye kullanmadım hangisi daha rahat acaba
  5. A

"Klavye önerisi lazım"

Rgb gözümü çok yoruyor rgb si olmayan mekanik klavye arıyorum pek bulamadım önerisi olan varmı.
  6. A

"Bu laptop nasıl işlemcisi hakkında hiçbir fikrim yok"

https://www.hepsiburada.com/msi-bravo-15-c7ve-062xtr-amd-ryzen-5-7535hs-8gb-512gb-ssd-rtx4050-freedos-156-fhd-144hz-tainabilir-bilgisayar-p-HBCV00004BL6DD?url_src=and-product-detail Fiyatı uygun bu laptop nasıl
  7. A

" i3 4000m vs i7 4702mq"

Hayır yok onu ben yazdım çünkü 4000 uazınca 4000 m tek çıkıyor da
  8. A

" i3 4000m vs i7 4702mq"

Arkadaşlar işlemcim i3 4000m i7 4702mq işlemciye geçsem kayda değer fps farkı alırmıyım valoda
  9. A

Valorant yükleyince hata veriyor

Bilgisayarımın işlemci ve anakartını yeniledim valorant yükleyince hem ping hatası veriyor hemde blue screen hatası alıyorum sadece valorant yükleyince oluyor ve tüm oyunlar hatayı veriyor valorantı silince geri düzeliyor anlayamadım Sistem özellikleri : İşlemci : Ryzen7 5800x3d Anakart : msi...
  10. A

Ryzen7 5800x3d uygun anakart?

Ryzen7 5800x3d aldım buna uygun anakart arıyorum fiyat performans olursa iyi olur
  11. A

YKS Sözel'de ilk 10.000 sıralama yapmak

Öyle değil knk tyt matematik onları daha çok belirliyor sözel dersleri değil 1652544539 Evet knkm katılıyorum bende sayısalcıyım ama sözelde sağlam bi tyt matamatik yapsan kesin girersin mesele tyt matematik çünkü onlarda sözel derslerini herkes yapıyor
  12. A

YKS Sözel'de ilk 10.000 sıralama yapmak

Knk sayısalla sözel bir olmaz
Top Bottom