Arama sonuçları: *

• Users: Mert0603
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Mert0603

RX 6650 XT gamıng oc 8 gb

Arkadaşlar merhaba. Yeni ekran kartı aldım gigabyte RX 6650 XT gamıng oc 8 gb 128 bit dün ekran kartını pcye taktım yeni ram aldım onu da taktik bilgisayarcı da dönüştürücüyle denedik 2 ramle de çalıştı ekran kartından görüntü de geldi fakat eve gidip kendi monitöre taktiğim da görüntü gelmedi...
  2. Mert0603

Yarı fiyatına ekran kartı

Arkadaşlar merhaba itopyanin yeni açılan mağazasına özel indirimler de bulunan Gigabyte RX 6650 XT yarı fiyatina satılıyor 3 fanli soğutması da güzel 8 gb lık oc li ekran kartı 6900 TL'ye satiliyor sizce alınır mı performans olarak iyi midir almayı düşünüyorum normalde ki fiyatı 11 bin 12 bin TL
  3. Mert0603

İtopya RX 580 8 gb gigabyte ekran kartı alınır mı

Selamlar arkadaşlar itopya da RX 580 8gb 256 bit ekran kartı var 4350 TL sizce alınır mı fiyat performans olarak değerlendirilebilir mi?
  4. Mert0603

Nvidia vs AMD Ekran kartı önerisi

Nvidia mı daha iyi yoksa AMD mi tam bilmiyorum ama bana Göre Nvidia daha iyi şöyle 5.5 k 6k arası ekran kartı önerisi olacak olan var mı? 1660 ti Evo oc 6 GB ekran kartı var iyi gibi duruyor ama bilemedim
  5. Mert0603

Geforce GTX 1660 EKRAN KARTI ALINIR MI

Arkadaşlar merhaba. Ekran kartı almak istiyorum. Biraz araştırdım kendi kafama ve bütçeme Göre en uygun rahat oyun oynatabilen ve benim sistemime uygun olacağını düşündüğüm bir ekran kartı olarak gözlemledim. Sizce MSI geforce GTX 1660 süper gamıng x 6 GB ekran kartı alınır mı fiyatı da düşmüş...
  6. Mert0603

12K Ekran Kartı Önerisi

Selamlar. Bir Kaç Ay önce yeni bir sistem topladım. ona uygun güzel oyun oynatıcak bir ekran kartı araştırıyorum. hepsiburada da GeForce RTX Gaming x OC 12 gb 192 bit ekran kartı var fiyatı 12 bin TL civarı sizce bu kart alınır mı iyi mi yoksa bu kartlardan daha düşük fiyata daha iyi performans...
Top Bottom