Arama sonuçları: *

1. M

bilgisayar siyah ekran problemi

kanka indirdim baktımda şimdi valoda ortalama değerler bu şekilde gpu hep 46-47, cpu ısısı 65-75 bandında geziyo ben çok anlamıom bu işlerden iyi mi kötü mü
  2. M

bilgisayar siyah ekran problemi

Bilgisayarı kullanırken (bi oyun oynarken daha sık oluyor) bilgisayar önce kasmaya başlıyo bi yerden sonrada tamamen donuyo yada siyah ekran oluyo ekranın gitmesiyle beraber seste gidiyor ve yeniden başlatmam gerekiyo 2 yıldır bilgisayarı kullandığım her zaman yaşadığım bi problem. (RTX 2060)
  3. M

CS 2 ücretlimu olucak yoksa ucretsiz mi

cs 2 cikiomus seckin olanlara verilicek mi yoksa onuda mi almak lazim
  4. M

god of war durma sorunu

god of war indirdim mis gibi gidiodu oyun 1 hafta ara verdim oyuna sınav haftası sebebiyle tekrar açtığımda problem oluyodu dümdüz yürürken karakter bi anda duruyo elimi çekip tekrar tuşa basmam gerekiyo belki W tuşunda sorun vardır diye farklı tuşa atadım yine aynı sorun oldu sadece ileri...
  5. M

Siyah ekran ve donma sorunu

maalesef hâlâ cozemedim
  6. M

Siyah ekran ve donma sorunu

Bilgisayarda oyun oynarken bi anda siyah ekran veriyor yada ekran gitmese bile donuyor ve sadece resetle düzeliyor monitörden kaynaklı olduğunu sanmıyorum çünkü aynı şekilde seste donuyor mesela biri "a" diyorsa o ses "aaaaaaaaa" diye kalıyor çözümü bilen birisi yardım ederse çok sevinirim...
Top Bottom