Arama sonuçları: *

• Users: UEngin
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. U

WD GOLD serisi nasıldır

Merhaba, Depolama için hdd ararken dün Amazon'da çok uygun fiyata CMR olan "WD Gold Enterprise 6003FRYZ Dahili Disk, 6 TB, 7200 Rpm, 3.5 inç" ürünün gördüm ve aldım, aslında 2 TB arıyordum ama uygun fiyatlı olunca bunu aldım. Merak ettiğim şey bu diskin "KURUMSAL" etiketiyle satılması. Normal...
  2. U

Samsung M33 ekran kapalıyken bildirimleri görme sorunu

Merhaba, Samsung M33 telefonumda aşağıdaki resimdeki gibi ekran kapalıyken üstten bildirim çıkmıyor. İnternetteki bütün yazılanları denedim, Bütün ayarları açtım, kapadım ama ilk günden beri olmuyor. Telefonun güncelleştirmeleri de yapıldı. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  3. U

7200 rpm smr vs 5400 rpm cmr

Merhaba, 1 tb'lik samsung ssd aldım, bunun yanına hem arşiv hem de oyun yüklemek için 2 tb lik hdd almak istiyorum. Seagate Barracuda alacaktım fakat çoğu kişi önermiyor. O yüzden WD almak istedim ama onda da karşıma farklı şeyler çıktı. 2 tb lik WD Blue versiyonlarında 7200 rpm smr ve 5400...
  4. U

Rampage vs HK Gaming Mouse seçimi

Merhaba, İndirimdeyken aşağıdaki iki mouse den almıştım. Bunlardan hangisi daha iyidir? HK Gaming Mira S Ultra Hafif Petek Kabuğu Kablolu RGB Oyun Faresi - 12 000 cpi'ye kadar | 6 Düğme - Sadece 61 g (Mira-S, Monza) Rampage Smx-r43 X-grind Usb Siyah 6400 Dpi Sunplus 1991c Sensör Teknolojisi...
  5. U

Samsung M22 yeterli mi?

Merhaba, Telefonla oyun oynamıyorum (sadece basit bazı oyunlar), kamera ile de çok işim yok. Film de izlemiyorum, instagram, whatsapp vs tarzı programlar kullanıyorum. Arkadaşım kendisine iphone almak istediği için elindeki 3 aylık M22 yi 4.000 TL ye bana satabileceğini söyledi. aldığım telefon...
Top Bottom