Arama sonuçları: *

1. H

Corelli VİA 2.2 29 jant bisiklet modifikasyon önerisi

araştırmamda hep 9 speed çıktı mümkünse sizin bakmanızı rica edebilirmiyim
  2. H

alivio 9 speed ama benim rublem 7 dişli eğer bunu alırsam zincir aynakol ve vites kolları da değişicek
  3. H

peki çok uzattım ama bir sorum daha olucak şimdi arka aktarıcıyı alivio olarak değiştirdik ön aktarıcıyı değiştirmesek aralarında bir uyumsuzluk felan gibi bir şey olabilirmi
  4. H

KASPERSKY AKTİVASYON KODU

bende var ama kullanıyorum şuanda
  5. H

anladım tabi ne kullanırsan kullan esneme payı olucaktır elbet ama tourney öyle bir esniyoki sanki birisi eliyle aşağya çekiyor gibi öyle olduğu zaman işte zincir atıyo.Alivio yu değerlendireceğim teşekkürler tavsiye için başka parça değişim öneriniz varmı.groupset gibi geneli kapsamasın
  6. H

groupset biraz pahalıya kaçıyo gibi baktım biraz ama okadarda değiştirmicem alivio aktarıcı için söylüyorum böyle merdivenden inerken kaldırımdan inerken yere vurma felan yapmaz değilmi ?
  7. H

ya piyasaya fazla hakim değilim ama orta bütçe diyelim çok uçuk fiyatlar olmasın
  8. H

Arkadaşlar Merhaba ben 1 yıl önce corelli via 2.2 model bisiklet aldım ve şimdi onun bazı parçalarını değiştirmek istiyorum parçalar hakkında pek fazla bilgim yok böyle fiyatların çok uçuk olmadığı parçalardan satın almak istiyorum ama kalitesiz olanlardanda istemiyorum. öncelikle arka...
  9. H

İşletim sistemi ssd yüklü ama hdd olduğu için yavaşlıyor gibi

sistemim 2060 6gb 16gb ram 10400f intel işlemci 510 -a pro msı anakartım var ssd kioxia 500gb lık ek olarak taktığım hdd wd5000aakx bu testi gerçekleştiriyorum atıcam 1706801032
  10. H

testi yapıp atıcam. hardisk kullanım alanına giren tüm dosyalarda yavaşlık olabilir demişsiniz ama şöyle bir durum var örnek olarak veriyorum ets 2 oyununu oynuyorum ama oyun ssd de yüklü hdd takınca oyunda drop olayı başladı
  11. H

şimdi benim 500 gb lik bir m2 ssd var için işletim sistemim yüklü ve istediğim performansı veriyordu bilgisayar hızlı hızlı açıyodu herşeyi ama depolama yetmediği için ek 500 gb hdd koydum ve oyunları bunun içine yükledim ama sanki bilgisayar arayüzü biraz yavaşladı oyunlardan bahsetmiyorum...
  12. H

GALAX ekran kartlı hazır sistem alınır mı ?

marka takıntın yoksa alınır
  13. H

Cooler Master Masterbox MB520 kasaya HDD nasıl takılır?

güç bağlantısı kablonun şeklinden anlaşılıyor demi yani hdd güç soketi farklı ya
  14. H

Cooler Master Masterbox MB520 kasaya HDD nasıl takılır?

Cooler Master Masterbox MB520 MODEL KASAM VAR BUNA NASIL HDD TAKABİLİRİM
  15. H

Oyun İçin SSD mi yoksa HDD mi

elimde bi tane hdd var onu takıcam eğer tatmin ederse gerek yok ama iş görmez ise öyle düşünmem gerek
  16. H

anladım teşekkür ederim
  17. H

o baya bütçeyi zorluyo ya 1706438466 sata ssd düşünülebilirmi
  18. H

ama 1 tane m2 ssd yeri var
  19. H

ya şöyle hocam şimdi m2 ssd var bende bunu satsam 1tb veya duruma göre daha yüksek m2 alsam nasıl olur
Top Bottom