Arama sonuçları: *

1. VivinieN

Çözüldü✓ Asus Tuf Gaming F15 Alınır mı ?

Site takıntım yok. 1683301376 Önerebileceğiniz model varsa link bırakır mısınız lütfen.
  2. VivinieN

Çözüldü✓ Asus Tuf Gaming F15 Alınır mı ?

Bu laptop hakkında bilgisi olan var mı? Alınır mı? 25-30K bandında başka önerebileceğiniz laptop var mı? https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-f15-fx506hm-hn114a56-intel-core-i5-11400h-32gb-256gb-ssd-rtx3060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00003ZZRQD
  3. VivinieN

20K Laptop Önerisi Yardımlarınızı Bekliyorum

20-22K civarlarında laptop önerisi olan, deneyimleri olan yardımcı olursa sevinirim. Okul - CS - Rocket Lig vb. işler için kullanılacak.
  4. VivinieN

1000 TL'YE Tost makinesi önerisi

Senin kullandığın makinenin linki var mı hocam.
  5. VivinieN

ASUS 27" VG279QM 1Ms 280Hz Hakkında Düşünceleriniz.

Mevcut kullandığım monitör de 27'' olduğu için bu büyüklükte bir monitör arıyorum. Boyut farkı oluşsun istemiyorum. Gamebooster markası ile ilgili de olumsuz çok fazla yorum gördüm.
  6. VivinieN

ASUS 27" VG279QM 1Ms 280Hz Hakkında Düşünceleriniz.

ASUS 27" VG279QM 1Ms 280Hz Hakkında deneyimlerinizi veya fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Bu fiyata alınır mı? Ips panel iyi mi? Renkleri ve parlaklık ayarları ne durumda? https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-asus-tuf-vg279qm-27-1ms-full-hd-g-sync-pivot-ips-oyuncu-u-fiyati,635048875.html
  7. VivinieN

Çözüldü✓ Rtx 3060 için işlemci önerisi

Anakart tam model hatırlamıyorum, şuan da kontrol edemiyorum ancak Intel uyumlu olduğunu biliyorum. Alacağım işlemciye göre onu da değiştirmeyi düşünüyorum. Eve geçtiğim vakit anakarta bakıp tekrar güncelleme atarım buraya.
  8. VivinieN

Çözüldü✓ Rtx 3060 için işlemci önerisi

İyi akşamlar. Asus Rtx 3060 12 GB ekran kartım var, bu ekran kartı ile hangi işlemciyi kullanabilirim? önerileriniz nelerdir? Bütçe durumu belirsiz.
  9. VivinieN

Yardım Witcher 3 Çökme Sorunu

O konu da haklı olabilirsin belki bilmiyorum ancak niye çökme yapar ki? 1671296268 Ordan da denedim RDR2'de açtığımda çökme yaptı ve sonrasında oyunun menü ekranı bile gelmeden tekrardan kapanıyordu. Geforce Ex. üzerinden ayarları düşürüp girmeyi denedim yine çöküp duruyordu. En son ne olduysa...
  10. VivinieN

Zaten ana menüde iken ayarlıyorum hikayeye devam et dediğimde ufak bi sinematik sonrası çöküyor.
  11. VivinieN

Arkadaşlar merhaba, Withcer 3 oyununda RT Işın izleme ayarını açar açmaz oyun çöküp duruyor. Red Dead Redemption'da da aynı sorun var bunun sebebi ne olabilir. Sistem: Asus RTX 3060 - İ5 11400 - 16 GB RAM
  12. VivinieN

Kalacak yerim yok yardım edin?

Ben 20 yaş 1.83 boy 65 kiloyum üflesen uçucam moruk
  13. VivinieN

İtemsatıştan Steam puan aldım

Ayarlarda böyle bir kısım var belki ordan kapatmışsındır.
  14. VivinieN

Witcher 3 next gen ne zaman gelir ve ya kayıtlı oyunu etkiler mi ?

Oyunu yükleyemiyorum normal mi?? Çok önceden silmiştim.
  15. VivinieN

Reaksiyon birliği'ne katılmak isteyen var mı?

KK Aday olmayacaksa katılıyorum
  16. VivinieN

Herkes kuşunun fotosunu paylaşsın

Bu da benim kuş.
  17. VivinieN

Çözüldü✓ Manyetik toz filtresini yaktım

İnternette satılıyor zaten çeşitli boyutlarda vs. manyetik bir ürün zaten direk buzdolabı magneti gibi tak kullan
  18. VivinieN

Çözüldü✓ Manyetik toz filtresini yaktım

Hiçbir sorun olmaz ondan. Yenisini alma boşuna tak gitsin.
  19. VivinieN

Sizce hangisi daha iyi ?

Bu soru genel giyinme tarzınla alakalı bence. Genel tarzını, giydiğin kıyafetlerin rengini bilmediğimiz için verdiğimiz cevaplar mantıklı olmaz bence. Genelde koyu renkler giyiyorsan yapacağın kombinlerin uygun olması için yine koyu renk tercih etmeni öneririm, açık renk giyiyorsan da aynı...
Top Bottom