Arama sonuçları: *

• Users: okan0076
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. O

İslemci onerisi ekran kartim 1650 super

Merhaba Arkadaslar eskiden topladigim bir kasam var ve icinde Msi A320M PRO-VH Plus anakarti var islemcim Ryzen 3 1200 ekram kartim 1650s (yeni aldim arkadasimdan) ve islemcim ekran kartina yetmiyor. 2000 2500 ₺ bandinda ikinci el islemci bakacagim onerileriniz nelerdir?(Aklimda ryzen 5 3600x var )
  2. O

Ssd ye windows kurma

Arkadaşlar suan 1tb hdd'm bulunuyor ssd aldım yarin gelecek ve Windowsu ona kurmak istiyorum ne yapmam lazim suan hdd de windows var onu silmem mi lazim napmaliyim.Ssd 240gb olsugu icin sadece windows ve bikac programi ona kuracam oyunlar hdd de olacak.
  3. O

Bu ısı değeri normal mi

Sahibunden üzerinden bir bilgisayar alacağım kasa ufak küp kasalardan ve değerleri bu şekilde anakartin bu derecede olmasi normal bisey mi
  4. O

Anakartima uygun en iyi islemci

DFI LP DK 790FXB-M2RS anakart modelini kullanıyorum islemci olarak da amd phenom ii x4 965 islemci kullaniyorum rx 560a darboğaz yapmasi nedeniyle daha güçlü bir islemciye gecmek istiyorum bu anakarta hangi islemci uygun
  5. O

Phenom II X4 965 işlemcili sistemime en güçlü takılabilecek işlemci nedir?

Arkadaşlar suanda amd phenom ii x4 965 islemci kullanıyorum ekran karti olarak da rx 560 kullanıyorum lol ve valorant oynarken islemci fani o kadar hızlı dönüyor ki cok gürültü çıkarıyor ve sonra oyun kapanıyor darboğaz olduğunu düşünüyorum anakartimin da kac pin oldugunu ve modeline bakamıyorum...
  6. O

Kulaklığın mikrofonunu nasil açarım

Masa üstü bilgisayarımın kasasına telefon kulaklığını mikrofon ve hoparlör olarak kullanabilmek için dönüştürücü aldım bir ucunu kulaklığıma diger 2 ucunu kasanın mikrofon ve hoparlör yerine takıyorum kulaklıktan ses geliyor ama dc ve diğer ses uygulamalarında sesim gitmiyor karşıya çözümü nedir
  7. O

Darboğaz yapar mi veya psu yeterli mi

Amd phenom ii x4 965 islemci 8gb ram 350w psu var ekran kartı olarak Asus RX560 2gb modelini alacağım düşük güç tükettiğini soyluyolarlar ama psum yeterli olur mu ve islemcim darboğaz yapar mı
  8. O

E5440 İşlemci İçin En Fazla Hangi Ekran Kartını Takabilirim? Bütçe 700₺

Selamın aleyküm arkadaşlar elimde •Anakart=p5g41c lmx •Islemci=Xeon e5440 •Ram=4 bir kasa var 300w psu var buna hangi ekran kartını takabilirim lol ve valorant dışında pek oyun oynamıyorum.
  9. O

Pc açıldıktan sonra ekran gidiyor

Arkadaslar 2.el bi kasa aldım bugün rx580 4gb ve i5 4590 islemci var pc eve getirdigimden beri en az 4 5 defa ekran birden karariyor kasanin fanları yanmaya devam ediyor monitörün ışığı yanıp sönüyor ctrl+alt+del yapinca kendini resetleyip yeniden açılıyor bunun sebebi nedir acaba eger basit bi...
  10. O

2.el pc alırken

Selamın aleyküm beyler bi bilgisayarcidan 2.el bilgisayar alacağım deneyerek alma şansım var dükkanda deneyeceğim kasanin sağlam olup bir sıkıntısı olmadığını nasıl anlarim hangi testleri yapmam lazim
  11. O

rx580 vs gtx 970

Selamlar arkadaslar 2.el bi kasa alacagim i5 3570k var iki sistemde de birisinfe gtx 970 var fiyati 1900 rx580 olan ise 2400 ikisinde de 8 ram var rx580 daha iyi bi ekran karti ama 500 TL farka deger mi sizce? Oynayacağım oyunlar: Gta5,witcher3,lol,cs go vb.
Top Bottom