Arama sonuçları: *

1. A

Kodlama için ucuz monitör

2. ekran yapacağım kodlama için. Ucuz bişey bakıyorum 2.5k civarı. Hz önemli değil
  2. A

Yankı yapmayan ucuz kablolu kulakiçi kulaklık

arkadaşlar mikrofonu yankı yapmayacak ucuz kablolu kulakiçi kulaklık bakıyorum önerisi olan var mı
  3. A

printscreen çalışmıyor

printscreen tuşuna basınca normalde bana belli bi alan seçtirirdi ve kopyalardı ekran görüntüsünü ben onu istediğim yere yapıştırırdım. Dün çalışıyordu bugün çalışmamaya başladı. printscreen tuşuna basınca imlecimde yüklenme işareti çıkıyo yarım saniye kadar ve çalışmıyor.Klavye sürümüm güncel...
  4. A

monitör görüntü bağdaştırıcısını değiştirme

laptopta 1650ti ekran kartı var ama ekrana dahili ekran kartı bağlı o yüzden ekran 144hz olmasına rağmen en fazla 60hz kullanabiliyorum. monitörü 1650ti'a nasıl bağlayacağım lütfen yardım edin. dahili ekran kartını devre dışı bıraktım bu sefer de windowsunkine bağlandı daha beter oldu 1650ti a...
  5. A

laptop ekranım 144hz ama en falza 60hz yapabiliyorum

Merhaba 144hz ekranlı laptop aldım ama ayarlardan ekranı 144hz e çekemiyorum. Ayarlarda sadece 60 ve 40 hz gösteriyor. videolarda söylediği yere de girdim orda da 60 ve 40 var. Aygıt yöneticisinde ekranım genel pnp monitör olarak gözüküyor. Bende 1650ti var ama monitör ayarlarında bağdaştırıcı...
  6. A

Üniversite ve oyun için laptop almak istiyorum

Üniversitede kullanmak ve oyun oynamak için laptop almak istiyorum Şarj süresi ve çok ısınmaması önemli Sizce aşşağıdakilerden hangisi daha mantıklı...
Top Bottom