Arama sonuçları: *

• Users: mami-
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

ios'a kolayca apk indirme

android cihazlara apk kolayca indiriliyor ama ios lara indirilmiyor bi nasıl indirebilirim? profil oluşturan uygulamaların çoğu para ile üyelik istiyor
  2. M

Video içinde istenilen kelimeyi arayan yapay zeka

Tiktokta birkaç ay önce görmüştüm video silinmiş olay tam şöyle elimizde bir video var yapay zeka video içinde aratmak istediğimiz kelimeyi bulup dakika ve saniyesini gösteriyor böyle bi yapay zekayı nerden bulabilirim bilenler varmıdır? Direkt bir kelime aramak için videoyu baştan sonra izlemek...
  3. M

Video içinde istenilen kelimeyi arayan yapay zeka

Tiktokta birkaç ay önce görmüştüm video silinmiş olay tam şöyle elimizde bir video var yapay zeka video içinde aratmak istediğimiz kelimeyi bulup dakika ve saniyesini gösteriyor böyle bi yapay zekayı nerden bulabilirim bilenler varmıdır? Direkt bir kelime aramak için videoyu baştan sonra izlemek...
  4. M

liseden açık liseye geçiş

çoğu kişi açık liseye başvuru yapıyor aileleri de bir şey demiyor fakat ben aileme dediğim zaman sol kulağından girip sağ kulağından çıkıyor ne anlatsam boş açık liseye tabiri caizse boş kafalıların gittiğini söylüyor araştırması sıfır zaten siyasi zihniyeti de belli ne anlatsam boş hiçbir lafım...
  5. M

Papara swift kodu nedir?

Papara swift kodu nedir? Banka veya kredi kartı olmadığı için swift kodu yok mudur?
  6. M

Hyperx Cloud II ses sorunu

Discord'da konuşurken kelimenin yarısında ses kesiliyor nerden ayarlayabilirim
  7. M

165hz olan monitör 144hz de çalışıyor

Asus TUF Gaming VG249Q1A 23.8” 1ms 165Hz (HDMI+Display) Freesync Full HD IPS LED Monitör satın aldım nvidia'dan baktığımda 144 hz de çalışıyor forumlarda gezdim monitördeki tuşlarla overclocking ile max refresh rate e bastım ama değişen bişey olmadı ne yapabilirim?
  8. M

Hyperx Cloud II ses kesilmesi

Discord'da konuşurken ses yarıda kesiliyor onu nasıl düzeltebilirim? 1656502517 up
  9. M

Bu 2 sistemden hangisi daha iyi ?

https://www.itopya.com/bbl-km_h19824 https://www.itopya.com/bbl-aslanm4shadow_h19706 Bu 2 sistemden hangisi daha iyi? Bide elimde 240 gb SSD mevcut onu da takmayı düşünüyorum takabilirmiyim boş yer varsa?
  10. M

Şuan kullanmış olduğum sistem 2. el olarak ne kadar eder?

Ryzen 3 2200G GTX 1050 Tİ 8 GB RAM 400W KASA 250 GB SSD A320M HDV 4 Kullanmış olduğum sistem bu ne kadar eder 2. el olarak satsam? Hızlı alınması için biraz daha ucuza koyabilirim NOT : SSD'de tüm bilgiler bulunduğu için garantiye alarak ssd yi parçalamayı ve alıcıya yenisini almasını söylicem...
  11. M

Şuanda kullanmış olduğum sistem ne kadar eder?

Ryzen 3 2200G GTX 1050 Tİ 8 GB RAM 400W KASA 250 GB SSD A320M HDV 4 Kullandmış olduğum sistem bu ne kadar eder 2. el olarak satsam? Hızlı alınması için biraz daha ucuza koyabilirim
  12. M

Bu sistem f/p nasıl?

Videoyu anasayfada gördüm fiyatına göre nasıl bir de pci express muhabbeti dönüp bazıları beğenmiyor görüşleriniz nelerdir?
Top Bottom