Arama sonuçları: *

• Users: kaand
  • Order by date
  1. K

amd sürücü zaman aşımına uğradı ( yardım edin )

pv formatlayıp win 11 geçtim geçtiğimden beri aynı hatayı alıyorum cs gırıyorum ekran ya gri renk oluyor yada ekran donup amd sürücü zaman aşımına ugradı felan diyor youtube dan bişi izliyorum ekrana milim snaiyelik beyaz flashback vurup gidio böyle anlamadım ne oldugunu nasıl çözebilirim...
  2. K

AMD SÜRÜCÜ ZAMAN AŞIMINA UĞRADI HATASI !?

pc formatladım ve win 11 kurdum kurdugumdan berı oyunlara gırınce SÜRÜCÜ ZAMAN AŞIMINA UĞRADI hatası alıyorum cs gırnce oyun gri ekranda kalıyor silip yükledşm driveri sildim yükledim düzelmiyor ne yapmam gerekiyor 1696784880 kart rx 6500 xt
  3. K

HP Victus 15-FB0021NT ekran aldım ekran sıyah boyle napcam ılk acısım

HP Victus 15-FB0021NT ekran aldım ekran sıyah boyle napcam ılk acısım
  4. K

clucth dm07 dragon center da dpi ayarlama kısmı yok

site de yazılımla 4200 dpi kadar çıkar felan diyo ama dragon center da dpi aylarma kısmı yok
  5. K

İtopyadan Omega-Plus Sistemi Alıcam Anakartı Yükseltmeli Miyim?

181 tl fark everrest flat a yükseltiyorum ozaman ?
  6. K

kasayı değiştircem sıkınıt ıckmaz demı
  7. K

ASUS PRIME H510M-E 3200MHz(OC) DDR4 Soket 1200 M.2 HDMI DP VGA mATX Anakart Fark:-250,58 Seçildi ASUS PRIME H510M-K
  8. K

https://www.itopya.com/omega-plusintel-core-i3-10105fasus-radeon-rx-6500-xt-oc-dual-4gb16gb-ddr4480gb-ssdgaming-bilgis_h20311 anakartı yuksletıyıımı bıde kasayı segıtırıcem hosuma gıtmedı sıkınıt ıckamrı ne dıyorusnuz ?
  9. K

Bu Sistem Alınır Mı? Hangi Parçaları Yükseltmeliyim?

kanka anakart yukseltıyıımı sıkıntı cıkarmı
  10. K

9k butce kanka parcaları yukselmelımıyım bı baksana kasayı felan degsıtrıyımmı 1679088202 kasa hosuma gıtmeıd degsıtrsem sıkınıt cıkarmı
  11. K

https://www.itopya.com/omega-plusintel-core-i3-10105fasus-radeon-rx-6500-xt-oc-dual-4gb16gb-ddr4480gb-ssdgaming-bilgis_h20311#kategori_9 işlemci ve ekran kartı dışında hangi parçaları yukseltmelıyım gerek varmı
  12. K

internet üzerinden 18 yaş altı gelir elde edebilirmiyim ?

gonderdım ıstek
  13. K

İnternetten para kazanabilirmiyim

17
  14. K

İnternetten para kazanabilirmiyim

B BANDA YARDIMCI OLABILIRMISIN ?
  15. K

internet üzerinden 18 yaş altı gelir elde edebilirmiyim ?

merhablar lise 3 deyim okulumu açığa aldım derslere özel ders olarak devam edip bir yandan yazılım öğreniyorum bilgisayarda çok vaktim geçiyor ve çok bos zamanım oluyor evde oldugum ıcın ve ınternetten bu bos vaktımde gelır elde edebılırmıyım neler yapabılırım
  16. K

amd software yayın kısmı yok rx6500xt

ekran kaydı almak ıstıyorum onu da alamıyorum nasıl alaıblırım
  17. K

amd software yayın kısmı yok rx6500xt

rx 6500 xt oc ekran kartını kulanıyorum doğru driveri indirdim ama genede bazı ayalar ve yayın kısmı yok ne yapabılırım
  18. K

amd radeon da yayın kısmı yok

bende aynı ekran kartını kulanıyorum aynı sorun var nasıl duzeltıcem sen duzeltınmı
  19. K

Monitör Tam Ekran Değil

kanka aynı sorun su an bende oldu çözdünmü sorununu ? yardımcı olabılırmısın
Top Bottom