Arama sonuçları: *

• Users: ennoxreal
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ennoxreal

csgo sürekli ban yiyorum

arkadaşlar ben valodan cs ye gectim valorantta immortal1dim simdi csye yeni geçtiğim icin rank olarak novaya attı karsıma surekli bottan beter insanları atıyor hepsini vuruyorum falan diye adamlar beni surekli hileden falan reportluyolar ve gunun sonunda cok fazla report yediğim icin...
  2. ennoxreal

sata ssdme windows kuramıyorum

arkadaslar benim m2 ssdm bozudu garantiye gonderdim extrada lazim olur diye 240gblik kingston sata ssd taktim kasaya yerlestirdim fakat bios ekraninda boot kisminda cikmiyor sadece flasim cikiyor yardimci olur musunuz kingstondatatravelere bastim bisey olmuyor
  3. ennoxreal

ekran kartını çok az kullanıyor

arkadaşlar valorantta en düşük ayarlarda ekran kartını %25in üstünde kullanmıyor biliyorum oyun işlemci odaklı oyun fakat başka videolara baktığımda ekran kartını işlemciden fazla kullanıyor bu nedenle fps düşüklüğü olduğunu düşünüyorum bakın bu videoda %80 falan kullanıyor tamam grafikler...
  4. ennoxreal

korumalı priz önerisi

anlık elektrik gitmelerinde bilgisayara zarar gelmemesi için akım korumalı priz arıyorum kaliteli bildiğiniz varsa atar mısınız
  5. ennoxreal

steelseries arctic 3 vs hyper x cloud 2

arkadaşlar 1k civarında kulaklık alacağım şu iki kulaklık arasında kararsız kaldım siz hangisini önerirsiniz kulaklığa sahip olanlar yorum yaparsa sevinirim
  6. ennoxreal

Sessiz klavye önerisi

Arkadaşlar olduğum odanın Bi arkasında annem yatıyor yani annemle aramda duvar var şuanda bluw stichklavye kullanıyorum fakat annem geceleri çok rahatsız olduğunu söylüyor oyuzden sessiz ses çıkarmayan klavye arıyorum mekanik olsun bütçe önemli degil
  7. ennoxreal

mouse çevirince fps düşüyor

gördüğünüz gibi normalde 400+ fps alırken mouseyi bi çevirdiğimde 200e kadar düşüyor anlamadım sebebini sağdaki fps grafiğine bakarsanız anlarsınız zaten bunun çözümü ne bilmiyorum https://streamable.com/19wzam https://streamable.com/19wzam
  8. ennoxreal

Çözüldü✓ işlemcim 100 dereceyi görüyor

merhabalar ben haqqus gen 3 sistemini aldım işlemcim sürekli 100 derece oluyor valorant oynarken 95 sistemde i3 12100f rx6600 var sistem elime ulaştığında cpu fanı yerinden çıkık gelmişti ben takmayı bilmediğim için bi şekilde video izleyerek falan taktım fakat aşşırı ısınıyor gta 5te 100 derece...
  9. ennoxreal

valorant fps düşüklüğü

valorantta normalde 300 fps alırken mouseyi çevirdiğimde anlık böyle fps 200den aşağı düşüyor (0.5 saliseliğine) sonra geri çıkıyor ama sürekli çevirdiğimde 200 fps altı oluyor bazen normalde 300 fps alıyorum ekran kartım rx6600 bunun çözümü ne olabilir yardımcı olur musunuz
  10. ennoxreal

rx6600 overclock yapma

rx6600 kullanıyorum acaba nasıl overclocklayabilirim softwareye baktığımda youtubede gözüken ayarlar gözükmüyor
  11. ennoxreal

cpu fanı çok ses çıkartıyor

normalde bilgisayarda bir şey yapmazken falan ses çıkarmıyor ama oyuna girince çok hızlı dönüp fazla ses çıkarıyor ve rahatsız ediyor onu nerden ayarlayabilirim acaba yardımcı olur musunuz
  12. ennoxreal

gencergaming sitesi guvenilir mi

bugun haqqus gen 3 bilgisayadini gencergaming.com adlı siteden aldim site pek icime sinmedi acsba bi sıkıntı falan olur mu alan baska arkadaşlar var mi cevaplarsaniz sevinirim
Top Bottom