Arama sonuçları: *

• Users: Newoid
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Newoid

Çözüldü✓ GPU üzerine model araç koymak zarar verir mi?

Öncelikle Selamın Aleyküm Ekran karımın üzerine 1 adet hotwheels koydum bir zarari olurmu ekran kartım fazla ısınmıyor en fazla 65 dereceyi gordüm.
  2. Newoid

Oyuncu koltuğu önerisi

Öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar 4000tl bütçem var oyuncu koltuğu önerisi istiyorum bütçeyi arttiramam
  3. Newoid

Işık sızmasımı yoksa başka birşeymi bu lekeler

Arkadaşlar mönitor böyle 1 aydır neredeyse neden oldugunu bılmıyorum bır hasar konusuda yok üstüne dokununcada pikseller gözüküyor ne yapmalıyım
  4. Newoid

Battelfield 1 amd driver sorunu

bu sorunu nasıl cozwbılırım regedit denedim ama olmadı
  5. Newoid

Rx 6500 xt bu fiyata satılırmı

5 ay garant kutu faturası olan tertemiz xfx rx 6500 xt 2000 TL'ye satılırmı yoksa ucuzamı verıyorum
  6. Newoid

Sizce bu ekran kartı kasam sığarmı

Powercolor rx 6700 xt corsair spec delta rgb kasaya sığarmı?
  7. Newoid

Bu fiyata bu ekran kartı değermi

Arkadaşlar öncelikle selamın aleyküm Powercolor reddevil rx 6700 xt kutu fatura var ama garanti bitmis bu degerler nası en son 5800e bırakıyor guvenlık etıketıde var 1697895221 bu arada faturası yokmus amazon yurtdısı kartıymıs
  8. Newoid

Bu değerle niye boyle oldu

Adrenalini acim kac derece diye bakayım dedim böyle görünce şaşırdım ryzen masterdan bakınca 33 derece cıkıyor ama burda bu abartıl ıdegerler var obur surumelrde yoktu bu surumde oldu ne yapmam laızm duzeltmek ıcın
  9. Newoid

Gta 5 türkçe yama yaparen hata verıyor

1.0.3028.0 sürümünde open4 ten turkce yama yapıyorum hep hata veriyor esi bir suurme gecmek ıcın bır yol varmı yada sorunu duzeltmek ıcın
  10. Newoid

Çözüldü✓ Psumun gücü yetermi?

Rx6700Xt almayı düşünüyorum ama kasama sığarmı yada güç kaynağı yetermi onu hesaplayamadım kasam corsair spec delta rgb modeli psum ise cv 550 kasamda 7 adet 12v 6 pin fan kullanıyorum ekstra olarak 2 tane 5 v 3 pinlik aysdınlatma kullanıyorum işlemcim r5 5600 id coolıng se 244 xts var suan...
  11. Newoid

Çözüldü✓ İşlemci sıcalığım idealmi?

Öncelile Selamın Aleyküm işlemci olarak R5 5600 kullanıyorum soğutucu olara ise İd-Cooling SE-224XTS Argb Modelini kullanıyorum şuan işlemcimi auto overclock modunda kullanıyorum alttaki ayarlarda 30 dk test yaptığımda ortalama 56 derece en yüksekte 63 derece gördüm sizce sıcalık idealmi iyi mi??
  12. Newoid

Fanlarım bianda durdu çalışmıyor

Beyler Snowman X120 fan setim var Detroit açıkken afk birakip gitmiştim bı 20 dakika sonra geri gelince fanlar çalışmıyordu ledler yanmiyordu PC aç kapa yaptım düzelmedi açtım yandaki demirini kontrolünün powerini çıkar tak yaptım fanların pininin yerini değiştirdim ama hiç bir türlü çalışmıyor...
  13. Newoid

Çözüldü✓ Sizce bu ekran kartı takası mantıklı mı?

Öncelikle Selamın Aleyküm İşlemcimi Ryzen 3 4100'den Ryzen 5 5600'e yükseltmiştim ve üstüne ID-Cooling SE 224-XTS aldım işlemci işimi bitirdim şimdide ekran kartımı değiştirmeyi düşünüyorum çünkü yeterli gelmiyor işlemciyi aldığım bilgisayarcıyla konuştum elinde tertemiz 2 yıldan fazla garantisi...
  14. Newoid

Çözüldü✓ Şuan işlemcim Eco-Mode damı nası kapatabilirim

sorum üsttedir şimdiden teşekkürler
  15. Newoid

Sizce kendi sitesindenmi yoksa pazaramadanmı alsam

Öncelikle Selamın Aleyküm ID-Cooling SE-224XTS alıcam sizce gelburadan mı alayım geburadan alırsam 1257 TL pazaramdan alırsam 1281 TL pazaramadakı satıcıda gelbura ama pazaramadan satın alırsam nays 128 tlsini iade ediyor nası yapayım sızce bı sıkıntı olurmu
  16. Newoid

Çözüldü✓ Bu iki kule tipi soğutucunun arasına ne kadar fark vardır?

Arkadaşlar öncelikle selamın aleyküm Id-Cooling SE-224XTS ve Id-Cooling SE-214XT arasında ne kadar fark vardır arasında kaç derece fark eder?
  17. Newoid

ID cooling se224xts uyumlu olurmu

Merhaba arkadaşlar idcooling se224xts argb almayı düşünüyorum ama anakartimda argb girisi yok elimde snowman fan kontrolcü var 6 pini 3 pine donusturen kablodan alsam renklerini kontrolcüden sorunsuz şekilde yonetebilirmiyim
  18. Newoid

Çözüldü✓ Sizce Kule tipimi yoksa sıvı sogutmamı

Merhaba arkadşlar Ryzen 5 5600 için soğutucu alıcam dün bu forumdan yazdım ID Cooling 224 xts onerdiler fiyatıda 1200 TL 1200 TL'ye bunu almak yerine 1500 TL'ye darkflash radiant mı alınır yoksa gamepower skadi mi en fazla bütçe 2100e kadar.cikabilir almışken sıvı soğutucu alayım diyorum buda...
  19. Newoid

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600 işlemciye soğutucu önerisi

Sorum üstdedir arkadaşlar bütçe belli değil sıkıntı çıkarmayacak bir soğutucu lazım wraith prism düşünüyorum ama daha iyi önerileriniz varsa söyleyebilirsiniz bu arada üstüne ryzen 3 4100 verdik 2000 TL'ye aldım sizce iyi mi??
  20. Newoid

Anakartıma uyumlu olurmu

Arkadaşlar anakrtim Msı B550 m a pro wraith prism akşam ramlere değermi yada kapatırmı birde argb özelliğini nasıl kontorl edicem onun yerine xigmatek kule tipi soğutucu alsam oda ramleri kapatırmı ramlere degmeyen kapatmaya bir soğutucu istiyorum r5 5600 alıcam
Top Bottom