Arama sonuçları: *

1. BedirhanAyhan

elimdeki sistem darboğaz yapar mı?

intel i3 7100 ve gtx 1060 3gb gaming x 8x2 16 gb ram dorboğaz yapar mı
  2. BedirhanAyhan

En iyi türkçe yama sitesi

Herkese merhaba. Grand Theft Auto serisine başlamak istiyorum ve türkçe çeviri sitesi arayış içerisindeyim. Güvenilir senaryoyu bire bir türkçe ye çeviren bir çeviri sitesi var mı acaba?
  3. BedirhanAyhan

Oyun oynarken ikici ekran'a nasıl müdahale edebilirim.

Çift monitör kullanmaktayım. Ana monitör de oyun oynarken ikinci ekranda nasıl işlem yapabilirim.
  4. BedirhanAyhan

Destekleyen en iyi ve performanslı işlemci önerisi

teşekkür ederim kral
  5. BedirhanAyhan

Destekleyen en iyi ve performanslı işlemci önerisi

Herkese merhaba, elim de MSI H110M Gaming model anakart var. Şu an üzerinde i3 7100 takılı. Bu anakarta maksimum en iyi performanslı hangi işlemciyi takabilirim. Teşekkür ederim.
  6. BedirhanAyhan

Öneri GTX 1050 Tİ Değiştirmek İstiyorum

hayır ama performans bakımından günümüz oyunları yüksek ve ortak ayarda sorunsuz oynayabilecek ve soğutma bakımından üst düzey bir kart. https://www.vatanbilgisayar.com/msi-gtx1060-gaming-x-6g-gddr5-192bit-nvidia-geforce-dx12-ekran-karti.html link de belirttim.
  7. BedirhanAyhan

Cebinden fazla para çıkmadan onu satıp Msı gtx 1060 gaming x alabilirsin. performansını katlayacağından emin olabilirin.
  8. BedirhanAyhan

2. rami takıcağım yardım gerekiyor

Evet uygundur alıp rahatlıkla kullanabilirsin kardeşim.
  9. BedirhanAyhan

1050 Ti serisi ne Aero mu Gaming X mi Armor mu bunu belirtir misin kardeşim.
  10. BedirhanAyhan

Win11 kurulum usb hazırlama, Rufus imaj seçeneği.

Standart Windows 11 seçeneğini seçmen gerekiyor. Aynı anlamı taşıyor. Rufus sürümüyle kaynaklanabiliyor.
  11. BedirhanAyhan

Aşırı ısınmadan pc kendini kapıyor

Elinde stok soğutucu var ise onunla bir denemeni tavsiye ederim. Kullanmış olduğun sıvı soğutmanın içerisindeki pompa genelde kırılıyor. Forumlarda bu sorunu yaşayan insanlar var.
  12. BedirhanAyhan

2. rami takıcağım yardım gerekiyor

Eğer bilgisayarına çift kanal RAM Dual channel yapmak istiyorsan eş değer yani elindeki RAM'in aynısından alıp takman gerek. Bu görsellik açısından da önem sarfediyor tabii ki. Bulamaz isen 8 GB 2400 MHz CL16 1.2v özelliklere sahip farklı marka da alabilirsin sorun olmaz ama önerim aynısı eş...
  13. BedirhanAyhan

Hangi oyunları oynayabilirim?

evet
  14. BedirhanAyhan

Oyun tavsiyesi verirmisin?
  15. BedirhanAyhan

Herkese merhaba. Elimde bulunan bilgisayar ile donmadan kasmadan hangi oyunları oynayabilirim. - İşlemci - i3 7100. - Anakart - MSI H110M Gaming. - RAM - Corsair Vengeance 2x8 16 GB - Ekran kartı - MSI GTX 1060 3GB Gaming X - Depolama - Crucial 120GB 500/560 Teşekkür ederim.
Top Bottom