Arama sonuçları: *

• Users: Wînd
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Wînd

İstanbul'da (beylikdüzü) 25 bin TL maaşa yaşanır mı?

Arkadaşlar selam ben besyo antrenörlük eğitimi mezunu bir bireyim. Askerlik görevimi tamamladım ve geldim şuan da iş aramaktayım. Fakat maalesef kendi branşımdan yana bir iş bulamıyorum. Vücudum normal düzeyde olduğu için fitness salonları gelişmiş vücut istiyor. Spor ile alakalı Futbol...
  2. Wînd

maks 1000 TL klavye önerisi

arkadaslar selam 1000 TL BÜTÇEM VAR 60 KEY KLAVYE öneriniz var mı ?
  3. Wînd

SM-R800NZSATUR modelini iPhone 15 de kullanabilir miyim?

SM-R800NZSATUR Samsung watchi iPhone 15 de kullanabilir miyim?
  4. Wînd

i cloud unuttum, telefonum kilitlendi ne yapmalıyım?

İphone'um kilitlendi, apple kimliğimi bilmiyorum ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olabilecek var mı ?
  5. Wînd

Premier Pro Efektlerden Anlayan yardımcı olabilir mi

Galiba 2.konum eğer öyleyse ilk konu silinsin bu kalsın daha açıklayıcı. Premier Pro'da sallama efekti buldum ama istediğim gibi değil aşırı yapıyor azaltma imkanı var mı ?
  6. Wînd

Açıklamadaki efekti nasıl yaparım?

Arkadaşlar selam. FIFA REBUILD videoları çekiiyorum. Gol attığım zaman ekran sarsılsın istiyorum ve bu tarz efektleri yapan kanallar görüyorum Arden Papazyan gibi nassıl yapacağımı bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz ?
  7. Wînd

x360 ce kapattığımda kol görünmüyor

Selamlar, x360ce yi açıp FIFA'ya girdiğimde kolda sıkıntı yok çalışıyor ama programı kapatınca gamepad görünmüyor. Aynısı oyun için dde geçerli. Çözümü var mıdır?
  8. Wînd

400 TL Gamepad önerisi

Arkadaşlar selam elimde logitech g710 var kablosuz gamepad fakat R2 VE L2 tuşları tutukluk yapıyor çözümünü bulamıyorum o yüzden gamepad bakıyorum. Kablolu PC'de kullanabileceğim gamepad arıyorum önerisi olan var mı maks 400 TL
  9. Wînd

Bilgisayara format atacağım içindeki projeleri alabilir miyim?

Arkadaşlar selam, bilgisayarımdda sorun oluştu servise göndereceğim servis muhtemelen format atacak. İç Mimarlıkla uğraştığım için içerisinde bir çok program var ve bu proramlarda projelerim mevcut. Bütün bunları yedekleyebilir miyim, aktarabilir miyim nasıl yaparım bilen var mı...
  10. Wînd

Araç kaskosu işlemlerinden anlayan birileri var mı ?

Arkadaşlar merhaba. Aracıma kasko yaptıracağım ve bir kişiyle görüştüm. Aracım için şöyle yapalım diyor; 1.sorum bu iyi mi? 3x7 gün 2.sorum ise IMM yani karşı araç karşılaması burada 500.000 TL Sigortacım bana bunu 500.000 TL tutalım ve başka sigorta şirketinden 2.bir poliçe alalım o ise...
  11. Wînd

Taşınabilir harddisk önerisi arıyorum

Arkadaşlar selamlar taşınabilir harddisk önerisi arıyorum bütçem en fazla 3k TL 4 TB olursa çok iyi olur.
  12. Wînd

Bilgisayarım iyi ama çektiğim video donuyor

SELAMLAR HERKESE FIFA 23 VİDEOLARI ÇEKİYORUM. NORMAL EKRANLARDA VS. HİÇ SORUN OLMUYOR AMA MAÇ EKRANINDA MAÇ OYNANIRKEN OYUN Bİ YAVAŞ AKIYOR VE DONUYOR PROBLEM NEREDE OLABİLİR? SİSTEM ÖZELLİKLERİM 4070Tİ - 7600X - 32GB DDR5 RAM
  13. Wînd

FIFA 23'DE EKTEKİ EKRANI NASIL AÇARIM BİLEN VAR MI

Arkadaşlar bu ekran nerede, oyuncu kariyerinde v.s bulamadım burayı nereden açıyoruz bilen varmı ?
  14. Wînd

Mikrofon sesim berbata dönüştü nedeni bilinmiyor

Selamlar arkadaşlar, Razer Blackshark v2 kulaklığım var, mikrofondan bu sesi dinle dediğimde berbat, çok yüsek ve cızıltılı ses duyuyorum. 2 gün önce bir şey yoktu bi anda oldu nasıl düzeltirim. Bunu düzeltmeye çalışırken mikrofon ayarlarımı bozdum en doğru ayarı nerden bulabilirim yardımcı olur...
  15. Wînd

Telefon ekranım böyle kaldı ne yapmalıyım

Bunun çözümü varmıdır?
  16. Wînd

bilgisayarım iyi ama video çekerken kasıyor

arkadaşlar selam bilgisayarım iyi 4070 Tİ - 7600x var ama yine de video çekerken izlediğim video kasıyor sebebi nedir acaba? FİFA 23 VİDEOSU DENİYORUM
  17. Wînd

Monitörümün ayarları bozuluyor

Arkadaşlar selam. Monitörüm ASUS, renk ayarlarını ayarlıyorum 165 hz yapmak için overclock aktif ediyorum ama renk ayarlarım bozuluyor bunun çözümü varmıdır? 165 hz yapmak için overclock yaptığım zaman tüm ayarlar gidiyor parlaklık vs. azalıyor.
  18. Wînd

İphone fotoğraflarını bilgisayara aktarma

Arkadaşlar selam iphone 11'imde 4 bin tane resim varr, bunları masaüstü bilgisayarıma aktarmak istiyorum ve telefondana silmek istiyorum... Yardımcı olabilecek var mı?
  19. Wînd

MEZUN PSİKOLOJİSİ SIKINTISI

Mezun psikolojisi ne kadar kötü bir şeymiş ya, ne b*k yicem diye düşünmekten öyle bir sıkkınlık geldi ki yapmam ama insan içinden ölüp gitmeyi bile düşünüyor berbat bir durum cidden. 4 yıl besyo okuyup bitirdim ve şimdi ne yapacağım diye düşünmekten kendimi bitiriyorum... Vallaha kardeşlerim...
  20. Wînd

600 TL bütçeye wifi çoklandırıcı önerisi

Selam arkadaşlar, evin 1 odasında internet var diğer yerlerde sinyal 1 yani neredeyse hiç yok. Bütçemiz 600 TL, bütün eve sinyal verebilecek bir çoklandırıcı bulabilirmiyiz. Ev küçük ve 2+1. Bütçe maks 600.
Top Bottom