Arama sonuçları: *

• Users: xF4ko
  • Order by date
  1. xF4ko

Windows 7 ult yükleme sonrası driver problemi

tamam reis eyvallah
  2. xF4ko

aynen hdd var ya 1710266223 tamamdır eyw
  3. xF4ko

kasar gibime geliyor ya önceden win10 vardı kasıyodu baya 1710265758 varda olmuyor be kral
  4. xF4ko

hocam uğraşın için çok teşekkür ederim gerçekten ama tek çare baştan bi format görünüyor çünki hiçbirşeyi görmüyor cihaz ne int ne de bi usb 1710265566 hocam onun tasarımı hiç ama hiç hoşuma gitmedi sanki akıllı tahta gibi oluyo cihaz
  5. xF4ko

yani bende fena bi çıkmaza girdim 1710265337 şuan home premiumu çözüm olarak görüyorum
  6. xF4ko

model bu https://www.vatanbilgisayar.com/casper-c300-celeron-n3060-1-6ghz-4gb-500gb-intel-15-6-w10-notebook.html
  7. xF4ko

dostum ben o linktekini indirmiştim, kurulum ekranında güncelle dedim ama sunucular kapalı olduğu için güncellemeden indi
  8. xF4ko

knka lettop kablosuz ve kablolu bağlanmıyor hiçbirşekilde 1710246382 usb vs tanımıyor
  9. xF4ko

aga bunu nasıl lettoba atcm
  10. xF4ko

Arkadaşlar evde eski bi laptop vardı onun içine win7 ult yükledim amacı film vs izlemek için ama driver problemi çıkarttı usb,wifi,bluetooth vs görmüyor ayrıyetten masa üstü pc var nasıl halledebilirim bu problemi
  11. xF4ko

Bluetooth kulaklık önerisi

Arkadaşlar telefon için kulaklık önerisi istiyorum bütçe 400tl, lenovonun lp5 modelini almıştım gayet de memnundum alalı 1 hafta olmuştu ne yazıkki kaybettim tekrardan onu almayı düşünüyorum daha iyisi varsa yazarmısınız şimdiden teşekkürler
  12. xF4ko

Ram takviyesi yapacağım 8+8 mi 8+16 mı

Tamamdir hocam tavsiyeniz için teşekkür ederim,aynı markanın ramini alacağım zaten,peki hocam ram senkronizasyon problemi vs sorun çıkartırmı ve işlemciye darlama gibi problemler çıkartırmı
  13. xF4ko

Ram takviyesi yapacağım 8+8 mi 8+16 mı

Arkadaşlar şuan pc de 8ram takili takviye ram takacagim 8ram daha alip 16 mi yapsam daha iyi olur yoksa 8+16 24mü yapsam daha mantıklı olur
  14. xF4ko

MSI GG M31 NASIL İŞ GÖRÜRMÜ

Arkadaşlar donanım arşivi indirimlerinden gördüm aldım inanılmaz uygun fiyattaydı ve markası msı olunca kaptım hemen valo,cs gibi oyunlar için iş görürmü
  15. xF4ko

🔥İndirim Msi Gm31 Gaming Mouse 649₺🔥%56 İndirim

Aga sen hangisini aldın şuan mouse ariyorum bütçe 450 TL, msi gm08 almistim memnun kalmadim geri iade ettim sensörü yüzünden bu indirimdeki msi böyle sorun cıkartırmı
  16. xF4ko

MOUSE ALACAĞIM NE ÖNERİRSİNİZ

Dostum nays açtık diyelim geri kalanini nasil hallediyoruz ben hiç kullanmadım nays'ı
  17. xF4ko

Amazon ürün iadesi sonrası para iadesi verildi yazıyor ancak verilmemiş

Dostum yardımın için teşekkür ederim,bu gün hesabımı kontrol ettim ve para gelmiş
  18. xF4ko

yani onaylanmış mı benim şuanki iadem, sadece para iadesi mi kalmış
  19. xF4ko

Amazondan ürün almıştım beğenmedim geri iade ettim para iadesini istedim siparişlerime girdiğimde para iadesi verildi diyor ancak hesabıma para gelmemiş halen bu 1-7 iş günü içerisinde mi yatar
  20. xF4ko

MOUSE ALACAĞIM NE ÖNERİRSİNİZ

Tamamdir hocam tavsiyeniz için tesekkür ederim,birazdaha bütcemi zorlarsam alabilirim umarim 1699973648 Tamamdır hocam teşekkür ederim tavsiyeniz için
Top Bottom