Arama sonuçları: *

1. A

Kulak içi kulaklık önerisi

Merhabalar daha önce oppo enco w51 kullanıyordum çok memnundum ama maalesef kaybettim fiyatları şuan uçmuş durumda beyaz rengi 5500 TL olmuş maksimum 2 2500 civarında kulaklık arıyorum öneri bekliyorum teşekkürler
  2. A

Yardım SANIRIM DOLANDIRILIYORUM NE YAPMAM LAZIM?

Siteyi daha önce kullandım indirim olduğu bir zamandı kargosu desteği çok yavaş benim de elime 2.5 hafta sonunda gelmişti sorun olmaz ama geç gelir
  3. A

Öneri İphone 11 ve 12 arasında kararsızım.

Merhabalar Yurt dışı telefon alacağım iphone 11 7200 iphone 12 ise 9700 civarlarında sizce bu fiyat farkını hak ediyor mu benim düşüncem iphone 11 alıp ikinci el temiz bir air pods pro alıp kullanmak sizin fikriniz nedir telefon konusunda öneride bulunabilir misiniz?
  4. A

Yardım Hyperx Ngenuity gözükmüyor

hyperx cloud alpha kulaklıgını aldım ve ngenuity i yukledim ama uygulamada kulaklıgım gorunmuyor ne yapabilirim
  5. A

hyperx kulaklık aldım ses az geliyor

güncelledim sürücüleri ses şuan spotify da vs. ses yüksek geliyor ama valorantta gene az geliyor
  6. A

almadım her hangi bir kart geldiği gibi kullanıyorum anakartım a320 gaming 1652629462
  7. A

her hangi bir ses kartı vs aldınız mı acaba ve anakartınız nedir
  8. A

evet ses full açık 1652628891 hocam driver bulamadım yardımcı olabilir misiniz
  9. A

bugün hyperx cloud alpha modelini satın aldım eve geldiğimde anakarta taktım kullanmaya basladım ses biraz az geldi valorantta ful seste istediğim performansı asla alamadım daha öncesinde gamepower medusa kullanıyordum onda ses fazla abartıydı ondan mı bana böyle geliyor anlam veremedim sesin...
Top Bottom