Arama sonuçları: *

• Users: gsseven46
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. G

ekran kartı kullanımı

hogwarts legacy oynuyorum, ekran kartım rtx 3060 ama 50 60 fps arasını geçemiyorum. Ekran kartık kullanımım sürekli düşüyor, ani fps düşüşleri yaşıyorum. işlemcim 5500 1683995087 Bütün oyunlarda aynı. Testlerde ne veriyorsa kart 10 20 fps düştüğünü alıyorum ve ekran kartı kullanımı %90 geçmiyor...
  2. G

FIFA 23 "güvenli önyükleme etkinleştirilmedi" hatası

Arkadaşlar ne yaptıysam çözemedim bu sorunu. BIOS'tan secure bootuda açtım ama düzelmiyor var mi yardımcı olabilecek?
  3. G

Bluetooth kulaklik onerisi

1000-2000 arası f/p ürünü kulak içi Bluetooth kulaklık önerir misiniz
  4. G

FİFA 23 güvenli ön yükleme

fifa 23 aldım ama giremiyorum güvenli ön yükleme hatası veriyor nasıl çözebilirim güvenli ön yüklemeyi nasıl açabailirim
  5. G

Spider Man Ekran Kartı Kullanım Sorunu

Ekran kartım rtx 3060 işlemcim 5500 özellikle ağ ile gezerken fps bir anda 30 40 lara düşüyor. Ekran kartı kullanımı yüzde 50 lerde geziyor. Cyberpunk, AC valhalla gibi oyunlarda yaşamdım bu sorunuç
  6. G

Otomatik arac onerisi

Butcem malasef çok değil max 200 bin, düz vites kullanamıyorum malasef. İhtiyac olmasa asla araba almam çok masraf ama malesef gerekiyor. Sizce bu bütçeye otomatik bulabilir miyim
  7. G

5000 TL ye gundelik laptop

Bu bütçelerde günlük işler, film dizi izlemek için laptop onerebilir misiniz 2. Elde olabilir. İkinci el olarak bunu buldum alınabilir mi sizce...
  8. G

Snowman t4 sogutucu ses

Arkadaşlar islemcim.84 85 lerde çalışıyordu o yüzden bu sogutucuyu aldım. Şu anda 70 geçmiyor ama acayip gürültülü çalışıyor. 1 aylık bilgisayar 20 yıllık bilgisayar gibi ses çıkartıyor baya bir rahatsız ediyor bide taktırmak için 100 TL ekstra para verdim. Daha önce kullanan arkadaşlar bu sesi...
  9. G

Ryzen 5 5500 icin kule tipi sogutucu

İşlemcim çok ısınıyor 84 85 lerde çalışıyor yük altında, bunu 10 15 derece düşürecek max 300 TL lik kule tipi soğutucu bulabilir miyim. Snowman t4 var nasıldır. Bide arkadaşlar neden bu kadar ısınıyor olabilir. Normalde 75 ler gezmesi gerekmiyor mu.
  10. G

85 derece islemci icin sogutucu

Arkadaşlar ekran kartım ve islemcim 83 84 derecelerde çalışıyordu. Ekran kartı rtx 3060 islemcim 5500. Ekran kartini garantiden değiştirdim ve su anda 70 geçmiyor. Ama işlemci 86 87 bile görüyor. Malasef soğutucu için butcem yok. Bu sıcaklık çok sıkıntı çıkarır mı bana bide fps ler normale gire...
  11. G

Bilgisayarin garantiden kirik gelmesi

İyi günler arkadaşlar ben game garajdan sisten almıştım ekran kartı çok ısınıyordu. Burda konu açmıştım hatta. Ürünü garanti kapsamında yolladım ve ekran kartı değiştirildi. Ama bu gün kasa garantiden geri döndüğünde kırılmış bir şekilde döndü. Bir sistem aldım keyf alacakken dert sahibi oldum 1...
  12. G

Almanyada ekran karti almak

Arkadaşlar babam 10 günlüğüne almanyaya gidecek almanyada ekran kartı alsa buraya göre uygun fiyat oluyor mu hangi mağazalarda bulabilir. Bide hava alanında falan sıkıntı yaşanır mı.
  13. G

11500 TL rtx 3060 li sistem

İhtiyacı olan kaçırmasın arkadaşlar ben iki hafta önce rtx 3060 li sistemi 14000 aldım keşke bekleseydik ama almayan kacirmasin https://www.itopya.com/jaho-proamd-ryzen-5-pro-4650gpny-geforce-rtx-3060-xlr8-gaming-revel-epic-x-rgb-12gb16gb-ddr4500g_h16539#kategori_97
  14. G

Çözüldü✓ Gamegarajdan bilgisayar alirken iki kez dusunun

Arkadaşlar game garajdan bir hafta once sistem aldım, oyun oynayalım eğlenelim diye dünya para veriyoruz dert stres sahibi oluyoruz. Ekran kartı, işlemci yanıyor, rtx 3060 var sistemde rdr 2 de dlss açık 30-40 fps lerdr geziyor, cyburpunkda surekli anı fps dusuklukleri oluyor nene beklediğim...
  15. G

Rtx 3060 83 Derece Oluyor

arkadaşlar işlemcinin ısınmasını halledemeden bu kezde ekran kartı çok ısınıyor. 83 derece normal mi bana çok fazla geldi, bir zararı olur mu.
  16. G

Rtx 3060 vs rx 6600xt

Bende rtx 3060 li sistem var yeni aldım biiraz acele aldım çok araştırmadım o yüzden. Sizce rtx 3060 satip 6600xt almak mantıklı olur mu. Forumlarda 6600xt nin çok üstün olduğu yazıyor. İleriye dönük hangisi daha mantıklı olur. Bide amd işlemci ile amd ekran kartı kullanınca performans...
  17. G

İslemcim 80 83 derece arasında calisiyor

5500 islemcim var oyunlarda 80 dereceyi buluyor buda performansı etkiliyor galiba sistemi yeni topladigim icin butcem yok max 200 TL ye çıkabilirim. Biraz olsun fark yaratacak bir soğutucu bulabilir miyim
  18. G

Rtx 3060 fps dusmesi

Cyberpunk 2077 ultrada 2 saat oynadım 60 70 fps alıyordum gpu kullanımı %99 di. Sonra birden gpu kullanımı %80 ler düştü ve fps 45 50 oldu aynı ayarlarda. İşlemci 5500 İşlemci ile mi alakalı acaba
  19. G

27 inc 1080p cok mu kotu

27 inc 1080p aldım qma sonra forumlarda kötü yorumlar gördüm o yüzden ekran geldi açmadım. Ekranı 60-70 cm den kullanacağım. Rdr 2 , cyberpunk gibi oyunlarda 24 inc ile 27 inc arasında 1080p de fark edecek kadar grafik farkı hissedermiyim direk iade edip 24 mu alayım. Film dizi falan içinde 27...
Top Bottom