Arama sonuçları: *

1. M

H81M-S2V anakart için 750 TL'ye işlemci tavsiyesi

Selam. i3-4160 işlemcim vardı RAM takviyesi sonra bir şey oldu performansı düştü. H81M-S2V anakartım var. ASUS RX 460 2 GB ekran kartım 16 GB DDR3 1600MHz RAM'im var. İşlemci olarak ne önerirsiniz? Max 750 TL bütçem var.
  2. M

işlemcim de ciddi performans kaybı

masaüstü
  3. M

bunu yaptım ve bir şey değişmedi 1654984435 harici ekran kartımı kullanıyor ve sanırım işlemcim ölüyor stabil hale geldi artık
  4. M

ne yapmam gerekiyor ekran kartının sorununu düzeltmem için 1654950714 yaptım fakat değişen bir şey olmadı
  5. M

Selamlar işlemcimin performansı çok ciddi derecede her oyunda düştü herhangi bir oyuna girsem 30 fps i göremiyorum önceden 50 fps altına düşmeyen oyunlarda şimdi 20 fps anca alıyorum örnek oyun olarak forza horizon 4 de 50 fps alırken orta ayarlarda şuan 19 20 fps alıyorum bütün oyunlarda bu...
  6. M

Oyun İşlemci̇mi̇ Kullanmıyor

öyle bir ayar yok
  7. M

aynı
  8. M

selamlar i3-4160 işlemcim var ve ram takviyesi yaptığımdan bu yana işlemciyi hiçbir şekilde düzgün kullanamıyor oyunlar 10 15 fps arası alıyorum önceden 45 50 fps aldığım oyunlarda 8x2 ddr3 1600mhz ramim var ikiside aynı model rx 460 ekran kartım var 2gb 350w psu var yardımcı olursanız sevinirim
  9. M

RAM YÜKSELTMESİ YAPTIKTAN SONRA CİDDİ FPS DÜŞÜŞÜ

önceden kingston kullanıyordu sonra bunlara geçtim kasma olduğunda eski ramime geçtim fakat yine kasma geçmedi şuanki ramlerimin ikiside 1600mhz de çalışıyor
  10. M

RAM YÜKSELTMESİ YAPTIKTAN SONRA CİDDİ FPS DÜŞÜŞÜ

Selamlar ben 8x2 16gb ram aldım ramler bazı oyunlarda yüksek fps verirken bazı oyunlarda inanılmaz fps düşüşü yaşadım en çokta işlemci ağırlıklı oyunlar mesela cod warzone da 25 30 fps arası alırken ram yükseltmesi yaptıktan sonra oyun 5-10 fps arası beamng drive da öyle ram yükseltmesi yapmadan...
Top Bottom