Arama sonuçları: *

1. M

aşk acısı ceken bi genc

sag olun hocam zaten üstüne gidilecek bir sey bırakmadı. dediginiz gibi kötünün peşinden koşuyor ve kendisi kaybedecek. Üstüne de gitmeyecegim. Sag olun 1677072756 Haklısın abi yara bandı olmamak lazım. Ne kadar zor olsa da önüme bakmaya calısacagım
  2. M

aşk acısı ceken bi genc

sağ ol kanka sen de kendine iyi bak
  3. M

aşk acısı ceken bi genc

cok sag ol kanka. konusurken kısa kesme konusunda haklısın. kız benle yasadıgı olay haricinde cok zeki biri ve her seyi bana mükemmel geliyo yani dedigin sudur ki beklemeye bile degmez dönerse bile red et degil mi hocam 1677000637 deniyorum hocam gülümsememi kazanıyorum yavas yavas ama sanki...
  4. M

aşk acısı ceken bi genc

yok hocam sıkıntı degil ülkece zor günlerden geciyoruz ve bunları kafaya bile takmamam lazım ama arada üzülüyorum. sıkıntı yok
  5. M

aşk acısı ceken bi genc

umarım sogurum hocam aynı sınıfta oldugumuz icin cok zorlanıyorum
  6. M

aşk acısı ceken bi genc

hocam cok sıkıntı cektigim icin yazdım. canınız sag olsun
  7. M

aşk acısı ceken bi genc

görmezden gelmem imkansız kanka Tüm arkadaş grubumuz aynı:(
  8. M

aşk acısı ceken bi genc

Hocalarım öncelikle merhaba. Olaya direkt basından baslayacam biraz uzun olacak ancak kusura bakmayın. Ben yaklaşık iki aydır bir kızdan hoslanıyordum ve son bir ayda da baya bi yazısmıstık. Hayatımda ilk defa bir kıza karşı bu kdar yogun duygular beskemistim. İşte bildiginiz iyi ki varsınlara...
  9. M

Arjantin Messi forması (ucuz) olur

İstanbul içi final maçından önce Arjantin Messi forması almam lazım. Fatih çevresinde bildiğiniz ucuz bir yer var mı
  10. M

ÜLKEDE İNSTA VE TW YAVAŞLATILDI MI ?

Türk Telekom youtube instagram Twitter giremiyorum
  11. M

Arkadaşlar Youtube çöktü mü?

Ben de giremiyorum wifi ile çok saçma
  12. M

Sıvı soğutucusu önerisi

İşlemcim i5 12600k Soğutucu önerileriniz neler. Bütçe 2k
  13. M

Windows 10 bilgisayarımda steel series engine çalışmıyor

Arkadaşlar steel series engine yükledim ancak açılırken sadece bir yuvarlak dönüyor. Uygulama açılmıyor
  14. M

Monitörumde böyle bir şey var

Arkadaşlar bilgisayarciya götürsem tamir eder mi
  15. M

Yurtta dünya kupasını izlettirirler mi?

Tamamdir
  16. M

İnşallah kanka. Messi bin büyük ihtimalle son dünya kupası. O yüzden ayrı bir izleyelim var
  17. M

Arkadaşlar bu sene yurda gideceğim. Bildiğiniz üzere dünya kupası okul açıkken oluyor. Sizce izlettirirler mi?Tek istediğim Arjantin maçlarını izlemek.( İzletmezlerse tuvalette telefondan izleyecem)
  18. M

Maymun çiçeği izleri kasindirir mi

Sorum başlıkta. Şimdiden teşekkürler
  19. M

15 K PC Toplama tavsiye (yardım)

Onu görmemişim hocam. Aslında bütçeyi biraz zorlayıp toplanabilir. Çok zorlamaktan bahsetmiyorum maks 1 1.5 k 1655807347 Gerçekten düşmüş ekran kartları. Ben kendim için araştırdığımda rtx 3060 12 k civarıydı
  20. M

15 K PC Toplama tavsiye (yardım)

Hocam hazır sistem dışında 3060 biraz zor. 3050 ya da 2060 rahat toplanir
Top Bottom