Arama sonuçları: *

• Users: Bys1
  • Order by date
  1. B

Doa sebebi ile gönderilen iPhone 14 plus tamir edildi

Telefon tamir yapılıp geldiği için teknosaya teslim almayacağımi söyledim ve teslim almadim. KVK ile yazismaya baslayacaklarini söylediler. Tamam dedim süreç Teknosa ve KVK arasında şuan. Bekliyim mi süreci kendim mi yöneteyim sizce?
  2. B

Hocam attığınız cevabı kaldırırsanız sevinirim konunun dagilmasi istemiyorum. Bana faydasi olacak hiçbir cevap yok yazınizda
  3. B

Merhaba Teknosadan aldığım iPhone 14 plus cihazımin flash (el fenerinin) stabil çalışmaması sonucu 20.gününde değişim talebi ile teknosaya gittim. Teknosa da sorunu yazıp cihaz değişim talep ediliyor ibaresi ve gönderim nedenine DOA yazarak kvk servisine gönderdi. Kvk da ürünü sonrasında appleye...
  4. B

Fc2024 Satın Aldım Gamepass Üyeliği Istiyor

Tesekkür ederim 🙏
  5. B

Ben bilgisayarımda direk ea play pro ile alıp online oynayabiliyordum. (Oyunu hiç satın almadan aylık 150 TL'ye) Xbox içinde oyunu satın almadan, eaplay pro vs alıp direk oynayamıyorum değilmi? 1701670536 Hocam son sorum olacak gamepass ultimate içinde fotoğrafta altta çevrimiçi cok oyunculu...
  6. B

hocam eminmisiniz çok sacma geldi. ben oyunun antrenman moduna şuan 700 tl mi verdim ?
  7. B

merhaba. fc 2024 satın aldım oyunu indirdim girdim ancak online modlara girerken xbox gamepass üyeliğini istiyor neden ? oyunu zaten direk 700 TL'ye satın aldım. xboxgame pass a tekrar paramı vermem gerekiyor ?
  8. B

Çamaşır Kurutma Makinesi önerisi

Bende buna bakıyordum. Çamaşır makinemde bosch marka. Kurutmayıda çamaşır makinesinin üstüne koyacağım başka marka ile uğraşmayayim dedim. Polar, pamuklu ürün attınız mı acaba hiç. Çekme falan yaptimi ürünlerde attıysanız?
  9. B

Bunu mu kullanıyorsunuz acaba?
  10. B

hocam bende bu bütçeyle bu konuyu açacaktım sizin konuyu gördüm. karar verebildiniz mi acaba?
  11. B

Grafik tasarım program öneri

Görselleri ürün yerleştirme yapabileceğim, ücretsiz photoshop programına ihtiyacım var. Yada adobe photoshopu ücretsiz kuracagım bir siteye. Yardımcı olabilecek var mı?
  12. B

sapphire rx6500 xt ve i3 12.nesil

Aynı işlemciyi daha düşük (rx6400) ekran kartıyla kullanıyorum. Fps oyunları için çok rahat yeterli bir sistem. 200-350 fps arası oynuyorum sıfır sıkıntı. Güle güle kullan
  13. B

Yardım Maks 300TL klavye önerisi

https://www.garajonline.com.tr/gamenote-kb487l-kablolu-rgb-gaming-klavye---siyah-192 Ben bikaç kişinin önerisi ile aldım ve çok memnunum. Tuşları yumuşak kibar. 3-4 ay falan oldu alalı sorunsuz kullanıyorum. Anti ghosting durumunu denemedim valorant oynuyorum 6-7 tuşa aynı anda basiyormuyum...
  14. B

Valorant için 500 tl kulaklık öneri

açıkcası bende bu ikisini görmüstüm bu fiyat bandlarında. Hangisini alsam karar veremedim. Ses sekme sorunumu engelleyeceklerinden emin değilim o yüzden konu açayım dedim.
  15. B

Hocam kullanıcısımısınz memnunmusunuz? Eğer öyle ise kalitesi nasıl açıklarmısınz ve ses sekme probleminden coz müzdaripim. Bu sorunu yaşadınzmı oyun oynarken?
  16. B

İlk defa duydum bu kulaklıgı ancak akakcede en düsük 699 tl?
  17. B

2.el bakmıyorum hocam teşekkürler
  18. B

Merhaba Valorant için kablolu kulaklık arıyorum. Şuan telefon kulaklığı kullanıyorum ve sesim otomatikte iken gruptaki arkadaşlarıma oyun sesi ve kendi sesleri çok sekiyor bu yüzden bas konuşta oynamak zorunda kalıyorum. Bu en büyük sorunum. Bu sorunu yaşamayacağım fp mikrofon ve ses kalitesi...
  19. B

Rx 6400 işlemci önerisi (PCı 4.0)

Alınır. Bu işlemci ve anakartı rx 6400 ile kullanıyorum cokta memnunun 0 sıkıntı
  20. B

400 TL Klavye Önerisi

kendiminkinin gamenote oldugunun farknda bile degildm attıktan sonra farkettm :D En azından baska biri faydalanmis oldu 👍
Top Bottom