Arama sonuçları: *

• Users: hltlb
  • Order by date
  1. H

Çözüldü✓ 6500TL bütçe monitör tavsiyesi

hocam maalesef çıkabileceğim maks 6500 üstünü zor görüyorum normalde 600tlde şte maksı 6500 birde bu kadar hz gerekde yok şahsen 165-180 yeter bence zaten 3060 ti var.
  2. H

Çözüldü✓ 6500TL bütçe monitör tavsiyesi

6500 tl bütcem var. 27'' IPS panele sahip bir monitör arıyorum. Oyun için kullanıcam yani hz/tepki süresi düşük olursa güzel olur. bile bile 27'' alıyorum 24'' önermeyin tavsiye etmeyin.
  3. H

Yardım ekran kartı kod 45 hatası

the forest oynuyordum bi anda oyun gitti alt f4 attım sonra girmek istedimde directx ayarları felan gitmiş dedi dendim olmadı yeniden başlattım gene aynı hatayı erdi 5 dk sonra gimeye çalıştığımda açıldı fakat ekran kartımı görmüyordu.sonra ekran kartım nvidadan aygıt yöneticisnden felan hep...
  4. H

Yardım pc güçlü ama düşük fps fifa

arkadaşlar herkese merhaba! benim laptopum güçlü bir laptop excalibur g770 1650 8gb ram i5 10th 500gb ssd özelliklere sahip .ben indirmle birlikte fifa 23 aldım indirdim fakat oyun içi maç esnasında oyun kasıyor artık 720p en düşük ayarlara seçtim hala kasıyor 20-25fps oynuyorumdur oyunu...
  5. H

Yardım gtx 1650 sürücü hatası

geforce experiencede zaten güncel senin dediğin gibi bi DDU deneyip geleyim 1663414552 knk şimdi sildimde sürücüyü 2020 yılına döndüm nvidia sitesinden mi yapıyım aygıtmı aygıttan yapar isem beni 2022 yılındaki sürücüye atıyo bilmediğim şeye nvidadan yaparsam 2021 aralık ayına atıyor nvidiadan...
  6. H

Yardım gtx 1650 sürücü hatası

herkese iyi günler benim sorunum nvida gtx 1650 sürücü sorunudur. ben 2-3 ay önce excalibur g770 isimli içinde gtx 1650 olan bir laptop aldım ve oyun oynarken valorant-spiderman-fifa gibi oyunlarda sürücü hatası alıyorum. nvidia sitesinden notebook olarak indirip kursamda olmuyor bide nvidia...
  7. H

batarya yıpranma oluşması

arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce laptop aldım kullanıyodum tabi aida64 yüklemiştim pilin durumu için 0 dı kullandım bi ara 1 oldu sonra tekrar sıfır ve en son baktığımda %4 olmuş internetten izlediğim videolara göre sağlıklı kullanmak için adaptörde kullanılması denmiş performans içinde...
  8. H

Yardım laptop batarya sorunu

arkadaşlar bugün daha yeni laptop aldım. çalışan adam bana ilk kullanım için 4 saat gibi bi süre şarj olsun dedi bende ilk kullanım klavuzu okudum. orfa belli saat yszmıyodu bende 4 saat şarj ettim. 4 saat sonunda açmak için tıkladığımda açılmadı tekrar tıkladım açılmadı ve şarj kablosuyla...
Top Bottom