Arama sonuçları: *

1. T

yenilenmiş Iphone 7 almak

Sarı site üzerinden, satın alabilirsin
  2. T

Redmi note 10S olabilir
  3. T

Yurtdışı telefon almayı düşünür müsün?
  4. T

yanlışlıkla kaydettiğim dosyayı geri alma

notlar.txt şeklinde işimle alaklı notları aldığım txt dosayım üzerinde değişiklik yaptım. yanlışlıkla eski halini kaydettim.Şuan o dosya içindeki notlara ihtiyacım var.Önceki sürümleri geri yükleye baktım orada kullanılabilir bir şey bulamadım.Bu konuda yardımcı olabilecek var mı?
  5. T

🔥İndirim 🔥ALMAYANI DÖVÜYORLAR CONNECTGAME EFSANE İNDİRİMLER🔥

"XTRFY K4 RGB SİYAH TÜRKÇE MEKANİK OYUNCU KLAVYESİ" Ben bu klavyeyi aldım ama diğer sitelere baktığımda yandaki numara tuşları yok. Bu klavyenin orjinal olup olmadığına dair kaygılarım var. Sahte ürün satıyor olabilirler mi?
  6. T

❌İndirim Bitti! Rtx 3070 ti aorus master r5 5600 sistem 20k 🔥 ( Stok tukendi! )

bir teşekkür daha edeyim dedim. 945 TL farkla rami 32e çıkarabiliyormuşuz onuda ekleyinece çok daha güzel oldu
  7. T

❌İndirim Bitti! Rtx 3070 ti aorus master r5 5600 sistem 20k 🔥 ( Stok tukendi! )

steşekkür ediyorum. aynı sistemşn b520 anakartlı 650wli ekran kartı 2. el şeklinde 18500e almak üzereyken attın, çok teşekkür ederim.
  8. T

Asus TUF Gaming H3 7.1 Red Oyuncu Kulaklık

itopya üzerinden kulaklığı satın aldım. Tasarımını çok beğendim.RPG olmaması benım için daha iyiydi. Kulaklığın performansına gelecek olursak 7.1 teknolojisini bu fiyata başka bir kulaklıktan alamazsınız. CS GO oynarken,pubg oynarken ses kasmada hiç problem yaşamadım. Kulaklık çok hafif uzun...
  9. T

İtopya hangi kargoyla çalışıyor, bayramda ürünü kargoya verirler mi?

şuan mesele kargonun geç gelmesi değil.cozum sunmuyorlar üstüne müşteri hizmetleriyle hakaretlestim.Bu tip şeyler küçük firmalarda karşılaşmak normaldir.Ama kendini kanıtlamış büyük bir firma olmak istiyorlarsa müşterilerle münakaşaya girmemeliler. ayrıca 18 gündür ortada olmayan bir kargo için...
  10. T

İtopya hangi kargoyla çalışıyor, bayramda ürünü kargoya verirler mi?

Lanet ettiğim bir firma kendileri, 18 Mayıs oldu ürün ortada yok. Dahası durumu cozemedikleri yetmiyormus gibi üstüne müşteri temsilcileriyle karşılıklı hakaretlestim.Bildiginiz sıradan mahalle esnafı bir sitedir.Bir daha bulaşmam.
Top Bottom