Arama sonuçları: *

1. bilgisayartechonology

Instagram hesabı bilgisayar ile alakalı

bilgisayar ve teknolojiyle ilgilenenler özelden yazabilir hesabımın adını burdan söyleyemiyorum çünkü reklam oluyor diye
  2. bilgisayartechonology

Whatsapp teknoloji gurubu

Wp de teknoloji topluluğu oluşturdum isteyen katılabilir her türlü teknoloji konuşulmasını hedefliyorum grubu yeni açtım isteyenler katılabilir https://chat.whatsapp.com/CAjoR7kiRiJ90OuBzLHB6O 1699199476 Arkadaşlar olabildiğince çok kişiye ulaşırsa o kadar iyi olur teknolojik tüm gelişmeleri bu...
  3. bilgisayartechonology

Ankara’da olanlar bakabilirmi

Çukurambarda Sıtkı Usta Diye bir dükkan varmış Hiç gittinizmi gidenlerin tavsiyesi nedir
  4. bilgisayartechonology

Ekran koruyucu öneri

Apple Watch 7 41 mm için arıyorum sizce sipigenmi almalıyım bütçe artırıp
  5. bilgisayartechonology

Watch7 41mm garantili alınır mı?

Apple watch 7 41mm Pil 96 2024 marta kadar garantisi var Şarz aleti var Kutusu var Ekstra 2 kordon olmak üzere 3 kordonla vericem En ufak çizik yok Media Markt tan alınmış Fatura yok Ayriyeten ekran koruma filmi ile kullanılmış 5250tl size alınır mı? yüzyüze elden teslim alıcam. İyi akşamlar
  6. bilgisayartechonology

iPhone 14 pro Max hayatımızı kurtardı (kaza geçirdik)

Babamla beraber babamın iş yerine gidiyorduk yol boştu 1 araba vardı bizim dışımızda bizle beraber 2, normal bir şekilde 80-100 km ile gidiyorduk sonra bı tane arabanın freni tutmamış arkadan bize çarptı emniyet kemeri takılıydı o anlık çarpmanın etkisiyle kafamızı vurduk sonra ne olduğunu...
  7. bilgisayartechonology

Ford focus mu Toyota Corolla mı

Sizce hangi si ve niye daha iyi Focus olursa en düşük 2015 model Coralla olursa 2016 En fazla 135 bin km olcak Hatasız boyasız değişensiz Focus bu https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sozen-otomotiv-den-114-binde-ford-focus-1091443848/detay Coralla da bu...
  8. bilgisayartechonology

mi telefonu mi pc suite görmüyor

cihaz redmi 10 5g kabloyu bilgisayara doğru taktığımdan eminim telefon şu anda şarz oluyor orjinal kablo takılı ama görmüyor mi pc süte 3.2 sürümünü indirip kurdum mi sitesinden detaylar için foto bırakıyorum
  9. bilgisayartechonology

Birisi telefonumu kurcalamış

Okulda telefon toplanıyor bildiğiniz bende verdim biri telefonu açmış şifreyi kırmış oynamış bu durumda ne yapabilirim internetimide harcamış telefonu verdiğimde şarz 100 dü aldığımda ise 35 ti eski telefonumda olsa onuda vermemeliyim
  10. bilgisayartechonology

Yuvalık için ince talaş önerisi

Muhabbet kuşlarıma yuvalık yapçam ince talaş önerisi olan varmı 30tl altı olursa iyi olur
  11. bilgisayartechonology

Telefon da nfc gözükmüyor

Redmi note 10 5g telefon trendyoldan alınma mi sitesinde geçen var gözüküyor geçen için aldık telefonu yoksa 5g destekleme daha ucuz telefonlara vardı satıcıya aradık nfc yok diyor cihazda ama soru cevap kısmında yazdıklarında Nfc varmı diye var diye cevap vermişler yapmalıyız iademi edelim nfc...
  12. bilgisayartechonology

Bu durumda ne yapmamız lazım

Şimdi biz ingilizce sınavı olduk genelde düşük oldu notlar en yüksek 62 not ben 06 Alldım hoca işlemediğimiz konudan soru soruyor 52 puan soru değeri var sonra verdiği konuyu değiştiriyor ve 34 Puan soru daha gidiyor ve bu konuyu sınav olmadan 10 dk önce söylüyor kitapta bazı sayfalar verdi bu...
  13. bilgisayartechonology

Böyle bir şey olabilirmi

Şimdi normal bir polis silahı istiyorum ama mermi yerine su atsın varsa böyle bir şey link atarmısınız birde silah ruhsat alabilirmiyim ( gerçek silah için )16 yaşındayım
  14. bilgisayartechonology

Bit pazarı ucuza buluncak şeyler

Ankara'da bit pazarında ucuza ne bulabilirim elektronik İp 12 ve üstü fiyat tahmininiz nedir Apple watch akıllı saat Airdpos Birde ip 6 veya 7 de olur 8 de Fiyat tahmininiz nedir bunlar için Baktığımda (YouTube da) Orjinal airpods pro 100 TL İp 6s 20-50tl Apple watch herhangi bir model...
  15. bilgisayartechonology

İkinci el iphone alcam nelere dikkat etmeliyim

Bit pazarına gitçem ve ip11 veya daha üst model iphone alcam nelere bakmam lazım 1680440486 @şahin doğan
  16. bilgisayartechonology

Corsair k55 rgb pro nasıldır

Bugün klavyeler bakarken bu kılavyeyi gördüm ve beğendim 850tl şu anda en düşük indirime girince almayı düşünüyorum bileklik desteği + aydınlatma + multimedya + capslock ışığı olması dikkatimi çekti sizce nasıldır kronik sorun falan varmı hayırlı ramazanlar bu arada
  17. bilgisayartechonology

Pc kulaklığı görmüyor

Ses geliyor kulaklığımdan ama görünmüyor icue programı yüklü bu arada ses ayarlarındada hoparlör olarak görüyor kulaklık corsair void elite streo
  18. bilgisayartechonology

kulaklık sesi nasıl artırılır

kulaklık corsair void elite streo tekerleğinden son ses yaptım bilgisayardan hoparlör kısmından sesi 100 yaptım icue yazılımdan ne yapmam lazım
  19. bilgisayartechonology

Si̇zce Bu Video Komik Mi

BEN ÇOK KOMİK BULDUM SİZİN FİKRİNİZ NEDİR YAPANIN ELİNE SAĞLIK
  20. bilgisayartechonology

Corsair Void Elite Streo Kulaklık Kurulumu

https://www.corsair.com/us/en/downloads burdan hangisini indirmem lazım birde kulaklık gelince herhangi bir ayar yapmama gerek varmı kulaklık gelince ne yapmam lazım 1679218357 kulaklık bu
Top Bottom